sex-igra ili...

pa nista neka diskotekica a nas dve se malo vacarile.rekla bih da smo zapalile sve muskarce a i neke zenske verovatno.ali moj muzic se napalio najvise.malo smo se i ljubakale.cak i nije ta drugarica koju sam htela za trojku vec jedna druga tu iz komsiluka.nego bilo nas je puno i svi pijani i nije dalje nista zanimljivo bilo.osim sto planiramo sledeci vikend sa njom da izadjemo pa ko zna.ja sam cula da je bila sa dva tipa u isto vreme a da li ce da joj se svidi da bude sa nama videcemo.
 
Eeee, ovo je super...da,da, jedino se na ovoj temi desava nesto konkretno...mali korak za Maju, a veliki za forum(ase) :):)...i mene zanima kakv je osecaj...jao , bre, do kraja cu i ja da naFatam neko zensko...pa, makar bila i pijana, i u diskoteci, i "samo" se pipkala i ljubakala...:)
 
maja79:
pa nista neka diskotekica a nas dve se malo vacarile.rekla bih da smo zapalile sve muskarce a i neke zenske verovatno.ali moj muzic se napalio najvise.malo smo se i ljubakale.cak i nije ta drugarica koju sam htela za trojku vec jedna druga tu iz komsiluka.nego bilo nas je puno i svi pijani i nije dalje nista zanimljivo bilo.osim sto planiramo sledeci vikend sa njom da izadjemo pa ko zna.ja sam cula da je bila sa dva tipa u isto vreme a da li ce da joj se svidi da bude sa nama videcemo.


BolE vas patka.... :lol:

Uzivate....... ;)
 
zulaja:
Kakve perverzije... Eh otadzbino moja mila. Ovi Austrijanci - sacuvaj Boze, k'o da sam u manastiru...


Hahahahahaah joj care!

Nije biti ovde jedini uslov da se dobro izsexas.... Treba biti na pravom mestu u pravo vreme. ;)

I imati srece..... Ili laaaaaki kesh! :lol:
 
Шта ти је провинцијаааааа, брате слатки. Мораћу и ја мало да зађем по овим нашим селендрачама јужнобачког округа.
Лепота порока.
 
- svakako se odnosi posle menjaju - na vama je da to usmerite u sopstvenu dobrobit,
- razgovaraj sa muzem, ali tako detaljno, da ti se cini da to druga osoba prica o tvojoj mentalnoj intimi, tako se branis od:

- raznoraznih iznenadjenja - tipa kresanja iza ledja sa trecim likom,
- prosirujes kvalitet braka na jos jedan nacin - jako bitan,
- on ce saznati sta te pali, koje su ti zelje, kako da ti ugodi... a i obratno...
 
tweet-tweet:
Шта ти је провинцијаааааа, брате слатки. Мораћу и ја мало да зађем по овим нашим селендрачама јужнобачког округа.
Лепота порока.


Heheh znaju i ljudi u gradu da uzivaju....

Ja bas jesam danas :)
 
maja79:
evo kako stoje stvari.u braku sam tek sest godina i nesto u zadnje vreme imam odlicnu fantaziju.volela bih da u sexu imamo i trecu osobu takozvana trojka.pricali smo o tome,zezali se kao ali mene to iskreno pali kao ideja.pa sada ko ima iskustvo sa tim sta misli.ono plasim se da se ne pokajem,da mi to ne promeni bracnu harmoniju i tako...ipak zivim u proviciji ali je to izvodljivo,imam i drugaricu i plan ali jos uvek se dvoumim.


Ja se ne bih igrala uvodeci zensku osobu u svoj brak... ako se obadvojma dopadne ( i tebi i suprugu ), postacete ljubomorni jedno na drugo :lol:
 

Back
Top