Zene vozaci ??

Žene vozači...?
Katastrofa...
...jer...čak i da nauči pravilno da koristi komande koje su joj na raspolaganju, uvek će tu da bude prisutan onaj paničan strah u kritičnim situacijama...to ima svaka žena...iebeš ga...to im je u prirodi...takve su...
 
A muskarci zbog te svoje samouvjerenosti zayebu saobracaj. Moja majka bolje vozi od mog oca,a on dobro vozi samo ima bas taj problem-prevelika samouvjerenost tako da smo (ne malo puta) zamalo nastradali vozeci se sa njim. Dok majka ima potpunu kontrolu i odlicne reflekse.
Znaci, nema to veze sa tim da li je vozac musko ili zensko.
 
A muskarci zbog te svoje samouvjerenosti zayebu saobracaj. Moja majka bolje vozi od mog oca,a on dobro vozi samo ima bas taj problem-prevelika samouvjerenost tako da smo (ne malo puta) zamalo nastradali vozeci se sa njim. Dok majka ima potpunu kontrolu i odlicne reflekse.
Znaci, nema to veze sa tim da li je vozac musko ili zensko.

Da ne shvatiš pogrešno...
...žene super voze (dobro...poneke...:per:), ali imaju taj problem što u kritičnim situacijama znaju da uspaniče, a kada je čovek u panici, vuče drugačije (pogrešne) poteze nego što bi vukao da je hladne glave... Na to sam ja mislio...
 
A muskarci zbog te svoje samouvjerenosti zayebu saobracaj. Moja majka bolje vozi od mog oca,a on dobro vozi samo ima bas taj problem-prevelika samouvjerenost tako da smo (ne malo puta) zamalo nastradali vozeci se sa njim. Dok majka ima potpunu kontrolu i odlicne reflekse.
Znaci, nema to veze sa tim da li je vozac musko ili zensko.

Ja sam za to da zenske voze bolje od muskaraca.

tvrdim i dalje:

Ima veze. Kad si poslednji put video/procitao nesto o nekom sudaru gde je zena vozila prebrzo?

Sad kad citas negde: poginuli zbog prebrze voznje....i na kraju: mladic vozio ....
 
ja vozim brza i jaka kola i volim da vozim brzo. mislim da su zene pazljiviji vozaci,u smislu sporije voznje,ali umeju da budu i izuzetno losi vozaci u smislu potpunog neobracanja paznje na ostale ucesnike u saobracaju,tako da i sama kad vidim zenskog vozaca povecam paznju na moguce nepredvidjene manevre. cast izuzecima.
 
Mene nervira ta njihova nesnalazljivost u prostoru.Juce sam isao u pancevo na zakletvu,zena ispred sa pezoom 206 nas je vukla pola sata jer ne zna da se snadje,da se prestroji i 300 cuda.a tolika guzva da ne moze da se eskivira pravac.na kraju sam poludeo i pregazio ostrvo izmedju traka,devojka pocela da vristi,saobracajac mi kaze da teram slobodno :rotf:
 
still...

2053.jpg
 

Back
Top