Zgibovi

A za gde ti to treba leba ti

ako ces da pravis lepo telo da bi nafato zenske, zayebo si se...
nema lepseg i inspirativnijeg osecaja za muskarca od onog kad zna da je i pored ostalog i fizicki mocan. ne jak, ne misicav bas, ali takav da sa 90 posto krmaka na ovoj planeti moze da obrise patos u roku od nekoliko sekundi.

to te cini muskim, osecaj samopouzdanja.
zenski imperativ je lepota, muski da je prvi u krdu.
moc, intelektualna i fizicka zayedno je nepreyebiva stavka i najveci afrodizijak za zene, priznale one to ili ne.

uz to dobijes i lepo telo, ali to je sekundarno.
 
Poslednja izmena:
Uh uh al si upakovo..sece rec ko mac..sta mislis o tome;)realni aikido je stvar discipline i samoodbrane..a ne spremnosti za fajt..ko bi sad bio jaci da ti shanem nesto na uvce i savijem rucicu ko grancicu ili ti u pokaznoj vezbi na dzaku..razmisli malo o samokontroli;)
 
Ako mislite u tuču, zanemarite mišiće, ja predlažem ovo :per:
Sve%20vrste%20poluosovina%20za%20viljuskar%20bez%20pecurke.jpg
 
Kako da radimo zgibove mi sa 100kg+ :)
U srednjoj bio neki žgoljo koji je imao triest kila sa krevetom odro nas je sve u broju zgibova, a bilo je i aktivnih sportista

Da ovo je istina. Zgibovi kao nijedna druga vezba ne trpe visak. Mada i ostale isto to ali u manjoj meri.
Ja sam imao onu belu sipku sto se kacila na stok od vrata, cale kad je menjao stolariju je to negde bacio i otad sam prestao. Zna li negde gde ima da se nabavi i kolika je cena?
 
pa upravo govorim da misici ne igraju ulogu kakvu danasnji muskarac misli.

niti aikido.

procitaj sta sam napisao prvo pa onda da diskutujemo

Sta mlatis,ne igraju ulogu misici,naravno da igraju,ne igraju oni naduvani,ili masno,tkivo,debela koza ili sta vec sto izgleda kao gromada,vec prirodni misici....a oni ne moraju da izgledaju veliko,da bi u sebi sadrzali moc, ili atomsku snagu kao Bruce Lee sto je bio....sta hoces da kazes da zena ne treba da ima grudi da bi bila privlacna muskarcu....ma nemoj?

A i uz misice korisna je neka vestina svakako,i malo se se ti zajebao,a sta je k**** nego misic,mada ti nabildovani obicno.....
ali to je za mene vise kind of art nego predstavljanje nekog mocnog animusa...

A zgibove,zgibovi,i trcanje,bajs,neki kardio,razvaljuje....ja otkad ne radim vise mogu:eek: uradio sam 18 iza ledja,ali oci mi ispale.
 
Sta mlatis,ne igraju ulogu misici,naravno da igraju,ne igraju oni naduvani,ili masno,tkivo,debela koza ili sta vec sto izgleda kao gromada,vec prirodni misici....a oni ne moraju da izgledaju veliko,da bi u sebi sadrzali moc, ili atomsku snagu kao Bruce Lee sto je bio....sta hoces da kazes da zena ne treba da ima grudi da bi bila privlacna muskarcu....ma nemoj?

A i uz misice korisna je neka vestina svakako,i malo se se ti zajebao,a sta je k**** nego misic,mada ti nabildovani obicno.....
ali to je za mene vise kind of art nego predstavljanje nekog mocnog animusa...

A zgibove,zgibovi,i trcanje,bajs,neki kardio,razvaljuje....ja otkad ne radim vise mogu:eek: uradio sam 18 iza ledja,ali oci mi ispale.

pazi, ovo tvoje "Sta mlatis,ne igraju ulogu misici" ipak nije moje.

vidi sta kazem:
3nojavi Omladinac
pa upravo govorim da misici ne igraju ulogu kakvu danasnji muskarac misli.

znaci kazem da igraju ulogu, kako da ne ali ne takvu kao sto mnogi muskarci misle. sto ce reci ako si misicav to ne znaci da si odmah i seksi za zene i da ces ih misicem osvojiti uvek.
prvo ide samopouzdanje a vidis, mi muski smo kao i ostale zivotinje, kod nas je imperativ moc, intelektualna i fizicka, kao sto je kod zene imperativ lepota.
kad je muskarac svestan da je fizicki spremniji, jaci od ostalih takmaca + intelektualno superiorniji, svesno ili podsvesno, taj muskarac ima vece sanse za uspeh kod zena jer je u akciji, jer zene traze dobar genetski materijal + zastitu.

misici dodju uz to i nisu nepotrebni, jednostavno dodju uz to i bas kako i treba.

biti siguran u sebe sa zenama je kljuc uspeha prvo, misici drugo.
 
Ako ti se u teretanu ne ide, zgibovi, propadanje, sklekovi i dzog su super.
Zgibove je tesko isvesti, ali su odlican pokazatelj opste snage tela. Propadanje je ok za grudi, nakon serija na bench press-i, ali ako ciljas grudi van teretane, sklekovi su bolji.
Sklekovi su super za sve, a dzog za kondiciju i noge.
Ovo je vise za definiciju i kondiciju, nego za masu i snagu.
Ja radim u teretani 2-3 puta nedeljno, svaki put posebnu misicnu grupu, a 1-3 puta mesecno se bacim u trk od 4-6km.
Ranije sam intenzivnije trenirao, ali sada moram malo da se opustim.
Ej, ali nema proteini kreatini, samo hleba i voda, da postanes gvozden.
 
Ako ti se u teretanu ne ide, zgibovi, propadanje, sklekovi i dzog su super.
Zgibove je tesko isvesti, ali su odlican pokazatelj opste snage tela. Propadanje je ok za grudi, nakon serija na bench press-i, ali ako ciljas grudi van teretane, sklekovi su bolji.
Sklekovi su super za sve, a dzog za kondiciju i noge.
Ovo je vise za definiciju i kondiciju, nego za masu i snagu.
Ja radim u teretani 2-3 puta nedeljno, svaki put posebnu misicnu grupu, a 1-3 puta mesecno se bacim u trk od 4-6km.
Ranije sam intenzivnije trenirao, ali sada moram malo da se opustim.
Ej, ali nema proteini kreatini, samo hleba i voda, da postanes gvozden.

brate, protein gradi misic, karbo ga hrani. ne moze ni definicija bez proteina, sem ako ne mislis da smrsas ko logoras pa da se i toj definiciji vide i unutrasnji organi.

ako hoces ono samo definicija, opet mora protein, od proteina se gradi misic e sad u kom obliku ces protein da uzimas, to je tvoja odluka.

nema, misic, nema snaga ako se jede chorbica, dzaba vezbanje
 
Nije dzaba vezbanje. Bolje godinu dana redovne vezbe, nego tri meseca uz tegle sa proteinima. Za misic ti ne treba nista vise od vezbe i odmora, naravno, podrazumeva se da ces jesti dobro. Neces biti gradjen filmski, neces dizati 140kg na bench, ali ces se ukovrdzati od zdravlja. Znam ljude sto mogu zid da sruse ako se zalete na nj, ali ne mogu se uz stepenice popeti a da ne izgube dah. Tenkovi sto ne mogu da potrce.
Ja mogu izbaciti vise nego sto sam tezak na pressi, do 100kg, kada sam u formi, mogu istrcati 6-8 km bez prestanka, i osecam se dobro. Nisam gradjen kao grcka statua niti sam snazan kao Mile Kitic, niti izgledam kao Leonidas, ali se svakako vidi da vezbam.
Nemam pojma, ja vezbam radi zdravlja, celo telo, krea i prot dodaci mi ne trebaju.
 

Back
Top