Otisla je...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
...malocas, a ja da se zapujapacim.
Ko za q***, sad mi se ne spava, a glupo mi je da je zovem ponovo da dodje... A sutra posla k'o pleve, u piz... Ma uvek sam tvrdio da je lepsi dnevni sex, bez zezanja. Ovako nocom, jeste O.k., ali jebg, sta znam, bolje danjom... U stvari, samo nek ga ima sto vise, pa nema veze kad... 8-)
 
Zex:
...malocas, a ja da se zapujapacim.
Ko za q***, sad mi se ne spava, a glupo mi je da je zovem ponovo da dodje... A sutra posla k'o pleve, u piz... Ma uvek sam tvrdio da je lepsi dnevni sex, bez zezanja. Ovako nocom, jeste O.k., ali jebg, sta znam, bolje danjom... U stvari, samo nek ga ima sto vise, pa nema veze kad... 8-)


Nisi mirao da otvaraš temu .. mogao si jednostavno da se zapljuneš na temi ''Da li ste se danas sexali?''
 
Nikad ne znam kada ce se vratiti... Ponekad dodje i samo leskarimo na kaucu i gledamo neke filmove i kojekakve gluposti po TV-u... To bas zna da prija ponekad. Ona diktira.
 
...nije udata.... to je ona shto nece da se zaljubi, a vec je zaljubljena, a ni on nije u nekoj srecnijoj poziciji.... znash....
...i ja volim ponekad da se rastezzem po kauchu i gledam TV.... ne prija malo, prija mnogo....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top