B92 ponos Srbije

joca111:
Jeste ovaj Tereskova mozda malo lud , ali covek stvarno ima duha, i to ne mislim na sekiru!
Lik je! :):):)

Чуј мало луд. Нема везе, СЛУЖИМО НАРОДУ!

Jerry Ropero:
Aj sad kazi ziveo Soros i da je sve ovo bilo sala :lol:

хе-хе-хе
изгледа да је оно "Живео Сорош" била шала :lol:

Plava Bilja:
Trebalo mi je biti cudno makar to, sto me nije totalno urnisala, a mogla je. Sad znam zasto nije:)

Па Биљо, ипак је било неке задршке. Мада питање је ко би кога урнисао.
Колико видим Ерејзер и Којен су после твојих постова заћутали... односно почели да блебећу о десетим стварима. 8-)

НиколаТ:
Ма мени је било чудно што неко користи име "Терешкова", а пише глупости.

Па јес брате, некако ми моћан тај лик прве астронауткиње, а очекиваЛА сам фору типа "што имаш руски ник", па да одвалим нешто у стилу "nisam rusofilka, nego borkinja za zenska prava"... :lol: :lol: :lol:
Штета што дотле није дошло :wink:

Можда другари будем мало мање на овом форуму. Видим да је шеријатски блок начисто прсо, видесте како је Ерејзер заћутао... :roll:
Можда сам потребнији на другом месту.
 
Neverovatno je da moderatori tolerišu jednu duševno obolelu osobu koja javno priznaje da je pretila klanjem drugim korisnicima i hvali se kako ima 10 naloga.
Pri tome priznaje i to da je na svim drugim forumima banovan upravo zato što je u jednom trenutku odlepio i izvređao sve korisnike uz pretnje. Očigledno se radi o nervno labilnom čoveku sa dubokim psihijatrijskim problemima i samop je pitanje vremena kada će isto i ovde da se dogodi.
 
Можда сам потребнији на другом месту.

woot-go-you.jpg
 
@duh
psihodelichan si lik,ochigledno sa nekim problemima,al ajde, to me i ne zanima...lepo ti je rekla banshee,glupo ti je to sto radish,a uz to se i blamirash,samo ne provaljujesh. pazi kad je chak i meni neprijatno kad vidim kako ispadash takav kako ispadash sa tim tripovima
vrati se starom nicku,i ne tripuj se vishe,ispada krajnje jadno i smesno
 
~Petar~:
@duh
psihodelichan si lik,ochigledno sa nekim problemima,al ajde, to me i ne zanima...lepo ti je rekla banshee,glupo ti je to sto radish,a uz to se i blamirash,samo ne provaljujesh. pazi kad je chak i meni neprijatno kad vidim kako ispadash takav kako ispadash sa tim tripovima
vrati se starom nicku,i ne tripuj se vishe,ispada krajnje jadno i smesno

Мојне те форе Петре, лик вас је израдио, напалио вас ко младе мајмуне и сад се понашате као увређене младе. Буди мушко.
 
untouchable:
Мојне те форе Петре, лик вас је израдио, напалио вас ко младе мајмуне и сад се понашате као увређене младе. Буди мушко.
sad sam i video celu prichu,nisam ni obratio paznju ni na kakvu tereskovu,niti mi je to zanimljivo. i ne govorim samo o tome
uostalom,sta bi bio problem bilo kome da otvori drugi nalog i pishe kao radikal,ldp-ovac,dss-ovac,hrvat,shiptar...?..mislim,bash je tesko,do yaya..pravi podvig:roll:
jedino sto neki ljudi nemaju slicna tripovanja...
 
Лепо је Перо што се бринеш за форумског друга. Добронамерно, а?
Иначе, ти рече са Духом не разговараш. Е шта ти је доследност :roll:

Једино што
joca111
Plava Bilja
Jerry Ropero
НиколаТ
untouchable
не мисле тако
А њихово мишљење ми је некако битније од твог 8-)
 
Pa što se oni koji su spremni da glasaju za jednog psihopatu šešelja ne bi i na forumu ložili na drugog psihopatu. Ovaj je klao po Hrvatskoj, ovaj bi da kolje po Srbiji. Ovaj priča gluposti i ovaj priča gluposti. Ovaj je u suštini klovn i svi ga tako vide i ovaje je u suštini klovn. :lol:
 
Eraserhead:
Pa što se oni koji su spremni da glasaju za jednog psihopatu šešelja ne bi i na forumu ložili na drugog psihopatu. Ovaj je klao po Hrvatskoj, ovaj bi da kolje po Srbiji. Ovaj priča gluposti i ovaj priča gluposti. Ovaj je u suštini klovn i svi ga tako vide i ovaje je u suštini klovn. :lol:

Stvarno nekima nikad dosta.... klanja :roll:
"Kume da koljemo mi to, ionako ce posle da prica da smo je klali" :lol: :lol: :lol:
 
Eraserhead:
Pa što se oni koji su spremni da glasaju za jednog psihopatu šešelja ne bi i na forumu ložili na drugog psihopatu. Ovaj je klao po Hrvatskoj, ovaj bi da kolje po Srbiji. Ovaj priča gluposti i ovaj priča gluposti. Ovaj je u suštini klovn i svi ga tako vide i ovaje je u suštini klovn. :lol:

У пет редова поста 50 увреда - то је ипак таленат!

Него, како можеш тако лако и "офрље" да употребљаваш реч КЛАЊЕ... то је заиста нездраво. Да ли знаш шта та реч уопште значи - да ли си, на пример, ЗАКЛАО неког, неку животињу? О људима нећу ни да причам... то је сфера патологије личности...
 
Eraserhead:
Duh sekire sa svojim novim nickom, limojed. :lol:

Čoveče kad god se pojavim ti si tu, ideš li ti ikada off line?

Je li i ovde koristiš nick eremita kao na forumu DO?

А зашто ти помињеш МОЈ НИК ???

Да ниси ти можда Кохен,

тј. Том,

тј. Кил Бил,

тј. Били д Кид,

тј. Скарфејс ?????????????????????????????????????????????????
 
Marko, a kakve veze ti imas sa onima koje je Eremita pomenuo?
I ono "vozd" mislim da je od Vozdovac, a ne od titule Karadjordja (mada nije iskljuceno da je Vozdovac po njemu dobio ime).

"Missimm, objektivno, vozdovacki klan je definitivno najjaci" :lol: :lol: :lol:
 
limojed:
Marko, a kakve veze ti imas sa onima koje je Eremita pomenuo?
I ono "vozd" mislim da je od Vozdovac, a ne od titule Karadjordja (mada nije iskljuceno da je Vozdovac po njemu dobio ime).

"Missimm, objektivno, vozdovacki klan je definitivno najjaci" :lol: :lol: :lol:

Objektivno, vozdovacki klan jos nisi ni video , a kamoli upoznao.......simpaticni klinci...vredi ih upoznati!

http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2005/jul/07/H-01-07072005.shtml.......

A sa onima koje je pomenuo ovaj lik , eremita, imam toliko sto ih poznajem , ustvari jednog od njih..
 
Poznajes jednog od njih? A da ti nije mozda cale, a?!?
Pa sto crni sine ides na internet kad jos imas 12 godina. Da li si regularno pritisnuo ono "prihvatam uslove i imam ispod 13 godina"???
I jesi ti bata ili seka? Tvoj tata ima nesto drugaciju verziju dogadjaja :roll:
 

Back
Top