koje su nase devojke ***** postale

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poremecaj izazvan loshim materijalnim stanjem zadnje decenije prouzrokovao je podsvesno strah kod nashih dragih devojchica koje su odgovor na egzistenciju nashle shireci noge u nekom skupocenom automobilu.Nisu one krive, pustite ih na miru.I nisu sve takve.Imate bre i one buzerke u kraju, ne kre-shu se nimalo loshe,jedino shto su proste ali shta fali.Ja volim te slobodoumne devojke ponekad.Svako svome jatu leti.:) da sam zensko i ja bi se pre kresao u udobnom auto ili pak luksuznom stanu ili hotelu nego na klupici i vozio se basom. A sve su bre palamare iste.Nisu od nas kloshara neshto bolje nego od ovih burzujchica.Mozda tehnika i lucidnost.Ja furam na to.
 
A koja luzerska tema lupi mu kontru jedna riba sto vozi rolere i on odma pocne da pljuje zenski rod zenomrscu hahahaah :twisted: .............Imozda ti samo upala losa serija nacices neku normalnu 10000 % nemoj da se tripujes a ovih drugih uvek bilo uvek bice nemoj to da te potresa tresces ih kad zaradis kintu ili kad ostare u svakom slucaju tvoje su :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top