moda i ljubav...

na koje pitanje? nek' sam proklet... mog'o bi' ponekad i da citam nesto... al' sad citam majklsona.... jel ste citali nesto od njega? mnogo jak pisac... e, salim se, drugari.... izmislio sam... danas je petak i danas se cita lista za vikend... i tacka... ne znate sta su jadranke u narodu poznate i kao japanke i naprsnice? hm... prokletstvo... pa vas rikan je hodajuca vujaklija...
 
Tako sam se ja zajebala, pa otisla prvo vece u papucama na 10 cm. :lol:
Da ne pominjem one dzombave stepenice kojim sam morala da se trkom vracam u redakciju da skucam tekst. :lol:
 
eh... kako i dan na forumu moze da bude lep kad se igramo... zgodan i nezgodan... ne zezaj da si bio? joj... izbacice me sa posla... sefica me samo gleda kako se kezim... al' me voli... nasmejao sam je 100 puta do sad... i stalno me pusta da idem a da ne pisem slobodan dan... sad mi skoro rekla i da biram gde cu na trening... ja joj rek'o da hocu u Moskvu... ona kaze: pa nadji onda... samo nemoj sa jadrankama, ume da bude hladnjikavo tamo... salim se, nije mi rekla... to za jadranke, mislim...
 
eh... kako i dan na forumu moze da bude lep kad se igramo... zgodan i nezgodan... ne zezaj da si bio? joj... izbacice me sa posla... sefica me samo gleda kako se kezim... al' me voli... nasmejao sam je 100 puta do sad... i stalno me pusta da idem a da ne pisem slobodan dan... sad mi skoro rekla i da biram gde cu na trening... ja joj rek'o da hocu u Moskvu... ona kaze: pa nadji onda... samo nemoj sa jadrankama, ume da bude hladnjikavo tamo... salim se, nije mi rekla... to za jadranke, mislim...

ozbiljno...:lol::lol::lol: i jos bele japanke,bele 3/4 i roze bela majica...STRASNO...Ali bio sam sa drugaricom u kaficu pa otisli tamo kasnije,bio sam celih 11 min...Znas kakve su mi noge bile...:lol::lol::lol:
 

Back
Top