Quantcast

NAJLEPSI DEO BEOGRADA:))))

krflsd

Primećen član
Poruka
554
A prevrnute kante?A slomljene klupe,klackalice,ljuljaške?A izmet u Orfelinovoj?A razvaljene škole?A narkomani po parkovima i zgradama?A to što se između Brda i Sunčane Padine stalno neko bode nožem i puca iz pištolja?Pogledajte malo crnu 'roniku...
mislim d aje ovo preterivanje. Naravno da sve ovo postoji, ali nije toliki problem. I u kom delu grada nema kriminala i izmet kucnih ljubimaca. Sve yavisi koje smo naocare stavili ruyicaste ili crne

Blazo Kljajic

Obećava
Poruka
97
mislim d aje ovo preterivanje. Naravno da sve ovo postoji, ali nije toliki problem. I u kom delu grada nema kriminala i izmet kucnih ljubimaca. Sve yavisi koje smo naocare stavili ruyicaste ili crne
Živeo na Brdu 12 godina...Pričam o tome da u Orfelinovoj ne postoji šansa da ukaziš u izmet,pa i ako ideš kolima.Ne kažem ja,ima i lepih stvari,ali nije to naselje ni blizu najlepšeg u gradu Beogradu.Ako vam nije mrsko da ste na selu,Guncati,Šiljakovac i Rušanj su za vas,a ako volite uži Beograd i u urbanom ste fazonu,onda Dorćol,Sunčana Padina (između Brda i Žarkova se nalazi,desno od škole Crnjanski) su za vas.Kriminala najmanje ima u Barajevu i Zemun Polju,najmanje vas zamaraju komšije po periferiji.

Zavisi od ukusa.

greba

Elita
Poruka
20.038
Zna li neko bilo sta vise o ovoj vili u Krunskoj 66,arhitekte Dragomira Todorovica?
najlepsa kuca koju videh...
cula ja...da je gorela u pozaru, da je imala 6 naslednika koji su se tuzili 30 godina......
od nedavno - `rascisceno` je dvoriste od rastinja i otpada, poseceno je drvece, odneta je velika amfora sa kuce i sada je vlasnik preduzece za proizvodnju i montazu elekrto uredjaja `nimaks`.

3.jpg

Ridjobrada

Aktivan član
Poruka
1.482
I dalje mi je omiljen Stari grad. :heart:
Najlepsa arhitektura i ne moram da se vozim autobusom ceo dan. Puj puj kakva sve ruzna plebejska naselja postoje.
Zaista nam treba malo osecaja za estetiku u ovom gradu. Van centra sve same rogobatne i brutalisticke zgrade.

Annabela

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
172
Slažem se sa Elektrikom - Neimar i Profesorska kolonija.
Možda nekad, danas je ruglo. Odrasla sam na Bulevaru, zabavljala se najviše po Starom Gradu haha, brat kupio stan kod Mašinskog, dragi mi je kod Autokomande, kada sam nevesela lutala sam danima Kalemegdanom, odselila u Toronto, prošla Evropu sa Interrailom , kada se vratim, najlepše mi je kad čujem glas stjuardese da upravo slećemo u Beograd, bla bla bla. Ceo Beograd je lep, bez obzira koliko na momente može biti ružan. Nema grada sa takvom energijom, osim Rima naravno koji je samo jedan i jedini.

Annabela

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
172
Улица Краља Петра, део ка Дунаву. Баш је згодна, увек осунчана и има свашта.
Nema grejanja haha. Bivši dečko mi je iz one zgrade preko puta apoteke. Nigde u donjem delu ga nema, mada sam čula da su stavljali toplovod. Opet, drugarica mi stanuje preko puta Saborne, tata joj bio diplomata, tamo imaju.