Siptari vole da su pozitivni

adem_ks:
svako gleda u smeru koji mu odgovara... jedan moj prijatelj nakon ove "emisije" rece: "ima jedna pozitivna stvar ovde, a to je da mi albanci jos ne znamo sta je sida, tj. sta je taj HIV, a da je to tacno eto vam dokaza..."

:D Jeeesteee, biće da je to u pitanju. Svi oni što su došli u misiju počev od KFOR-a, pa preko UNMIK-a do humanitarnih NVO, prethodno su testirani na HIV da ne bi zarazili lokalno stanovništvo. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ej, bre, decu ste im podvodili, strašno.:?
 
nj@nj@:
:D Jeeesteee, biće da je to u pitanju. Svi oni što su došli u misiju počev od KFOR-a, pa preko UNMIK-a do humanitarnih NVO, prethodno su testirani na HIV da ne bi zarazili lokalno stanovništvo. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ej, bre, decu ste im podvodili, strašno.:?
kako rece onaj svemir i tvoja glupost[zloba, podlost] nemaju granicu, za ono prvo i nisam siguran...
 
DukeofSerbia:
То је неки доторе. Прави ћика серијал о аљбанској историји. Има тога још. :lol: :lol: :lol: Све боље од бољег...
После ћу скинути VDownloader да снимим видео са ЈуТубе.
Ovi nesrecni pozitvici su samo obicni nepismenjakovici.I za njih mi je zao, kao i sve ostale statiste u sl. skrivenim kameram.
Ali ovaj doktor istorije je... prva liga.
Ja se nadam da ga nisam dobro razumeo, jer ako jesam onda kuku nama!
p.s.
Zasto Rusi imaju Cecene, a Srbi Siptare
... Rusi prvi birali
 
KoscheiBesmertnii:
Vidi, samo se trudim da ovu temu odrzim na vrhu, da sto vise ljudi vidi, pa sada ti proceni ko je glup;) 8-)
ja to nisam pitao, ali... ponekad sebi dajem pravo da sumnjam u neciju intelegenciju, ali retko da nekome kazem glup, e sada ako neko to sam sebi kaze, ja mogu da se pomirim sa tim ali i ne moram, narocito ako raspravljam sa njim, nekako mi je to ispod renomea da....
 

Back
Top