Пролећно спремање

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Moderator
Poruka
59.226
Ево 3 дана не стајемо...како се од пролећа до пролећа направи оволико лома, а стално нешто чистимо, бришемо, перемо :evil:
Или тад запнемо да све изгланцамо, па паднемо на нос...јел и вама овако тешко падне свако пролећно спремање?
 
Тепихе ћу средити чим прође грејна сезона, позовем сервис, дођу, однесу, оперу, донесу и то заиста раде добро.
Али, све остало...само на витрину сам неповратно потрошила 3 сата свог живота :sad2:
 
Kako kada. Ja se uhvatim i krečenja ali sada sam malo ostavila ove dane praznika za sebe. Krpa i četka neka čekaju.
Ми смо сада све претресли и пребрисали, али то је као да годину дана ништа ниси радио...прозори, врата, кухињски елементи, да не набрајам. И то само наш спрат.
Чека нас доњи спрат где заиста ништа није пипнуто од прошлог лета.
 
Ми смо сада све претресли и пребрисали, али то је као да годину дана ништа ниси радио...прозори, врата, кухињски елементи, да не набрајам. И то само наш спрат.
Чека нас доњи спрат где заиста ништа није пипнуто од прошлог лета.
Svaka čast!

Mene nešto mrzi ovih dana, samo bih skitala :mrgreen:
 
Svaka čast!

Mene nešto mrzi ovih dana, samo bih skitala :mrgreen:
Морам да признам да и ја сад не бих овако детаљно да немам спојених 10 дана, а и госпођица се пријавила да помогне. Муж је био задужен за храну, степениште и двориште.
И опет смо се ушлогирали...и опет кад погледам нешто има.
Заборавила сам прозор у купатилу, морам још подне плочице исто у купатилу да пребришем, остало по њима од рибања целе куће па сам их оставила за крај.
Боље да не инспекторишем више по кући, наћи ћу си још неки посао...
 
Морам да признам да и ја сад не бих овако детаљно да немам спојених 10 дана, а и госпођица се пријавила да помогне. Муж је био задужен за храну, степениште и двориште.
И опет смо се ушлогирали...и опет кад погледам нешто има.
Заборавила сам прозор у купатилу, морам још подне плочице исто у купатилу да пребришем, остало по њима од рибања целе куће па сам их оставила за крај.
Боље да не инспекторишем више по кући, наћи ћу си још неки посао...
Da znaš! Šta je urađeno - urađeno je i savršeno je!
 
Skinula sam zavese i gledam prljave prozore :( sela, pijem kafu i kuckam ovde, a oni gledaju u mene :mrgreen: ne znam ko će duže izdržati ;)
Па није да се не деси да окачим чисте завесе и магија...нема више прљавих прозора. Нарочито зими :mrgreen:
 
Svaka čast!

Mene nešto mrzi ovih dana, samo bih skitala :mrgreen:
Reka, brdo, šuma, cvetna pijaca... juče sam bila napolju od 10 do 21 i vratila se kući sa raznim cvećem u obe ruke....
Familija računa da sam konačno i potpuno odlepila. Možda i jesam. Proljetnje ludilo!
"Gde si bila???:sad2:"
"A gde nisam?:hahaha:"
Čistim stalno pomalo i u krug. Ne razlepljujem se nikad posebno, i stvarno... za moj pojam mi je kuća čista.
 
Reka, brdo, šuma, cvetna pijaca... juče sam bila napolju od 10 do 21 i vratila se kući sa raznim cvećem u obe ruke....
Familija računa da sam konačno i potpuno odlepila. Možda i jesam. Proljetnje ludilo!
"Gde si bila???:sad2:"
"A gde nisam?:hahaha:"
Čistim stalno pomalo i u krug. Ne razlepljujem se nikad posebno, i stvarno... za moj pojam mi je kuća čista.
Ово је више ствар навике, тако сам научена од малих ногу...
 

Back
Top