Žena stub porodice i doma?

Kukaš k'o profesionalna baba narikača, to samo slep kod očiju ne vidi.
Kukaš na pare, kukaš na poslove, kukaš na obaveze, kukaš na hormone, kukaš na zlehudu sudbinu, "ja dobar, pa me jašu, e ne'š, majku ti"...ustvari, nema na šta nisi zakukao :roll: Ebt, mene bi bilo sramota.

A da te neko ne bi nazvao najobičnijom biiip, jer si birao idiota, a nemaš herca da to okončaš, jer drugog nećeš naći da trpi sve te budalaštine koje izvodiš, a i nisi za bolje, prodaješ ovde priču opasnog momka koji zna kako treba sa ženama i koje je njihovo mesto, uz sve namerno najvulgarnije moguće kvalifikacije ne bi li zvučao ubedljivije. Juriš za pažnjom na bezobrazluk i 'oće to da prođe ponekad, nije da neće, ali džaba sve kad je "car go". I šupalj.

Tvojoj paznji ocigledno moje provokacije, kako ti nazivas moje postove, nisu promakle ;)
Ne kukam ni na sta. Samo otvoreno pricam o svim temama.
Ako se neka zenka ovde gadi fizicke torture muskaraca nad zenama, da li to automatski znaci da je i ona fizicki stradala od svog muza?
I nisam birao idiota
Moja zena je bila divna. Okruzenje ju je iskvarilo. Ta lazna zenska prijateljstva, ti "dobronamerni"saveti...
Kakva god da je, majka je moje dece, pa ne trpim da je neko naziva idiotom ;)
Mozes ti to da ukapiras?
 
Tvojoj paznji ocigledno moje provokacije, kako ti nazivas moje postove, nisu promakle ;)
Ne kukam ni na sta. Samo otvoreno pricam o svim temama.
Ako se neka zenka ovde gadi fizicke torture muskaraca nad zenama, da li to automatski znaci da je i ona fizicki stradala od svog muza?
I nisam birao idiota
Moja zena je bila divna. Okruzenje ju je iskvarilo. Ta lazna zenska prijateljstva, ti "dobronamerni"saveti...
Kakva god da je, majka je moje dece, pa ne trpim da je neko naziva idiotom ;)
Mozes ti to da ukapiras?

Ma sve ja kapiram ;)
 
Evo ga prvi primerak koji potvrdjuje ono sto sam ja rekla.

Nisam prvi primerak, vec jedan od 99% muske populacije koji smatra da postoji podela na zenke i muske poslove

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Pa, dzbg, zar ti ne vidis da jesi???:zcepanje:
Ako nisi znao, postoji razlika u onome "koji si od" i "koji si po redu"...(ovo ti dodajes jos i betmenomobil medj' onaj kajmak i beton...Leskovac si odavno zeznuo. Samo napred:super:)
Verujem da ciljas na moju zenu?
Ne znam sta ti je na to ukazalo. Onakva postavka recenice se odnosi na zenu kakvu ti u sustini zelis a ne znam da li si toga svestan. Ne poznajem tvoju zenu niti bih na bilo koji nacin komentarisala osobu koju ne poznajem.


Lepo si ti to opisao...
Kako ZNAS da sam lepo opisao

  1. L. e. p. o. s .i. t. i. t. o. o. p. i. s. a. o.??? => Where is the fuckin' ZNAM???
  2. To sto sam rekla da si lepo opisao znaci da sam procitala to sto si napisao...i posto je bilo tako zivopisno opisano, mogla sam i da zamislim opisanu situaciju na osnovu cega sam zakljucila da je lepo opisano.
Jel' ti sad proces shvatanja onoga sto neko napise malo jasniji?​
No opet, kako znas da si bolja od mene u poznavanju fudbala?;)
Mozda i u poznavanju ali ne znam ko bi se i mogao u tako necem takmiciti s obzirom na sirinu te oblasti [meni bi to stvarno bilo ponizavajuce]...mislila sam na igranje fudbala...;)
Nisam naucnik, ali ako verujemo naucnicima koji tvrde da su zene po nekada lude jer njima ovladaju hormoni, a te hormone muskarci nemaju, zasto onda ne bi verovali i naucnicima koji tvrde da su testeroni i gen prevare daleko jaci kod muskarca?
Ako se ima opravdanje za zenske nastupe ludila u vidu hormone, zasto se ne bi imalo opravdanje za muske rpevare u vidu gena prevare?
Takodje, od 100 muskaraca...da dodje i da se skine odlicna riba i da klekne na kolena i krene da mu otkopcava slic, 95 ce ostati i cekati da mu popusi. nebitno da li su u braku/relaciji ili singl. (onih 5 su homo)
Kod zena da dodje tip fantasticnog izgleda i da krene odmah da navaljuje za sex, ni 50% nece odmah pristati.
I armani i versace su totalno seljacke marke. Izadji iz devedesetih...cula za neku marku osim armani i versace?
Nemam pojma. Mozda i jesu. Nisam ljubitelj istih. Mislila sam na "Armani" i "Versace" ali ocigledno da nekima sve moram da "nacrtam".
Smatrala sam da su ti one "blize" pa sam ih zato i uzela za primer. Doticne dve reci su ponovo spomenute cisto da bi lakse uhvatio poentu onoga sto govorim ali ocigledno da to nije bilo dovoljno.
Nema stvari koje muskarac ne moze a puno je stvari koje zena ne moze.
:rida::rida::rida:

BuaaaaHaaahaaaaHaaaaaa...Ala sviras ku*cu, ko Becka filharmonija u najboljim danima.
Bila nekada severnije od Subotice i juznije od Nisa? Bila nekada van Srbije? (izuzmi CG i Makedoniju kao i odlazak do Bijeljine)
;)
Bila sam u Nemackoj vise puta i zato sam to i rekla. [Zalim slucaj. Niste vidoviti :rotf::rotf::rotf:]


Ljudi se danas slabo pale na to sa prezimenom...Ne gleda se vise tako, ako nisi skontao.

Bezveze vam tako dizemo cenu.
:cepanje::cepanje::cepanje:...Svojim muskim kraljevksim prezimenom...Jadne mi zene...Nismo ni svesne sta nam se tako olako daje. :zcepanje:

Da dodje na moje da zivi?
Ovo ako zeli 1% zena, u vr' glave(cisto da dam sansu i tom razmisljanju).

A zena, zena moze da bude i prolazna.
Sve je prolazno...kao i muskarci.


Niti su sexipilne(poprilicno dlakave, posebno crnke) poprilicno konzervativne u krevetu, veoma grubih crta lica za zene(uporedi sa svedjankama, ruskinjama, cehinjama)...veoma grub glas..
O ukusima se ne raspravlja ali se tvoj evidentno razlikuje od vecine. To nije greh, naravno. Ne znam gde ti zivis, ali ovde gde sam ja, i sama bih mogla da se okrecem za, pa bar 75% devojaka (da ne preteram)... Mogu da zamislim kako je muskarcima.
I ja licno mislim da je zenski pol lepsi od muskog. Usled toga, i cinjenice da je to ipak majka priroda, ovaj drugi necu komentarisati.
Samo bih ti rekla da prvo pogledas sebe a onda komentarises druge.

Takodje poprilicno neprosvecene...
:rida::rida::rida:(Jadnice...:rida:)

...time sto ne uvazavaju tvoje misljenje kao impresivna dostignuca u otkrivanju prave vrednosti savremene zene u ljudskom drustvu??? :rotf::rotf::rotf:



Ne poznajem te licno i mozda ti je obim bicepsa kao zenin struk, ali ovde si sebe predstavio kao nekoga sa deficitom fizicke snage i vecinu optuzbi na racun zenskog roda zasnivas na tome "...a zasto one nisu malo jace i ne rade ovo sto se od mene ocekuje"...To ocekuje je isto produkt drustva koji je muski pol sam sebi nametnuo usled toga sto i jesu fizicki jaci i sto su oduvek tezili da svoju nadmoc zasnivaju na tome. Ali to nije nikakvo moranje. Ako nesto ne mozes, lepo kazes, drugi ti pomognu koliko mogu (ukljucujuci i zenski rod) i sta je tu problem. Zbog toga te niko nece osudjivati. Drugo je sto onda muskarcinama uglavnom bude povredjen ego ali ego je problem u glavi. Tu covek sam sebi mora pomoci i uskladiti ga sa svojim realnim mogucnostima.

Potrebno je samo da znas gde su ti granice i da se pomiris sa njima koliko god da su visoke. U suprotnom, naravno da ti nece biti lako, da ces kukati i traziti krivca u svim drugim (sto je odlika ljudskog roda generalno).
Mozda se i jesi potrudio da shvatis ono sto sam napisala (necu da gresim dusu) ali mi se cini da si svaku petu rec procitao. To tako ne ide...opet neces skontati neke stvari kao sto i nisi. Procitaj leeepo, J B Ga. Poslednji pasus ocigledno nisi procitao...CCcCCccc...On je od krucijalnog znacaja za sve sledece sto napisem. Tako da, potrudi se da to ispravis ;)
 
stvarno si smorila
yebote mi se ovde zayebavamo a ti bas resila meni da dokazes neke stvari?
jos kada si napisala da si mislila na igranje fudbala izgubih volju da dalje citam
ne volim muskobanjaste zene
ni da se dopisujem sa njima
ali stvarno

ps: nisam bas neki snagator, podogila si. Niti je visok IQ. Niti sam lepuskast. Ali mogu za sebe da zaradim i da zivim fino. Bez da mi drugi popuje. I odredjuje. Ako hoce zajednicu, moze, ali po mojim pravilima. Ili ne moze nikako. To je moja snaga. Moja nezavisnost je moja snaga. Moja emotivna stabilnost takodje. I medju nama, moj veoma jak libido ;) Dalje je sve prosek ili ispod proseka. Ali sa ove 3 stvarcice sam presrecan. i da, hobi mi je da podyebavam zene. Zasto? Zato sto zapenite na najmanji glupost i na najglupsu provokaciju. Pogledaj sebe. Ti si se bre TRUDILA da budes duhovita, zelela si sto "duhovitije"da mi odgovoris(valjda da bi priletela jos neka kokoska sa nekim zanimnjivim komentarom kao podrskom tvom postu)
Imate komplekse. kao crnci. vec 50 godina nema aparthajda, ali i dalje su optereceni nepravdom koja im je nacinjena(doduse upitno je da li je nepravda al ajd a ne ulazimo u tu temu)
Tako i zene. U svakoj pori zene je frustracija jer su nekada bile gradjani drugog reda. Sada kada su ravnopravne(Bogu hvala, tako i treba) i ne snalaze se bas najbolje u tom polozaju, sada su na antidepresivima, zivcano, neuroticno. A za to je nadjeno opravdanje u hormonima lol
Nikakvi hormoni, jednostavno vam je rpeveliki teret na ledjima. I da ste uvek mlade i da ste uvek lepe i da ste uvek hot i da ste uspesne na poslu i da podnesete posao 50% i da zaradite da bi se prezivelo i da budete majka(insekt, sto bi rekao ser Zika se ne mzoe zanemariti iako se zenske trude da nam objasne kako je to odlika zivotinja a da nas ljude treba da vodi razum..)
Sa 30 godina prestaje da bude vidno interesovanje za vama, sa 40...
da ne nastavim, mzoda ima dama i 40+ na forumu ;)
 
tu lezi snaga muskaraca, ko izdrzi dotle, dolazi u poziciju da bude kao zena u 20 tim godinama. Pozicije se menjaju. Ali opet.. Niko ne zeli starije, barem ne ja, tako da ono, nije bas full osecaj :( xD

to je istina
devojke sa 16 -20 godina su najpozeljnije ali muskarci u tim godinama uospte nisu posebno pozeljni
ali muskarac od 25 do 35 je pak extra pozelja(jos nije ostario, vec se sredio, stabilizovao) dok je zenin zenit 25 i posle toga je sve manej trazena roba
 
to je istina
devojke sa 16 -20 godina su najpozeljnije ali muskarci u tim godinama uospte nisu posebno pozeljni
ali muskarac od 25 do 35 je pak extra pozelja(jos nije ostario, vec se sredio, stabilizovao) dok je zenin zenit 25 i posle toga je sve manej trazena roba

pa ne znam bas. Generalno si u pravu sa 25-35 se muskarac sredi ono psihicki i fizicki, razvije. Ali mislim da su one do 30-35 ipak.. Zavisi naravno kako koja. Imas ti i neke sa 20 godina sto su uzas :D
Ali pazi sa druge strane,t o znaci da si osudjen na skart robu... Jer opet ce vaziti ista pravila, onih par sto se isticu nece biti sa svakime, a armija ovih od 30 godina sto su oronule, jednostavno , pa da kazemo, koji je smisao biti sa takvom nekom. to je po meni ponizenje. Mada mozemo uzivati da ih zayebavamo i dominiramo, ali to smori. Bolje jedna lepa devojka, nego 100 ruznih
 
nije skart
imas ti i zena koje su preko 30 a da su odlicne
njihov procenat pada na nekih 10% populacije tih godina
imas 20-30% onih od 20 do 25 godina sto zele muskarca od 30-35 godina

uz to, zena je vise nego muskaraca tako da bolja polovina muskaraca moze sebi uvek dobar komad da nadje
ili mladju 10ak godina, ili svojih godina ali da je tip top
koju ces izabrati pitanje je velicine sisa :lol:
 
nije skart
imas ti i zena koje su preko 30 a da su odlicne
njihov procenat pada na nekih 10% populacije tih godina
imas 20-30% onih od 20 do 25 godina sto zele muskarca od 30-35 godina

uz to, zena je vise nego muskaraca tako da bolja polovina muskaraca moze sebi uvek dobar komad da nadje
ili mladju 10ak godina, ili svojih godina ali da je tip top
koju ces izabrati pitanje je velicine sisa :lol:

zapravo ne.. Statistika pokazuje da se na 1000 zena, rodi 1070 decaka...
Ali pazi... Znaci muskarci ostaju isti, znaci isti ej broj zena i muskaraca u igri. I tih 10 posto koje ima, ce biti samo sa top class, one ce i dalje imati moci koliko i devojka od 20 godina
Sa druge strane bice armiha ovih propalih. Ali koji ces ***** to bre u zivotu? :D. To je njesra. Nema smek
Ne znam, iskreno razocaran sam :D. Ne vidim kako cemo mi izvuci bolji rkaj u svemu tome. Ja da se spustam na nivo da budem sa ruznim/debelim, neka hvala :D. Nikada nisam bio, niti cu :D. Sto znaci u startu ja kada budem dosao u 30 te, bice samo 10 posto lepih devojaka. Brate... To znaci da ja gubim :(.
Ok mogu mladju da izaberem, ali ono. ne znam bas, one su i dalje jake.. Sad razumem malo bolje kako je biti devojka, iako imas veliki izbor, ne valja bas sve xDD
 
@NN76

Dzbg, ono koliko ti smaras ja ne mogu da opisem. za to ces ostati uskracen:roll:

Vidim da se ti sigurno zaj*. Za ostale nisam sigurna. (Toliko frustracija vezano za zenski pol i to na jednom mestu ja jos nisam srela...) Snagu i emotivnu stabilnost si svima dovoljno docarao tako da to ne moras eksplicitno pominjati. Jasno je k'o dan.

To sto slabici nisu u stanju da priznaju da je neko zensko stvorenje (za njih niza rasa) sposobnije od njih, to je njihov problem kojeg najcesce resavaju vredjanjem (kao i svi slabici...to je i jedino sto mogu da urade).

"...ali po mojim pravilima"
a Vi ste uvazeni...???:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ovo sa ovim ciframa...samo se tesi...:mrgreen:

 
@NN76

Dzbg, ono koliko ti smaras ja ne mogu da opisem. za to ces ostati uskracen:roll:

Vidim da se ti sigurno zaj*. Za ostale nisam sigurna. (Toliko frustracija vezano za zenski pol i to na jednom mestu ja jos nisam srela...) Snagu i emotivnu stabilnost si svima dovoljno docarao tako da to ne moras eksplicitno pominjati. Jasno je k'o dan.

To sto slabici nisu u stanju da priznaju da je neko zensko stvorenje (za njih niza rasa) sposobnije od njih, to je njihov problem kojeg najcesce resavaju vredjanjem (kao i svi slabici...to je i jedino sto mogu da urade).

"...ali po mojim pravilima"
a Vi ste uvazeni...???:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ovo sa ovim ciframa...samo se tesi...:mrgreen:


Stvarno te nisam razumeo
Ko je Dzbg?
 
zapravo ne.. Statistika pokazuje da se na 1000 zena, rodi 1070 decaka...
Ali pazi... Znaci muskarci ostaju isti, znaci isti ej broj zena i muskaraca u igri. I tih 10 posto koje ima, ce biti samo sa top class, one ce i dalje imati moci koliko i devojka od 20 godina
Sa druge strane bice armiha ovih propalih. Ali koji ces ***** to bre u zivotu? :D. To je njesra. Nema smek
Ne znam, iskreno razocaran sam :D. Ne vidim kako cemo mi izvuci bolji rkaj u svemu tome. Ja da se spustam na nivo da budem sa ruznim/debelim, neka hvala :D. Nikada nisam bio, niti cu :D. Sto znaci u startu ja kada budem dosao u 30 te, bice samo 10 posto lepih devojaka. Brate... To znaci da ja gubim :(.
Ok mogu mladju da izaberem, ali ono. ne znam bas, one su i dalje jake.. Sad razumem malo bolje kako je biti devojka, iako imas veliki izbor, ne valja bas sve xDD


ne bedaci se
zene su mnogo lepsi pol od nas muskaraca
kako god okrenes, u globalu gledano, muskarac je sa lepsom zenom nego sto je zena sa lepim muskarcem
 
ne bedaci se
zene su mnogo lepsi pol od nas muskaraca
kako god okrenes, u globalu gledano, muskarac je sa lepsom zenom nego sto je zena sa lepim muskarcem

ovo mi se ne svidja sto pricas. Ovo je logika zrtve i slabih :(
Ja ne zelim da budem zrtva, niti da budem sa nekim ruznima lol. Joj koje njesra brate.
Cak i ako jeste devojka lepsa od mene ( sto je i diskutabilno, i vrlo relativno) Ako pogledamo moju devojku trenutno, ono sto mene zanima jeste... Da li cu ja moci i dalje imati takve devojke sa 30 godina? Ili cu imati debele, i ruzne :(. Kakav fail :lol:
Mladje devojke ce i dalje biti u centru paznje izgleda za mene. osim ako se nekim cudom ne presaltam :(
F U C K
 
Brat blizanac od J B G - a...pa aj' sad produzi dalje i slobodno pitaj sta ti nije jasno :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

iskreno, nisu mi najjasniji tvoji postovi
vidim dosta smajlija, pretpostavljam da su smesni/duhoviti
ali dalje mi stvarno nisu jasni
cenis da sma ja za-jr-ban u zivotu pa otuda moje frustracije
iako je procena laicka, nista drugo iz mojih postova jedna zena ni ne bi mogla da protumaci
dalje, stvarno nemam pojma o cemu pises
 

Back
Top