Sta vi mislite?

LePiaf:
Niko normalan ne drzi smeshak na faci sve vreme (pogotovo ne u autobusu u 7 ujutro).

Ako dozivljavash takve stvari od ljudi koje poznajesh, i ako imash psihijatrijski dosije, odakle ti ta idiotska ubedjenost da niko nishta ne konta?

E vidis meni nije normalno da 99% ljudi drzi face tipa:

"Pobicu ti decu, silova ti zenu a tebe terati da gledas pa zaklati na kraju"
 
AcaBg82:
Kako se to ponasa smarac? Ajde leba ti kazi.

I jos nesto o ovim mojim problemima znate samo vi, niko iz spoljasnjeg sveta ne zna. Ako mislis da ja sedim i pricam ljudima i meljem im mozak ovakvim pricama, i ispovedam se grdno se varas. Bas niko ne zna za moju muku.

Pazi, meni je trenutno bas simpa kad se neko ovako kao ti pravi blesav, ja te tu ubedjujem i vezbam retoriku...:)
Ti bre stalno analiziras ljude i postavljas im dijagnoze (a pocinjes od sebe)... E to smara ljude, daj opusti se i pricaj o lepom vremenu!!!
 
Ja kad bi sam izasao , navato bi rubu sigurno, ali nekako nije to moj fazon, mislim taj fazon usamljenog svalera, nekako mi je zapravo glupo, ono kao izlazim sam bez drustva i jurim ribu. Hmmmm ne znam. Malo je trulo a mozda i nije.
 
Evo imam jedno pitanje - a gde tacno nalazis to drustvo koje voli da te ispaljuje kad ne treba i da te ogovara iza ledja?
Pokusaj da se bavis nekim aktivnostima koja tebe licno zanimaju, npr neki sport, ili neki kurs bilo cega (sad u gradu ima dosta zanimljivih kurseva iz svih oblasti zivota i hobija), postoji velika verovatnoca da ces tu upoznati neku zanimljivu osobu (muskog ili zenskog pola, nebitno), kojoj ces se svideti takav kakav jesi, i onda sa njim ili njom izadji lepo negde i zabavi se k'o covek. Zasto stalno da se cimas sa tim svojim nazovi prijateljima, kad mozes da nadjes nove i zanimljivije. Cak iako krenes sam da se vozis bajsom recimo po Kalishu svakog dana u isto vreme kladim se da ces naci nekog ko ce se vozikati isto tako sam/sama i neces ni primetiti a vi cete vec postati prijatelji.
 

Back
Top