IMAM NEKU BOLESTINU...pomozite molim vas!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vizionar

Obećava
Poruka
92
25.04.2007 tj. dan posle seksualnog odnosa sa mojom devojkom sam primetio jako crvenilo na glavicu, takodje tu je i nesto belo, to se svakim danom sve vise i vise siri, skroz sam uplasen jer ne znam sta se desava!
Dva dana posle toga moja devojka je dobila iste simptome, posle toga je nazvala drugaricu koja joj je rekla da je to mozda zbog prehlade ili zbog koriscenja jakih lekova. Medjutim mi ne koristimo nikakve lekove, oboje smo zdravi, imamo redovne odnose i sad odjednom primetim ovo zlo!
Dali neko moze da mi kaze sta je u pitanju i kako to da izlecim?
 

Prilozi

  • Image035hh.jpg
    Image035hh.jpg
    17,5 KB · Pregleda: 368
  • Image036tt.jpg
    Image036tt.jpg
    30 KB · Pregleda: 341
  • dd.jpg
    dd.jpg
    28,2 KB · Pregleda: 313
  • Image038nn.jpg
    Image038nn.jpg
    14,7 KB · Pregleda: 333
Vizionar:
25.04.2007 tj. dan posle seksualnog odnosa sa mojom devojkom sam primetio jako crvenilo na glavicu, takodje tu je i nesto belo, to se svakim danom sve vise i vise siri, skroz sam uplasen jer ne znam sta se desava!
Dva dana posle toga moja devojka je dobila iste simptome, posle toga je nazvala drugaricu koja joj je rekla da je to mozda zbog prehlade ili zbog koriscenja jakih lekova. Medjutim mi ne koristimo nikakve lekove, oboje smo zdravi, imamo redovne odnose i sad odjednom primetim ovo zlo!
Dali neko moze da mi kaze sta je u pitanju i kako to da izlecim?


pa nek ti je sa srecom!:)
 
Vizionar:
25.04.2007 tj. dan posle seksualnog odnosa sa mojom devojkom sam primetio jako crvenilo na glavicu, takodje tu je i nesto belo, to se svakim danom sve vise i vise siri, skroz sam uplasen jer ne znam sta se desava!
Dva dana posle toga moja devojka je dobila iste simptome, posle toga je nazvala drugaricu koja joj je rekla da je to mozda zbog prehlade ili zbog koriscenja jakih lekova. Medjutim mi ne koristimo nikakve lekove, oboje smo zdravi, imamo redovne odnose i sad odjednom primetim ovo zlo!
Dali neko moze da mi kaze sta je u pitanju i kako to da izlecim?

HITNO KOD DOKTORA!!! STA SE ZAJEBAVAS S TIM...
CEKAS NEDELJU DANA JER NE ZNAS STA DA RADIS!!! HITNO!!! Javi se na FORUMU ZDRAVLJE IMAS DOKTORE TAMO!!!
 
doktori ne rade nedeljom, a pogotovo praznikom, u pocetku to nije bilo toliko ruzno, ali u zadnja dva dana je postalo sve gore i gore! devojka koristi neke "cepice" i kaze da joj je bolje, odnosno da joj to polako nestaje, a sto se mene tice, rekla mi je da kupim neku mast, mislim da se zove gino-daktonol 2%, i da se maze na glavic 2 puta dnevno, sutra je ponedeljak valda ce raditi apoteka pa da probam sa tom mascu.........
 
Kandida.....ko zna koliko to dugo tako njemu stoji,jer jbt to kao plikovi poiskakalo....ako nije kandida onda je nesto mnogo yebenije,i verovatno ce mu otpasti tuki....ali stvarno mi nije jasno sta decko trazi na ovom forumu kakav odgovor kad je ovo slucaj za doktora?!ne bih rekla da je stidljiv kad je svog tukija postavio na izvolte pred sirokim auditorijumom!!!!:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top