NAJLEPSI DEO BEOGRADA:))))

qAdqdjM.jpg


:D
 
Ahem, svideo joj se Beograd, posebno skadarlija, knez, zemun, zbog stare arhitekture...Hteli da vidimo labudove na keju juče ali se pogodilo da kada smo došli nije bilo nijednog, raspršili se!:( Ček je preksinoć sama šetala noću i njen utisak je da je grad lep i siguran...:neutral: Celokupan utisak je da je mnogo lepši nego što je slušala o njemu očekivala je više ''brutalističke'' arhitekture...Svidela joj se i ada posebno nekadašnja ''trim staza'' gde smo u senci drveća i na čistom vazduhu proveli nezaboravne trenutke.:D
 
Ah da je sve tako lako...Ovo joj je prvi put u beogradu i bio sam dobar ''domaćin'' za ubuduće videćemo, bilo bi lepo da se nešto uradi po tom pitanju ali potrebni su preduslovi. Ne bih se bunio da mogu da odem u njenu ''dosadnu'' zemlju.

- - - - - - - - - -

Strahovao sam od nekih stvari koje bi mogla da vidi ili doživi ali baš ništa se nije loše desilo, čak i kada sam pogrešno poništio grupnu vožnju nije bilo kontrolora u busu.
 
Звездара (Стари Врачар) је најлепши део града због својих природних атрибута
Мало је нагрђена силном новоградњом за прање покраденог новца грађана.

А најлепша периферија је наравно Нови Београд, чак је и доста изграђено захваљујући комунистима.
Наравно, свашта се и довукло, захваљујући комунизму.

Zvezdarska_%C5%A1uma.JPG

Звездарско излетиште
 
Poslednja izmena:

Back
Top