Medicinski fakultet Novi Sad

Ovako, da li neko moze da mi kaze kako se polaze na farmaciji? U beogradu je dva dana, 3 sata hemija i isto toliko matematika. Cula sam da se u NSu sve polaze za 4 sata?! Je l' to izvodljivo? 20 zadataka iz matematike i jos 30 iz hemije je malo mnogo za 4 sata.. :(
Hvala
 
ja bih zelela da upisem bolesti zavisnosti u novom sadu, medjutim studiram i filoloski u beogradu, pa me zanima da li bih mogla paralelno... da li postoji mogucnost da u ns dolazim redje, npr. samo na ispite i eventualno po potrebi za kolkokvijum ili sl...? postoji li resenje, na bilo koji nacin? da li neko zna za slican slucaj? i kolika je uopste verovatnoca da to sve postignem...? unapred i u svakom slucaju zahvalna milica ;)
 
ja bih zelela da upisem bolesti zavisnosti u novom sadu, medjutim studiram i filoloski u beogradu, pa me zanima da li bih mogla paralelno... da li postoji mogucnost da u ns dolazim redje, npr. samo na ispite i eventualno po potrebi za kolkokvijum ili sl...? postoji li resenje, na bilo koji nacin? da li neko zna za slican slucaj? i kolika je uopste verovatnoca da to sve postignem...? unapred i u svakom slucaju zahvalna milica ;)

Iskreno, tesko. Sve je obavezno, pogotovo na drugoj godini, gde smo provodili ceo dan na fakultetu. Dozvoljena su samo dva minusa, a opravdanje jedino mozes doneti od lekara. Ne izlaze u susret ni onima koji rade. To je losa strana fakulteta, mada je jako zanimljivo :)
 
jaaaao, ti si to zavrsila???? :D blago tebi... ja bih sve dala da upisem, al stvarno nmg i ne zelim da odustanem od trenutnog fakulteta... ali to bi mi bukvalno bio fakultet iz snova, em zato sto je u novom sadu, em zato sto je zanimljivo, em delom iz privatnih razloga... hvala ti puno, a ja cu svakako uciniti sve sto je u mojoj moci da i taj fakultet zavrsim...! :D
 
jaaaao, ti si to zavrsila???? :D blago tebi... ja bih sve dala da upisem, al stvarno nmg i ne zelim da odustanem od trenutnog fakulteta... ali to bi mi bukvalno bio fakultet iz snova, em zato sto je u novom sadu, em zato sto je zanimljivo, em delom iz privatnih razloga... hvala ti puno, a ja cu svakako uciniti sve sto je u mojoj moci da i taj fakultet zavrsim...! :D

nisam jos zavrsila ali nadam se da ce jednom i to biti :) Mogu ti reci da je fakultet jako atraktivan sto se tice predmeta. Nije svakidasnje,obicno zanimanje. Mi se dosta bavimo psihopatijom, psihopatologijom, i tim devijantnim stranama ljudskog drustva. Na predavanjima smo analizirali slucajeve ubistva iz psiholoskog ugla, onako kao u krimi serijama, malo je morbidno ali je FTW! Ako volis naravno. Mozda posle budemo koleginice...:D
 
meni je to sve izuzetno zanimljivo...!!! ludim zbog toga sto je vrlo moguce da to na kraju i ne upisem... al ne zato sto ne zelim, nego zato sto je, kao sto kazes tesko izvodljivo... :/
ali ako pronadjem nacin, postajemo koleginice 100%...! :D odusevljena sam smerom :)
 

Back
Top