Medicinski fakultet Novi Sad

Meni je danas psiholog rekao da su se na ovom faxu otvorili neki novi smerovi, u trajanju od 3 godine, npr. kao ne nega i to..? Da li je to tachno? Ja zhelim da upishem vishu med. u BGu, ali mi ona reche da i ovde ima tako neshto, ali se vodi kao fakultet.
 
Da li mozda neko zna da li ce i sledece godine biti na medicinskom faxu da se polaze prijemni za fizioterapeuta jer na sajtu ne pise nista odredjeno? :) kao i uvek...:P hvala unapred..:)

Verovatno ce biti, ove godine je bio u septembarskom roku.

Meni je danas psiholog rekao da su se na ovom faxu otvorili neki novi smerovi, u trajanju od 3 godine, npr. kao ne nega i to..? Da li je to tachno? Ja zhelim da upishem vishu med. u BGu, ali mi ona reche da i ovde ima tako neshto, ali se vodi kao fakultet.

Ima strukovne studije zdr. nege u trajanju od 3 godine, mada iskreno ne bi ti preporucila da to upisujes.
 
Ja sam prva godina na medicini:)
Da li neko zna sta je tacno potrebno da bi se ostalo na budzetu? Da li su potrebne najmanje 8 iz svih predmeta? Ili vise? I da li moraju svi ispiti da se daju u junskom roku?
:)

Sa 60 bodova si zagarantovano na budzetu,a ako imas 54 onda se rangiraju svi koji nemaju maksimum,pa na osnovu liste se vidi ko je na budzetu,a za samofinansiranje treba sakupiti 37 bodova...Evo spiska predmeta sa bodovima: http://www.medical.ns.ac.yu/medicina.php
 

Back
Top