Zasto su muskarci zaljubljeni u fudbal?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aaaa....a reci, što ti je važno ime mene i mog supruga (ako je o meni reč) i zašto misliš da bi me silovanje navelo da slažem s tobom i da te zgotivim? :P No way, mister, jadan si ali i to - u pokušaju.
btw. jel ti znaš da je po zakonu kažnjivo pretiti ljudima? Uznemiravanje se, takođe, kažnjava, kao i pretnje nasrtajem na telo, život ili imovinu.
Ti misliš da niko ne zna ko si ti? Ma lako je naći ljude, bolje pripazi šta pričaš, ozbiljno ti kažem, malo si se zayebao ako misliš drugačije.
 
Groucho Marx:
Ne pratiš fabulu radnje, uskočila si u pola priče. Ili si svesno preskočila početak. Pričao sam o tome ko je počeo.

Tvoje ime znam već skoro godinu dana. Kao i ime tvog supruga.

Ako te moj mališa ne zanima, platiću nekom velikom da to uradi umesto mene. Ali ne svojim velikim, nego svojom velikom, onom kojom piše. ?

šta ti je to ONA VELIKA KOJOM PIŠE? :lol:
Olovka? :P :P :P
pazi da ne slomiš srce....od olovke ;)


kazna...o čemu ti pričaš, čoveče?
 
Nisam nigde rekao da niko ne zna ko sam ja. Znam da ne bi bio problem da me nadješ. Ali ne plašim se za sebe, niti sam se plašio. Plašim se sebe, i onoga što mogu da uradim.
Trebao bi mi dan da te nadjem i još jedan dan da nadjem džankija da ti lice pretvori u pihtiju, za 50e.

btw. pretnje nije kažnjiva. Delo jeste. Ako dokažeš ;)

I dalje mi nije jasno što si se ti toliko nakačila na mene, pratiš me po forumu, kao žvakaća guma. Čime te ja to toliko iritiram?
 
ako ZNAŠ da nije teško naći bilo koga, zašto ondaK pretiš mačkici ili meni, nije ni važno o kome je reč?



Ako bi ti neko reko da si *****, ti bi mu polupao facu? :? Znači TOLIKO te grize? Zašto, čoveče? Idi gledaj likove kako se vaćare i ostavi se forumašica i muževa, basta s tim. Šta imaš od toga? Niko te ne poštuje u RL, niko te ne sluša, moraš silom i gadostima da skrećeš pažnju na sebe? Ccccc....primitivan si aka bolestan, aj ćao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top