Quantcast

Zene vozaci ??

Dovla

Elita
Poruka
16.571
bi,al kola volim vise...:zstidljivko: ja i ona...eh...ljubav je to z:girl:
Апсолутно те разумем из тога је произашло и моје питање :)

Када би бирала између:

1. без кола до краја живота
2. без секса до краја живота

Шта би изабрала? :mrgreen:

Напомена: слично питање су и мени поставили скоро... врло је било... занимљиво :D

Poslednja izmena:

korisnik 103996

Domaćin
Poruka
4.806
Апсолутно те разумем из тога је произашло и моје питање :)

Када би бирала између:

1. без кола до краја живота
2. без секса до краја живота

Шта би изабрала? :mrgreen:

Напомена: слично питање су и мени поставили скоро... врло је било... занимљиво :D
Ne biram...Ja uzimam oboje. Ovakva kola ne moze svako da vozi...nije dovoljno sesti i stisnuti gas.

Dovla

Elita
Poruka
16.571
U je...ni manje ni više...:lol:
Не желиш да знаш како је изгледао мој одговор :lol:
Ne biram...Ja uzimam oboje. Ovakva kola ne moze svako da vozi...nije dovoljno sesti i stisnuti gas.
Не не... ниси разумела... поента је - чега би се одрекла кад би морала једног од та два да се одркнеш... :)

Dovla

Elita
Poruka
16.571
...moj bi bio pod 2...:rumenko:
Мене је ово питала једна група веома доконих људи и врло су били сигурни у исход своје идеје... ја сам нешто промрљао што ни мени самом није било јасно и брже боље сам измислио некакав позив на телефон и хитан посао и нестао сам :D врло је било занимљиво јер се дотична група доконих сетила да то и сними :mrgreen:

korisnik 103996

Domaćin
Poruka
4.806
Мене је ово питала једна група веома доконих људи и врло су били сигурни у исход своје идеје... ја сам нешто промрљао што ни мени самом није било јасно и брже боље сам измислио некакав позив на телефон и хитан посао и нестао сам :D врло је било занимљиво јер се дотична група доконих сетила да то и сними :mrgreen:
xaxaxa...pa zato si dovla....z:girl:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.