Ostavilo me dete...

Moje dete je upravo reklo: "Ja cu da odem na krstaricu i da napisem-Molim Vas vratite mi mamu,treba da ide na posao a jos nije pocela ni da se sprema, a ostavila je i tanjir na stolu!" :D:D:D
Mozda ce me ostaviti ako nastavim da se glupiram po forumu...:D
 
Maslachak:
...ma niiiijeee.... mi smo olichenje normalnosti....
....sad cu da ti objasnim, samo da mi chika otkopcha ovu chudnu koshulju shto se zakopchava na ledjima pa da mogu i rukama da kuckam a ne samo nosom.... :) :) :)
Pa u poređenju sa Politikom ovaj forum je oličenje normalnosti, morala, duhovitosti (u svakom slučaju, mada i oni imaju svojih momenata :D ), zdravog razuma.... ti možeš da nastaviš sa spiskom kad ti čika sredi košulju... :D
 
....sredio me chika.... sredio.... :P

@Nata Nata
...e da su mi noice lagane, shta bih dala? Znash, leti, kad obuchem minic, i krenem u grad, moj tata meni kazze "sine, izgledash ko levi bek Crvene Zvezde.... mislim, shta cesh ti ovde, zar nisi u karantinu, sutra igrash utakmicu....".... niko ne zna da bude surov ko roditelj.... eee..... nije chudo shto deca bezze....
 
Maslachak:
....sredio me chika.... sredio.... :P

@Nata Nata
...e da su mi noice lagane, shta bih dala? Znash, leti, kad obuchem minic, i krenem u grad, moj tata meni kazze "sine, izgledash ko levi bek Crvene Zvezde.... mislim, shta cesh ti ovde, zar nisi u karantinu, sutra igrash utakmicu....".... niko ne zna da bude surov ko roditelj.... eee..... nije chudo shto deca bezze....


Ma boli te, bar igraš u Crvenoj Zvezdi :mrgreen:
 
Maslachak:
....sredio me chika.... sredio.... :P

@Nata Nata
...e da su mi noice lagane, shta bih dala? Znash, leti, kad obuchem minic, i krenem u grad, moj tata meni kazze "sine, izgledash ko levi bek Crvene Zvezde.... mislim, shta cesh ti ovde, zar nisi u karantinu, sutra igrash utakmicu....".... niko ne zna da bude surov ko roditelj.... eee..... nije chudo shto deca bezze....

Ma nije to strasno, zamisli tugu da si bek Partizana. 8-)
 
O kakvom on detetu prica?Jeli ovde rec o pedofilu ili roditelju!
@SANDRINA videla sam jednom u gradu devojku koja je sedela sa drugaricom u basti nekog kafica fino cirkala kaficu jednom rukom a drugom drzala dete na povodcu!
 
Lusy Lusy:
Okakvom on detetu prica?Jeli ovde rec o pedofilu ili roditelju/
@SANDRINA videla sam jednom u gredu devojku koja je sedela sa drugaricom u basti nekog kafica fino cirkala kaficu jednom rukom a drugom drzala dete na povodcu!

Hahahah, jesi sigurna da je to onaj kuceci? :lol:

Moja drugarica ima povodac za klinca, ali to su oni za klince koji tek pocinju hodati...dosta lice na psece, hahaha :lol:
 

Back
Top