Da li je ovo normalno??

Naravno da sve to nije normalno. Ali posto sam osoba bujne maste i volim da razmatarm mogucnosti, pretpostavimo da je sve istina.
Sve bih i mogla da razumem do onog dela kad iznajmljujete hotel.
Da li mislis da desetak dana sexa nece izazvati nikakve emocije kod tebe i probuditi ljubav kod bivse?
Da li mislis da ti zena nece biti usamljena, ma koliko liberalna bila, dok ti heftas misterioznu zenu sa Istoka?
Da li ti pada na pamet da ta plemenita bivsa, koja je toliko zrtvovala zbog tebe i kojoj si toliko zla naneo, ne zeli da ti se na neki nacin osveti?
Trebalo bi da budes potpuno bezosecajan da ne pomislis na svoje dete negde na Istoku.
Ako ste se bas odlucili, uradite to strogo poslovno, kao odrasli ljudi, a ne tinejdzeri. Znaci, lekaru, na vestacku oplodnju tvojom spermom. Bez sexa. Sa sto manje vidjanja. Obavezno sacinite ugovor kod advokata o pravima i obavezama oko deteta.
 
Ok , zahvaljujem se svima koji su dali neki dobronameran komentar, ove ostale neću ni da uvažavam.Mnogo je ljudi ovde koji imaju slične ili još i veće probleme pa čak i neki koji su već prošli kroz ovakvu situaciju.
Nisam očekivao ničiju podršku u ovome jer sam i sam svestan da ovo nije baš sve u redu.
Da mi je stalo da pišem scenario , sigurno je da to ne bih ovde uradio.
I molim da se pojedinci uzdrže od vređanja ako je to u njihovoj moći.
Hvala još jednom koji su mi dali savete, otprilike sam očekivao ovakve reakcije , mislim da nema više potrebe da se širi ova diskusija - sve je rečeno :neutral:
 
muskarci i zene..zoo vrt ...katastrofa

al dobra je fora..zamisli kako je to dobar osecaj..dodje ti bivsa i kaze..jbg, treba da mi napravis dete..coveceeeee...zamisli kako tu sujeta radi..narasto je ovoliko:D



@gljivo..ti si genije:lol:
 
Uh , e ni ovo mi nije trebalo :)

Pa ja sam sjeban čovek i nemoj da me vezujete još više u čvor.kao prvo nisam na početku braka bio u paralelnoj vezi , ta moja stara veza je već bila skoro završena , nismo uspeli da stavimo tačku na sve to .

A što sam spavao sa tom ženskom kad se pojavila - neznam!!!!
kad čovek dođe u takvu situaciju , ne vlada baš sasvim sa sobom i nije tako siguran kao vi i ja sada dok kuckamo u tastaturicu.Sada smo svi pametni i imamo čvrste stavove i principe - jeste! Tako sam i ja sudio drugima , dosada!
A da razmišljam sa pišom ja se ne bih vama obraćao uopšte , da se samoponižavam pred ponekim uvredama.
nemojte više da se opterećujete da "shvatite".
 
heheheh..ma nemoj da se lozis..mi smo svi bezgresni, i jako pametni ..i mnogo volimo da analiziramo druge:lol:

al ajd priznaj..zar ti nije godilo sujeti pomalo, malcice..to kao ti badza, a dve zene oko tebe ovo-ono?:D
 
Ma opusti se, ne mogu da razumeju da svako moze da se nadje u zapetljanoj situaciji. Meni je, recimo, ta tvoja prica sasvim razumljiva. "Zasto si imao pralelne veze.... bla bla...." Jednostavno se tako namesti situacija u koju ti sve vise zaglibljujes. Apsolutno mi je jasno u kakvoj si situaciji. Eto, ako ti to nesto znaci :-)

Ali opet, razmisli(te) dobro jos.
 
Crocodile:
Meni je, recimo, ta tvoja prica sasvim razumljiva. "Zasto si imao pralelne veze.... bla bla...." Jednostavno se tako namesti situacija u koju ti sve vise zaglibljujes.
i meni je jasno da se nekome nekada u zivotu namesti situacija - da ne pomislis da nesto moralisem.
ali kada se nekome stalno namestaju situacije a on kao da je gljiva kojoj se stvari samo desavaju, onda je to nesto drugo.
 
moje srce:
i meni je jasno da se nekome nekada u zivotu namesti situacija - da ne pomislis da nesto moralisem.
ali kada se nekome stalno namestaju situacije a on kao da je gljiva kojoj se stvari samo desavaju, onda je to nesto drugo.
Pa dobro, to je ipak bilo prilicno davno, nije bas stalno. U svakom slucaju, bar mu je zanimljivo u zivotu :-)
A to za gljivu, lako je pricati kad ti nisi ta "gljiva", meni su se, recimo tako nabacale stvari koje nisam mogla da kontrolisem i kad me neko vidi nakon deset godina ne moze da veruje da je to moglo MENI da se desi i na taj nacin. Ali, jednostvano, ponekad je tesko ciniti stvari realno i objektivno.
 
moje srce:
i meni je jasno da se nekome nekada u zivotu namesti situacija - da ne pomislis da nesto moralisem.
ali kada se nekome stalno namestaju situacije a on kao da je gljiva kojoj se stvari samo desavaju, onda je to nesto drugo.

hajde hajde..stalno?dva put u 15 godina:lol:
nemoj biti tako stroga..i sta fali gljivama:roll: evo ova nasa me zasmejava KONSTANTNO!
ma ljudi su slabi..generalno..i to je tako:-|
 
@ crocodile:
iskljuci mozak i licnu odgovornost
pa i tebi tako moze da bude zanimljivo.

(da se ne ogresim o ovog coveka sto je postavio temu, ovo sve pisem jer me po stilu izrazavanja podseca na nekog poznanika koji samo pravi sranja, a sve pod parolom - eto desilo mi se, ne znate vi kako je to, ja sam sjeban covek i tako svasta nesto celi zivot... a okolne zene ljubavnice i deca pate)
 
Crocodile:
meni su se, recimo tako nabacale stvari koje nisam mogla da kontrolisem i kad me neko vidi nakon deset godina ne moze da veruje da je to moglo MENI da se desi i na taj nacin. Ali, jednostvano, ponekad je tesko uticati na stvari realno i objektivno.
okej, ne znam tvoje zivotno iskustvo i slazem se da okolnosti mogu da sjebu i promene coveka.

ali zivota ti, NA STA OVAJ COVEK NE MOZE DA UTICE
kada je u pitanju pravljenje deteta koje on treba da napravi.

evo ti par hintova:
- bivsa riba LAZE sadasnjeg muza o tome ko ce biti bioloski otac njihovog deteta
- bivsa riba i sadasnja zena odlucuju o tome da ON napravi dete, a ON ne odlucuje o tome
- sta ce reci svojoj deci? sta ce reci detetu koje se rodi??
NA SVE TO MOZE DA SE UTICE

p.s. iskljucujem se iz dalje diskusije, popizdela sam.
 
moje srce:
okej, ne znam tvoje zivotno iskustvo i slazem se da okolnosti mogu da sjebu i promene coveka.

ali zivota ti, na STA ovaj covek ne moze da utice kada je u pitanju pravljenje deteta koje on treba da napravi.

evo ti par hintova:
- bivsa riba LAZE sadasnjeg muza o tome ko ce biti bioloski otac njihovog deteta
- bivsa riba i sadasnja zena odlucuju o tome da ON napravi dete, a ON ne odlucuje o tome
- sta ce reci svojoj deci? sta ce reci detetu koje se rodi??
NA SVE TO MOZE DA SE UTICE

p.s. iskljucujem se iz dalje diskusije, popizdela sam.
Apsolutno!!!! Ja sam i rekla jos na prvoj ili drugoj strani da ne bi trebalo da ulazi u to!
Opusti se, srce :-)
 
Zeka68:
Pa ja sam sjeban čovek i nemoj da me vezujete još više u čvor.

Jos u prvom postu si rekao da nisi siguran da je sve to ispravno, sad kazes da si sjeban covek. Pa ko je lud da radi nesto u sta nije siguran i a sve sto se desilo do sada napravilo te sjebanim covekom. Ne vezujete niko ovde u jos veci cvor, nego ti sam sebe.
Reci sebi i svima "NECU"! Odmah ce ti biti lakse.:razz:
 
Ja znam za jedan slican slucaj ovom i ne bi me cudilo da Zeka68 govori istinu.
Slicnost je samo u tome sto je taj covek dobio ponudu istog sadrzaja od koleginice. Ona je to objasnila time sto joj se on mnogo dopada fizicki i sto bi volela da njeno dete ima neke njegove karakteristike (laskavo, zar ne?).
Pristao je, iako je bio ozenjen (jos uvek je) i ima dva sina. Kako je jednom prilikom rekao, razlog je bio taj sto ga nisacim nije obavezala. Njoj su godine prolazile za radjanje, htela je dete, a za sve te godine nije upoznala svoju srodnu dusu.
Rodila je dete i sada je ta zena verovatno u svojim 50im godinama, a za tog coveka i njegovu zenu i dalje se prica kako imaju savrsen brak.
 
Svako ima svoje razloge za neverstvo.. Ne verujem u beskonacnu, bezuslovnu, maksimalno slobodnu ljubav. I rec ljubomora je zenskog roda, zar ne? Da li si spreman, zaista, da trpis posle od svoje zene izlive frustracija? Kad tad, docice cuvena klimaks kriza..
Drugo, zrtvujes zdravlje svoje zene! HIV i ostale seksualno prenosive bolesti.. Ne znam!
Srecno sta god da odlucis! Ja da sam na tvom mestu, ne da ne bih, nego ne bi bilo te sile da me natera na tako nesto!
 
Nije mi imponovalo ni malo ako na to misliš da sam sada ja neki baja "lome se ženske oko mene" nisam uopšte takav tip i živeo sam i radio mirno.Nisam tip koji kaže eto meni se stalno nešto dešava, vodio sam ekstremno miran život.Kao što neko reče nekad nam život sam postavi razna iskušenja i situacije .Naravno da smo mi tu da se sa time borimo i da možemo da utičemo na dosta stvari.Ne tražim podršku od bilo koga da uradim to , ali čini mi se da je crocodile najumerenija u odgovorima.Da napomenem da se ja još uvek lomim , ali sam toliko mnogo pokrenuo mašinu da u ovom trenutku izgleda jednostavnije da "to" odradim
i završim priču.
Prvi moj post je bio veliki , ali da bih objasnio do detalja to bi bio užas - a to mi ne pada na pamet.Mada nemam šta da objašnjavam situacija nije nimalo laka.
 
Zeko... ja te potpuno razumem... :-D :-D kako sam nanjusila miris nezlobivih i slobodoumnih Vodolija, koji su, inace, super prijatelji i pomazu rado dugarima u nevolji, ako ne moraju bas da se pretrgnu 8) ... :-D :-D

Napravi joj bebu, pa lepo te zena zamolila... :lol:

...kad god sam imala neku fix ideju ili zelju u zivotu, moja mama je tu uletela i dala mi savet koji je zaista bio dobar... pa ako verujes u horoskop, moja mama je Devica, pa pitaj neku Devicu za savet...
 

Back
Top