Cetvorka je cool !?

  • Začetnik teme nevaljali&nevaljala
  • Datum pokretanja
N

nevaljali&nevaljala

Gost
Jeste li razmisljali o tome ili mozda probali? Da sa svojim i partnerom i jos jednim mladim lepim parom probate cari grupnog sexa? Malo alkohola,malo druzenja pa menjate partnere,ona sa njom,on sa njih dve,ona sa dvojicom,svi na gomili i tako u krug da svi budu zadovoljni...
 
nevaljali&nevaljala:
Jeste li razmisljali o tome ili mozda probali? Da sa svojim i partnerom i jos jednim mladim lepim parom probate cari grupnog sexa? Malo alkohola,malo druzenja pa menjate partnere,ona sa njom,on sa njih dve,ona sa dvojicom,svi na gomili i tako u krug da svi budu zadovoljni...

... a posto vas ima dovoljno na kraju opichite i "fudbalicu". "cetvorka" rulz.
 
nevaljali&nevaljala:
Jeste li razmisljali o tome ili mozda probali? Da sa svojim i partnerom i jos jednim mladim lepim parom probate cari grupnog sexa? Malo alkohola,malo druzenja pa menjate partnere,ona sa njom,on sa njih dve,ona sa dvojicom,svi na gomili i tako u krug da svi budu zadovoljni...

nije lose ako se negasi svetlo...
 
little:
Ma, ja se jedva snalazim i sa jednim partnerom :roll:
sumnjam nesto ja u to
biggrinsanta.gif
 
Nisam ali sam cula i sigurna sam da je informacija tacna da postoji klub gde:mozes otici u paru ti i decko i tamo naci jos neki par ili jos jednu osobu sa kojom mozete sve raditi. Tu dolaze kazu oni koji su u tom pogledu slobodni i koji zele provod i avanturu. Ni da platis nego ako ti se posvidi pridjes i pitas. A i postoje posebne sobe gde to mozete da uradite. Samo se placa nesto malo ulaz.
 
nevaljali&nevaljala:
Jeste li razmisljali o tome ili mozda probali? Da sa svojim i partnerom i jos jednim mladim lepim parom probate cari grupnog sexa? Malo alkohola,malo druzenja pa menjate partnere,ona sa njom,on sa njih dve,ona sa dvojicom,svi na gomili i tako u krug da svi budu zadovoljni...

a ddroga :shock:
 
strasna stvar!!! Ja sam imao iskustva u trojci:moja supruga, ja i jedna cura...ko nije probao cari grupnjaka taj ne zna sta je zadovoljstvo...sta se vama tu najvise svidja nevaljali i nevaljala?
 
H.....:
Anonymous:
H.....:
strasna stvar!!! Ja sam imao iskustva u trojci:moja supruga, ja i jedna cura...ko nije probao cari grupnjaka taj ne zna sta je zadovoljstvo...sta se vama tu najvise svidja nevaljali i nevaljala?
SVAKA CAS I MI SMO PROBALI
gostu, kako je bilo, voleli bismo da znamo...? A za krigera: u sexu je sve dozvoljeno....
Super kako bi bilo zadovoljni na kraju i pocetku smo bili svi troje. Ista kombinacija je bila i kod nas. On je imao zelju a i ja i nasli smo neku koja je htela da nam pravi drustvo. Sto kazes u sex je sve dozvoljeno. Ako je lepo. :P Jeste li skoro to probali?
 

Back
Top