Da li je stvarno moguce???

Ništa od discipline vidim...
Znači neka jede koliko hoće, ali disciplinu seksa joj muškarac mora uvesti....
-Pri tome mora da se tušira pred svaki tretman, i posle svakog tretmana.
-mora da napravi jelo ,ili da sredi posteljinu, dok muškarac obavlja poslove izmedju dva seksa
-jelo koje je pripremila ne jede već ono ostaje kao večera muškarcu, dok ona ide kući
-tako osim doručka i večere koja joj je mala , jer je preumorna od fizičkih aktivnosti, nema drugih obroka.......

čuvena letnja kura mršavljenja.......
 
neozbiljko:
Jesi li na dijeti ili te tuga mori pa si izgubila apetit?
Sada cu biti ozbiljna.
Doktore ja ne jedem mekinje ni makrobiotsku hranu.Moj zeludac ne podnosi zrnevlje.
Nisam na dijeti, sto se tice tuge uvek se neka nadje, ako je dotle doslo,a po nekada i treba.
U trecoj godini zivota bila sam na infuziji jer sam prestala da jedem. Jedva su me spasili.Sad, da li je to dobro ili ne :lol: tema je za sebe. Ceo zivot imam averziju prema hrani. Mislim da je ogroman teret i da bi bilo divno kada bi covek mogao da zivi bez toga.Svesna sam da je to iluzija i s tim u vezi jedem da ne bih umrla,jer volim da zivim i zivot smatram za radost i ucenje.Kada bih ti napisala koliko hrane pojedem u toku dana pomislio bi da odrasla osoba na tome ne moze da funkcionise. Jos uvek mogu i osecam se dobro i energicno.Jednostavno pratim potrebe mog tela.Volim da sam mrsava kao sto volim sto imam beo ten. Ali, imam periode kada jedem vise nego inace i tada se stvarno ne osecam dobro, kao sto se ti ne bi osecao dobro da ne jedes slaninu i luk ili da ne duvas.
Razliciti smo, to nas cini posebnima i nema potrebe lomiti stolice oko toga.
 
Nisam ni ja bucko. Slaninu vrlo retko jedem, a luk volem al ga ne jedem previše jer posle popijem reku da ugasim vatru u želucu.

A pasulj volem. I otvoren prostor, da mogu na miru da duvam a da nikom ne smeta.

P.S.
Doca i ja smo neozbiljni. Ložimo ozbiljne da izbace mudre misli na videlo.
 
a ja se brinula da nisam simpaticna pa sam se trudila. a kada se trudim sve upropastim. i onda sam tuzna.
i ne jedem posle.
ako pijem pivo necu jesti.
eggzoticni koktel. bem li ga zar u Srbijici?
a da odemo negde na neka udaljena ostrva?
 
nenene ti si trebao da kazes "ajde za pocetak samo jedno" a ja kazem "kako si ti mudar,neozbiljko" i onda se naslonim obrazom na tvoj obrazom kao za fotku u partizanskim novinama.
nama i dalje ne radi klima. a el kod tebe isto?
 

Back
Top