Zgibovi

To su zgibovi koje radi Rus...:)

E, ali zgibovi iza glave jesu malo neprijatni...imam utisak da je vezba skroz neprirodna i da polozaj vrata nikad nije ok...:rumenko:
To se zovu boxerski zgibovi. Uopšte nisu neprijatni, samo treba da ti bude što širi hvat.

rastamann:
Pa oni koji su doshli iz Rusije, svashta...

Ja samo furam dijetu i to kivi dijetu. Jedem sve sem kivija i u top formi sam
De si Rasto, nema te :D
 
Sirok je hvat na polugi, ali ipak imam utisak da ne dobijam zeljenu vezbu... Ali, neprijatan osecaj se zove tus ili tako nesto...sad sam lupila, ali ebi ga...zardjali misici ... :lol:
Pa, doći će to vremenom :D
Ja ih radim svaki božji dan :) Mislim kombinujem, malo uske, malo široke, malo bokserske ...
 

То је тешки шмекеризам.:mafijas:
Кренеш у широки згиб, затим се, кад се максимално издигнеш, ПРОПНЕШ, тако да ти шипка дође у висину кукова тј. ти се издигнеш скроз изнад шипке:tease:
Једна девојка ми је рекла да је то најтежа гимнастичка дисциплина:D
To su zgibovi koje radi Rus...:)

:D

Па и јесу их, колико је мени познато, луди Руси извалили, и почели да их практикују.

E, ali zgibovi iza glave jesu malo neprijatni...imam utisak da je vezba skroz neprirodna i da polozaj vrata nikad nije ok...:rumenko:
 
Нево, имаш УБЕДЉИВО, најбољи ник на Крстарици, само, чини ми се да је раније био другачији аватар?
 
То је тешки шмекеризам.:mafijas:
Кренеш у широки згиб, затим се, кад се максимално издигнеш, ПРОПНЕШ, тако да ти шипка дође у висину кукова тј. ти се издигнеш скроз изнад шипке:tease:
Једна девојка ми је рекла да је то најтежа гимнастичка дисциплина:D
Au, to smo mi na treningu zvali propinjanje (il tako nešto, al ne zove se ruski zgib sigurno). To je ono šta urade oni gimnastičari na vratilima. Majko mila to jeste najteža vežba. I da jeste teški šmekerizam.

Ja dok sam imao jedno 30 kila manje nisam mogao to da uradim a sada ni ne pokušavam.
 
То је тешки шмекеризам.:mafijas:
Кренеш у широки згиб, затим се, кад се максимално издигнеш, ПРОПНЕШ, тако да ти шипка дође у висину кукова тј. ти се издигнеш скроз изнад шипке:tease:
Једна девојка ми је рекла да је то најтежа гимнастичка дисциплина:D

Pa to je onda upor, a ne zgib. Najtezi zgib je zgib na jednoj ruci bez pomaganja drugom jer zahteva jako dobar odnos snage i mase.
 
Au, to smo mi na treningu zvali propinjanje (il tako nešto, al ne zove se ruski zgib sigurno). To je ono šta urade oni gimnastičari na vratilima. Majko mila to jeste najteža vežba. I da jeste teški šmekerizam.

Ja dok sam imao jedno 30 kila manje nisam mogao to da uradim a sada ni ne pokušavam.

Ја колико знам то је згиб, ал нека буде... Ја се нисам угојио 30кг ал сам се увењио:dash:
 
:lol:
То је тешки шмекеризам.:mafijas:
Кренеш у широки згиб, затим се, кад се максимално издигнеш, ПРОПНЕШ, тако да ти шипка дође у висину кукова тј. ти се издигнеш скроз изнад шипке:tease:
Једна девојка ми је рекла да је то најтежа гимнастичка дисциплина:D

Uf....e to kod mene zovu j.ebacki :lol: .....ja sam neki dan na fiz uspeo 3 komada ali jedva...samo kucaj na youtube "hanibal for king"
 
Poslednja izmena:
Da! Mislio sam da će da radi propadanja, kad ono :lol:
Za sve ono treba mnooooogoooo vremena i mnogo rada.
Iskreno, ne verujem da koristi išta od hemije, samo bi ga usporilo.
 
Znaci lik je lud......moglo bi se reci da zam slicno gradjen:D,samo sto me yebu duze noge od njegovih,ali otkad ne radim nesto sam smrso,pa planiram da pocnem kad malo oladim sa skolom i treningom, zastavu sam mogao dok sam radio,ali one sklekovi.....pa nema sanse,
Samo sto me nervira sto je jako nizak,pa mi nekako sve to ne izgleda lepo...ali za ledja.....svaka mu dala:)
P.S. radis li ti sta?
 

Back
Top