Quantcast

NAJLEPSI DEO BEOGRADA:))))

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.120
Ahem, svideo joj se Beograd, posebno skadarlija, knez, zemun, zbog stare arhitekture...Hteli da vidimo labudove na keju juče ali se pogodilo da kada smo došli nije bilo nijednog, raspršili se!:( Ček je preksinoć sama šetala noću i njen utisak je da je grad lep i siguran...:neutral: Celokupan utisak je da je mnogo lepši nego što je slušala o njemu očekivala je više ''brutalističke'' arhitekture...Svidela joj se i ada posebno nekadašnja ''trim staza'' gde smo u senci drveća i na čistom vazduhu proveli nezaboravne trenutke.:D

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.120
Ah da je sve tako lako...Ovo joj je prvi put u beogradu i bio sam dobar ''domaćin'' za ubuduće videćemo, bilo bi lepo da se nešto uradi po tom pitanju ali potrebni su preduslovi. Ne bih se bunio da mogu da odem u njenu ''dosadnu'' zemlju.

- - - - - - - - - -

Strahovao sam od nekih stvari koje bi mogla da vidi ili doživi ali baš ništa se nije loše desilo, čak i kada sam pogrešno poništio grupnu vožnju nije bilo kontrolora u busu.

Фабрика

Veoma poznat
Poruka
13.567
Околина свих градских пијаца. Волим гужву, живост и вреву.

- - - - - - - - - -

Са друге стране - Ада. Осама и тишина кад је хладно, дивота купања када је лето.

Stojkov Menidjer

Domaćin
Poruka
4.076
Звездара (Стари Врачар) је најлепши део града због својих природних атрибута
Мало је нагрђена силном новоградњом за прање покраденог новца грађана.

А најлепша периферија је наравно Нови Београд, чак је и доста изграђено захваљујући комунистима.
Наравно, свашта се и довукло, захваљујући комунизму.

Звездарско излетиште

Poslednja izmena: