Leptirichu Sharenichu ili Pridji blizze da te slupam

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
I onda, konachno, nakon svih tih godina chezznje i potrage, zzudnje i zzelja nadjete osobu koja vas voli.Stigli smo na cilj,i shta sad?

I onda nastaje pakao.Ta osoba pochinje da koristi vashe vreme,vasu pazznju,vashu fotelju i vash krevet...ulazi svuda,sve su granice pale....ima je u vashem mozgu i u vashem srcu...ugadja vam, misli da ste lepi i pametni...prilazi sve blizze istrazzujuchi vas...vashe ponore i tajne...izvlachi iz fioka vasheg zaborava kojeshta i zapitkuje...zahteva prilagodjavanje i promene...pomera vam nameshtaj!
Vash zzivot se raspada i vashe navike se remete.

UZZAS! Nishta vishe nije samo vashe,ni prijatelji ni roditelji.
Pravo vreme da se panichi - gde sam ja tu? pitate se.I kad zazzmurite ta napast shto pruzza ljubav vam se osmehuje...ugrozzeni ste,saterani u choshak.
Morate da se menjate a bespomochni ste jer i vi volite.
Shvatate da je tu kraj puta-mozda chorsokak-potraga je zavrshena,nashli ste svoje blago.I shta sad s njim????

Nishta vishe nije kao pre. Izgubili ste svoje nade i svoje snove jer su se ostvarili...

Kako se branite od ljubavi kad je dobijete?
Koliko vas plashi?
Kako se razlikuje od onog sto ste zamishljali?
Da li povredjujete partnera da bi ga drzzali na distanci?
Jeste li je prezziveli?
Da li Vam sex sa tom osobom slabi oshtricu u odbrani Integriteta?
Da li koristite chuvenu taktiku nalazzenja neoprostivih mana i prepreka?
Kako reagujete ako se partner brani?
:confused:
 
an170.gif
 
Kako se branite od ljubavi kad je dobijete?
nikada se ne branim,ne plashi me,nemam te radove,kao da povredim nekog da bi se napravila distanca,mislim..to ne razumem zaista,ili volim ili ne volim,namerno povredjivanje osobe koju volim mi je apsolutno nezamislivo,zasto?takodje ne razumem ni ovo za nalazenje neoprostivih mana i to...pa ako volim,volim sa svim tim manama.

btw super je tema :)
 
I onda, konachno, nakon svih tih godina chezznje i potrage, zzudnje i zzelja nadjete osobu koja vas voli.Stigli smo na cilj,i shta sad?

I onda nastaje pakao.Ta osoba pochinje da koristi vashe vreme,vasu pazznju,vashu fotelju i vash krevet...ulazi svuda,sve su granice pale....ima je u vashem mozgu i u vashem srcu...ugadja vam, misli da ste lepi i pametni...prilazi sve blizze istrazzujuchi vas...vashe ponore i tajne...izvlachi iz fioka vasheg zaborava kojeshta i zapitkuje...zahteva prilagodjavanje i promene...pomera vam nameshtaj!
Vash zzivot se raspada i vashe navike se remete.

UZZAS! Nishta vishe nije samo vashe,ni prijatelji ni roditelji.
Pravo vreme da se panichi - gde sam ja tu? pitate se.I kad zazzmurite ta napast shto pruzza ljubav vam se osmehuje...ugrozzeni ste,saterani u choshak.
Morate da se menjate a bespomochni ste jer i vi volite.
Shvatate da je tu kraj puta-mozda chorsokak-potraga je zavrshena,nashli ste svoje blago.I shta sad s njim????

Nishta vishe nije kao pre. Izgubili ste svoje nade i svoje snove jer su se ostvarili...

Kako se branite od ljubavi kad je dobijete?
Koliko vas plashi?
Kako se razlikuje od onog sto ste zamishljali?
Da li povredjujete partnera da bi ga drzzali na distanci?
Jeste li je prezziveli?
Da li Vam sex sa tom osobom slabi oshtricu u odbrani Integriteta?
Da li koristite chuvenu taktiku nalazzenja neoprostivih mana i prepreka?
Kako reagujete ako se partner brani?
:confused:

ja to sve obično sjebem, pa me ostave(podsvesna odbrana?)...
kažu da mnogo zvocam...

i evo sad opet jurim za blagom...

možda sam idijot, možda samo avanturista koji se smori i uvek voli izazove...

valjda će mi se moj dragi vratiti...

pipi ubode me tema ništa od bananica...
:(
 
nikada se ne branim,ne plashi me,nemam te radove,kao da povredim nekog da bi se napravila distanca,mislim..to ne razumem zaista,ili volim ili ne volim,namerno povredjivanje osobe koju volim ni je apsolutno nezamislivo,zasto?takodje ne razumem ni ovo za nalazenje neoprostivih mana i to...pa ako volim,volim sa svim tim manama.

btw super je tema :)

E,kad se branimo mi ne znamo da povredjujemo....mislimo samo da smo napadnuti-a ono samo ljubav...
 
Mislim da to zavisi od senzibiliteta one druge osobe.
Moje iskustvo je sa osobom koja je slicna meni, tako da probleme u tom smislu nisam imao.
Kao licnosti smo isto s.ranje drugo pakovanje :) pa nesporazuma nije bilo.
Verovatno bih imao problem sa osobom koja ne zna za granice i cija ljubav ima tendenciju da kontrolise, preispituje, stavlja na proveru, brani se od osecanja agresijom ili je toliko jaka da pocinje da me gushi.

Nisam bas nesto odgovorio na temu, ali drugih iskustava tog tipa nemam jer sa prethodnim ljubavima nikad nisam ni stigao do tako intenzivne faze.

Al' sam seriozan :(
 
:( uboshchesh me,proboshcesh me...nishta od bananica...eto ga primer....:)

bala vaš!!!

ja baš sa tom tematikom i imam problem...
našla sam savršenog koji je pravio sranja....
i ja sam kao kulirala ali zvocala, i tražila mane, zajebavala, igrala se...

i on čovek popizdi jer sam se non stop svađala...

kaže ubila ga time...
i jedno vreme se nismo viđali uopšte, a, onda smo ponovo počeli...

pa sve učestalije pa sve gotivnije...
da ludilo bude grđe, ne dešava se samo meni takva stvar...

znam još nekoliko ljudi koji su u vrlo sličnom položaju...

i oformili smo nezvanično klubić ponovnih osvajača svojih partnera...

pipi deset za temu
 
Ne,zzelish to...a onda kada to i dobijesh,ne smesh da se prepustish...plashish se povreda i gubitka identiteta...pa udri po onom shto je to izazvao.

baš tako...
ubij onog ko te je odgovoruio na tvoje afirmacije...

čovek bi se na njihovom mestu zbunio...

i opet ta rečenica

ti ne znaš šta hoćeš i nikada nisi zadovoljna!

joj ta njegova rečenica me ub
 
smisao zivota jeste trazenje smisla?
mozda...
verujem da uvek ima dovoljno polja gde se moze zadovoljiti potreba za traganjem..
ali ne mozes se navuci na samo traganje..to znaci da ipak nesto fali..a ti tragas za tim necim

Pa znash ono kao zvezde na nebu nedostizzne...a ovo na zemlji shto si stigao da nadjesh sigurno nije tako sjajno...mora da mu neshto fali...kraj potrage -kraj uzvishenosti-ili da bolje kazem : Kad pomeshash potragu sa objektom potrage.

Ili: Ne daj bozze da stignemo gde smo poshli.
 
Ne,zzelish to...a onda kada to i dobijesh,ne smesh da se prepustish...plashish se povreda i gubitka identiteta...pa udri po onom shto je to izazvao.

a svi se mi plasimo..ali u sustini bol je divno osecanje..jer da nema njega nikada ne bi bili svesni zadovoljstva tj uzimali bi ga zdravo za gotovo..
identitet ne gubis..jednostavno se menjas kroz zivot..pa i da nije te osobe i dalje se covek menja..to je proces koji ne mozes da zaustavis..
ma daj uzivaj bre :wink:
 

Back
Top