Zašto žene vole bogate muškarce ??

Žene vole sve muškarce, al' sa bogatima se najlepše živi.:mrgreen:

Ja znam neke bogate muškarce koji su sjajni ljudi, supruzi, očevi, prijatelji. Mis'im ako pričamo o materijalnom bogatstvu.

Bas tako.
Ako izuzmem rat i ratne i poratne profitere skoro svi bogati koje znam su sjajni ljudi, ocevi, muzevi.


Ponovicu sto je vec neko rekao na temi, novac daje sigurnost i mir a onaj ko ga je stekao za svoju porodicu zasluzuje postovanje.
 
Ponovicu sto je vec neko rekao na temi, novac daje sigurnost i mir a onaj ko ga je stekao za svoju porodicu zasluzuje postovanje.

Poštovanje je prava reč!
Najlakše je sedeti i kukati, a da bi neko stekao treba da bude i vredan i inteligentan. Čak i ako su u pitanju protivzakonite radnje. Za velike pare treba imati muda i mozga. A to su karakterne osobine alfa mužjaka.
Nema alfe koji nema kintu. Mož' da drvite na sva zvona, to je tako.
 
Зато што се неспособне тако удоме, на радост својих родитеља који не знају више шта ће и како са неспособним кћерима, шта ли ће да једу кад они помру?
Кад се лепо то све заврши, сви су збринути, богат добио шта је платио, колко пара -толико музике и за свадбу и за остатак заједничког живота.
Најбоље је кад су приближно исто материјално обезбеђени и са сличним потенцијалима.
Нема ту баш неке филозофије.
 
Zato! :mrgreen:
(Naslov teme, bez uvoda zasluzuje ovakav odgovor ;) )

A ako se sretnu i zavole bogati muskarac i bogata zena - sme li se to??? :eek:

I sta tacno podrazumeva "bogat"?

da mu je sve bar malo vece nego forumasima, i kuca, i kola, nula vise na kontu, i pisha i sve :mrgreen:
kako se to ono bese zove... a jeste, zavist... to je ono kad ti moras svojski da se potrudis oko ribe, i da je sarmiras i animiras celo vece, da se dooobro namucis i oznojis, a taj neki dodje izvadi kljuceve od kola iz dzepa i neki hajtek mob i... pusiona... kad malo razmislis nije to zeMska kakva tebi treba, vredna, radna, kucevna... al je onda i pitanje koji ce vam takve ribe i zasto uopste senite za njima... znam, znam, to je jace od coveka, samo jednom da sednem u ferari isl :lol:
 
Тако само мисле неспособни женски крднедељи који не праве разлику, свеједно им је, само да се збрину, алфа им је и домаћин човек и нека лопужа, њима то свеједно.

Ма, ко уопште прича о моралу. Да не претерујемо овде лол
 

Back
Top