Zašto žene vole bogate muškarce ??

Zena treba sama da stvori sebi bogatstvo a ne da ga stice preko udaje, to je nisko.

Hrabra izjava. Sad kad "uvaljene" skoce....bice drvlje i kamenje. Njihov moto "udala sam se za bogatog, uspela sam u zivotu". :lol:
Sto je najgore, takve onda stvarno umisle da su neko i nesto, samo zato sto su zene takvih muskaraca. Sirote...

Slazem se. I mene odbija sirotinja, ali puno mi je vaznije da li je taj muskarac sposoban izvuci se iz te situacije tj.da li je ta situacija trenutna ili trajna. Jer nikad ne znas sta se moze desiti, pare dodju i odu, ali sposobnost, optimizam, volja itd.su mi daleko vaznije stavke. Odnos prema novcu mi je bitniji od kolicine novca.

Hmmm...skeptican sam prema onim pricama "ona ga je digla iz pepela", "bio je na nuli, ona ga je ozivela", "zbog nje je uspeo da od nikoga postane neko" i sl.
Uglavnom ti likovi vuku neki baksuz, losu karmu sa sobom....pa cak i da se desi da uz dobru, sposobnu zenu steknu nesto - takvi ce cesto okrenuti ledja toj zeni , razbucati svu lovu neke druge stvari. A i slabo koja zena danas ima volje da vadi nekog tamo iz blata i da se uvaljuje u probleme.
 
Hmmm...skeptican sam prema onim pricama "ona ga je digla iz pepela", "bio je na nuli, ona ga je ozivela", "zbog nje je uspeo da od nikoga postane neko" i sl.
Uglavnom ti likovi vuku neki baksuz, losu karmu sa sobom....pa cak i da se desi da uz dobru, sposobnu zenu steknu nesto - takvi ce cesto okrenuti ledja toj zeni , razbucati svu lovu neke druge stvari. A i slabo koja zena danas ima volje da vadi nekog tamo iz blata i da se uvaljuje u probleme.

Nisam to rekla. Ne smije njegova sposobnost ovisiti o meni. On mora biti samostalan i mora moci zivjeti i snalaziti se bez mene. Sta ce mi neko ko je "u pepelu".....
 
Nisam to rekla. Ne smije njegova sposobnost ovisiti o meni. On mora biti samostalan i mora moci zivjeti i snalaziti se bez mene. Sta ce mi neko ko je "u pepelu".....

Hehe...mene je fascinirala cinjenica da posle razvoda prvog braka nisam uopste imao problem da nadjem devojku....a realno sam tad bio ne u pepelu nego u kurccu totalnom. To mora da je bila neka dobra dusa, prava ljubav i te fore. :mrgreen:
 
ovo je dobra sparing tema da se pokaze svak koji zeli, svoje vrline i moci pa onda ide blago napipavanje. jedna strana tu su utesiteljske, duse istine, a druga to su djavolke rok n roll parti, pa kome se na sta diiiz,e, tj kolko su punkasti dzepovi, oh.. ovi drugi samo raspiruju temu...
moze da se obrazuje agency for love. have mercy litl sister
 
ovo je dobra sparing tema da se pokaze svak koji zeli, svoje vrline i moci pa onda ide blago napipavanje. jedna strana tu su utesiteljske, duse istine, a druga to su djavolke rok n roll parti, pa kome se na sta diiiz,e, tj kolko su punkasti dzepovi, oh.. ovi drugi samo raspiruju temu...
moze da se obrazuje agency for love. have mercy litl sister

Majko mila, pa cemu inace sluzi forum? Kakav amaterski pristup. :hahaha:
 
ovo je dobra sparing tema da se pokaze svak koji zeli, svoje vrline i moci pa onda ide blago napipavanje. jedna strana tu su utesiteljske, duse istine, a druga to su djavolke rok n roll parti, pa kome se na sta diiiz,e, tj kolko su punkasti dzepovi, oh.. ovi drugi samo raspiruju temu...
moze da se obrazuje agency for love. have mercy litl sister

Ucini mi se kao da pricas o LJIs-u :sad2:
 
Da nažalost, u većini je slučajeva tako .U današnje vreme svatko želi lagodan i siguran život. Prošla su vremena romantike, kad je prevladavala ljubav . Sada je u pitanju samo matrijalizam , bogatstvo, ako imaš onda vrediš ako nemaš ..........

...sve zavisi od toga STA COVJEK ZELI (: ...
Koliko mu je dosta za lagodan zivot...(:

Da li je lagodan zivot znaci biti ispunjen MATERIJALNO ili DUSEVNO...
Da li neko voli putovati po hotelima sa 5* ili mu je dosta da ima krov nad glavom.

Isto tako je i NACIN lagodnog zivota kao i poredjenje bogatog i oskudnog jako diskutabilno (: ...
 
Bas tako
Ako izuzmem rat i ratne i poratne profitere skoro svi bogati koje znam su sjajni ljudi, ocevi, muzevi.
It's all fun and games dok ne naiđe mlađa. Jedan od razloga zašto žene pristaju na brak kao kulisu iz američke serije je taj što, eto, On obezbeđuje časove engleskog sinu, balet za ćerku, letovanje za familiju, ugaonu garnituru da zavide drugarice... e, sad, to što ponekad nabode neku krtinu ta'tane, to ne znači da nije sjajan ljud, oč i muž.
 

Back
Top