Kobajagi nezavisni analiticari u peru Pere Lukovica

Нисам ни прочитао,пошто му је сваки досадашњи текст био смеће.Надам се да ће некако волшебно нестати и неће тровати ваздух овде.А потомци неких који нису одавде могли би мало да пљују своје ''очиње државе''!:D:D:D
 
svetolik trpkovic:
Samo se vi zahebvajte sa 'sumskom' oni ce za par godina biti ispred nas jer su se judi opametili sveli kradikale na razumnu meru i idu napred al bar da jednom delu naseg naroda krene

Е глупости. Ма радикали у РС никада нису ни били значајна опција из разлога неспособног руководства и вишегодишње забране политичког дјеловања. Овдје између странака не постоји нека значајна разлика по питању националних интереса, него се само ради о способности појединаца унутар самих партија. Додик има подршку у српском народу РС јер се показао као човјек који може да направи економски помак, али и да оствари националне интересе. Говорити о томе да је он побиједи радикале је смијешно и глупо свакоме ко и мало познаје стање у РС. Овдје подјеле међу странкама и народом нису ни приближне као у Србији и ради се само о нијансама, па чак и ако гледамо програм самих радикала РС. Нас је рат многим стварима научио, па и томе да цијенимо оно што имамо и да је јединство од суштинске важности за опстанак, а и напредак за разлику од свега што неке странке пропагирају у Србију (подјела на двије Србије). Зато ја поздрављам Додика који сарађује са свим странкама које су на власту у Србији јер је то најбољи начин да се оствари боља веза једног народа са двије стране Дрине. Ако ћемо да говоримо о расположењу народа РС у погледу прилика у Србији и њихових неких страначких симпатија (народ РС изузетно прати ситуацију у Србији), онда могу говорити о највећим симпатијама према ДСС-у и СРС-у. Такође ако бисмо се служили логиком цитираног саговорника онда бисмо дошли до закључка да би Србији било боље да и ДС нестане са политичке сцене, јер њена испостава постоји у РС али ја мислисм да нису ни излазили на изборе јер немају никакво упориште у бирачком тијелу. Што се тиче СДС-а то је националистичко крило у РС над којим је учињена сјеча квалитетних кадрова, тако да су у врху остале само неспособне марионете склоне уцјенама, ипак и стање у тој странци ће да се промијени са доласком младих кадрова који ће наставити праву, изворну политику СДС-а.
 
Eraserhead:
Hehehe, kako su se šumski ljudi uzjogunili.:lol:
Odmah krenu pozivanja na puščane cevi. Je*eš zemlju koja druge istorije osim rata nema.

Има, али је ти не знаш, мој Машане (ајде ми реци понешто о, рецимо, српском бароку, али без Гугла)... И, наравно, поносан сам што је мој народ историју писао и у ратовима против таквих као ти (жао ми је само што смо дозволили да старије верзије тебе некажњено пуне јаме српским лешевима и стрељају сто за једног, надам се да вам то више никад неће поћи за руком). Сад, што је теби историја почела с Пешчаником, и што ти је Пера Луковић био оно што је нормалној деци био Бранко Коцкица, твоја је ствар. И не лажи, нисам се позивао на "пушчане цеви", него ме Лимојед лепо асоцирао на др. Карајлића, шефа Катедре за Новоприм'тивну ет'ку Универз'тета у Сокоцу. Кад ти цитираш Чекуа или Бебу Поповића, нико ти не говори да се "позиваш на одводне цеви", него лепо људи коментаришу цитат.
 
eremita:
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif

moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif


Царе :D ! Где нађе ову генијалност? Скромно предлажем да се датом композицијом убудуће одговара на копипејстоване мудрости из Министарства Истине ЛДП. Па кад им јаве југендовци да се "домаћини" и даље опиру денацификацији, одмах ће да распале по злочиначко-геноцидној игри моравац :-D , у новом броју Хелсиншке повеље... Five by five, што рече млада глумица албанскога подријетла, у драгој ми серији Buffy, The Vampire Slayer :-D
 
Norma Kampl:
Опет погрешно схваћена парабола.
Узгред, свиње су врло интелигентне животиње, доиста. Сетимо се и Орвела.


А свако ко мисли другачије него ви (2. л. множине) је срс-овац, фашиста, нациста, итд. А, да, омиљено вам је оно "клерофашиста". И друго, из неокомуњарског арсенала.


Ако је то врх, онда, стварно, збогом, Србијо...

Da svinje u orvelovoj zivotinjskoj farmi poseduju bas tu inteligenciju kojoj se ti divis
SVAKO IMA PRAVO NA MOJE MISLJENJE
na tu inteligenciju mislis?
 
alergicna:
Da svinje u orvelovoj zivotinjskoj farmi poseduju bas tu inteligenciju kojoj se ti divis
SVAKO IMA PRAVO NA MOJE MISLJENJE
na tu inteligenciju mislis?
Прво, што се тиче термина... Ја се никоме не дивим. У политичком смислу, такви појмови за мене не постоје. Друго, опет погрешно схваћено. Свиње доиста јесу интелигентне животиње, и без орвеловске конотације.
 
Norma Kampl:
Прво, што се тиче термина... Ја се никоме не дивим. У политичком смислу, такви појмови за мене не постоје. Друго, опет погрешно схваћено. Свиње доиста јесу интелигентне животиње, и без орвеловске конотације.

Mislils sam na svinje iz orvelove price.Stekla sam utisak da je to inteligencija koju ti podrzavas.Sudeci po tvojim komentarima najbliza si konju BOKSERU iz istoimenog romana.
Lik magarca BENDZAMINA je vec prejaka uloga
 

Back
Top