Da li dosada ima veze sa sve perverznijim ponasanjem savremenog sveta...?

Hvala ali ne hvala .... ja imam potrebu da jurisam na vetrenjace pa makar mi to donelo samo muke i ko zna sta jos .... ali zarad svog deteta i one druge dece moram da bar pokusam

Јле ти стварно мислиш да си сад овом темом учинио велико дело и неку заблуделу душицу вратио на ''прави пут'', одвратио је од хомосексуализма и убедио да ''рад ослобађа''?
 
Captain Jack Sparrow:
Ja mislim da ima ! jel tesko da cete sresti pedere ili lezbejke u krugu ljudi koji rade po tezak fizicki posao od jutra do sutra , ali zato modernih , emancipovanih zena i muskaraca, koji su sada postali menadzeri i manadzerke i slicno poput umetnika raznih profila , ima na pretek i oni nam sada sve vise svoje opskurije predstavljaju kao nesto sasvim normalno... a u stvari to je ono "Videla zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu" !
To je sve uvozni program i zato Srbi i Srpkinje pamet u glavu i manje slusajte te koji sire nemoral i nenormalnost , a vise poslusajte sta vam govore stari i nadjite mir duse u svojim porodicama i voljenima !

a sad shta je nemoral...misim el ti pushila nekad neka cura?...pa pre 100god svaki sex sem za reprodukciju je bio nemoral...pa smo dozhiveli sexualnu revoluciju (uvoznu) pa sad uzhivamo u blagodetima koje nudi sex(shto je po meni ok)...shta nam govore stari?...pa misim pola baba iz moje familije tje ti retji da ako imash 20 - mator si i odavno si trebo da se zhenish...valjda smo napredovali u odnosu na stare?...
a misim i grcima je bilo dosadno pa su yebavali dechake...nije to novo...
al ta granica izmedju normalnog i perverznog je individualna...tako da...shorom shajke tema - zdraaavooo...
 
Captain Jack Sparrow:
Ja mislim da ima ! jel tesko da cete sresti pedere ili lezbejke u krugu ljudi koji rade po tezak fizicki posao od jutra do sutra , ali zato modernih , emancipovanih zena i muskaraca, koji su sada postali menadzeri i manadzerke i slicno poput umetnika raznih profila , ima na pretek i oni nam sada sve vise svoje opskurije predstavljaju kao nesto sasvim normalno... a u stvari to je ono "Videla zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu" !
To je sve uvozni program i zato Srbi i Srpkinje pamet u glavu i manje slusajte te koji sire nemoral i nenormalnost , a vise poslusajte sta vam govore stari i nadjite mir duse u svojim porodicama i voljenima !

Oh, my dear Captain! :( Zar je tako teško prihvatiti da se ljudi razlikuju i da svako ima svoje opredeljenje, pa i sexualno? C, c, c! Neću ovim nikoga da branim, ali i ne osudjujem. Svako od nas bira ono što mu prija. Pusti druge da žive kako žele i ne dozvoli da tebi neko propoveda kako ti da živiš. :)
 

Back
Top