Zasto su muskarci zaljubljeni u fudbal?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jao, gručo, majke ti - JA otvaram kutiju:roll: Ko je prvi počeo?
Moj suprug DOKAZANI latentni gay:shock: :lol:

Nije bio u zatvoru - ni pravom, ni izmišljenom da bi mu preko potrebni psihijatri dokazivali da li jeste ili nije *****... Ali u svakom slučaju ja nosim njegovo dete; tako da mož' da bude samo bi:razz:

I zar stvarno misliš da je pederstvo velikoj većini muškaraca najvažnija sporedna stvar na svetu:lol:

I stvarno ne mogu da verujem da ja ovde nekom treba da objašnjavam zašto moj muž voli da gleda fudbal:roll: Sinnke; moj muž trenira fudbal od malena; od kad zna za sebe, zna i za tu bubamarastu loptu; u mladosti je bio navijač, proputovao, sad pogleda zanimljive utakmice i igra sa drugarima dva puta nedeljno rekreativno.

Pa vi iz toga izvucite zajedno zakljkučke da je moj muž gay i da mu ja ne pružam dosta ljubavi:lol:
 
Neko pre tebe je rekao da mi je muž gay; a ja sam tebi objasnila da njegova ljubav prema fudbalu datira minimu 20 godina pre nego je mene upoznao... Verovatno zato što je ZNAO da će jednog dana imati dosadnu ženu:lol:
A koji je tvoj hobi? Jel' ako imaš bilo kakav hobi znači da ti je žena dosadna ili da te ne voli dovoljno?
 
Neko pre sinketa? :shock: Ček da se okrenem...
Ne vidim da sam negde spominjao ni tebe ni tvog muža. Jedino ako je on jedini gledaoc fudbala na svetu... :roll:
Ovo je ono što sam napisao

Groucho Marx:
I deluje malo pederski. Da nije toliko muškaraca koji ga gledaju, rekao bih da ga gledaju samo latentni ******. Ali nemoguće da ih toliko ima.

I ti si se primila na to, prozvala si jedinu osobu ovde (dakle, mene) koja je u tom trenutku izneo tezu da su neki od gledalaca latentni ******. Prema tome, prva si počela.
I niko nije rekao da ti je muž gej (rekao sam nešto drugo) što ga braniš toliko?

/
I da odgovorim i na ovo - on i ne treba da ide u zatvor da bi se videlo (na osnovu postova na krsti) da je latentni gej. Ništa strašno, dosta je takvih.
 
Rekao sam deo svog mišljenja o tebi i tvom ponašanju onda kad je trebalo i tamo gde je trebalo. Ne mislim da ga ponavljam ovde. Ako ti je dosadno, nadji nekog drugog, mene preskoči. Rekao sam ti - nisam spominjao tvog muža, nisam spominjao tebe a svedok mi je čitav forum. Nije mi jasno zašto si se primila. I jesi prva počela.

Ne znaš ti šta su provokacije.

Ajd sad idi se igraj s drugom decom. Nadam se da ćeš bar njima umeti da uzvratiš na način na koji oni postupaju sa tobom i da im nećeš lepo bačenu loptu šutirati nazad u glavu.
 
Ti si napisao nešto što može, a i ne mora da se odnosi na mene i mog muža.
Ja sam napisala nešto što može, a i ne mora da se odnosi na tebe.

Onda si ti citirao moj post, zapretio mi i napisao laž.

Da, stvarno je potreban forum da svedoči:roll: Uostalom, da sam ja slušala forum onda kad je trebalo, ne bih sebi uopšte dopustila da dođem u ovakvu situaciju sa tobom.
 
Ja mislim da je rec o potrebi da se pripada grupi, kao nekoj vrsti "plemena". Pa se posle svi lepo raduju ili placu kad im pleme dobije ili izgubi bitku. Osecaj pripadnosti pa i u gubitku, prvenstveno. Samo sto nisu svi muskarci koji gledaju fudbal isti. Neki gledaju samo vazne utakmice, drugi sve zive i do onih trecerazrednih. Neki se i non stop klade, bla, bla...
Nekoliko puta sam bila na derbiju, kad su tribine bile prepune, stvarno je velicanstven dozivljaj. Svo ono urlanje i pevanje i tako...:)

Takodje, to je meni nekako i humanija verzija gladijatorskih borbi, i znamo da se nekad sve zavrsi vandalizmom.
 
hahahaha...voajerisanje....to ostaje onima koji ne znaju šta je sport i šta je timska igra :)

e, stvarno, svi ti dlakavi i oznojani frajeri, jbt, muka je to gledati, sas drugima se vataju na TV a ti samo sediš i glediš :P Jadničak...:neutral: Pocepali bi te navijači, Gručo, drž se podalje s tim svojim viškom estrogena :lol: Najbolje da prouuvaš neku nauku ;) Onako, sam sa sobom, bez susreta sa surovim ljudima.
 
Betty:
hahahaha...voajerisanje....to ostaje onima koji ne znaju šta je sport i šta je timska igra :)

e, stvarno, svi ti dlakavi i oznojani frajeri, jbt, muka je to gledati, sas drugima se vataju na TV a ti samo sediš i glediš :P Jadničak...:neutral: Pocepali bi te navijači, Gručo, drž se podalje s tim svojim viškom estrogena :lol: Najbolje da prouuvaš neku nauku ;) Onako, sam sa sobom, bez susreta sa surovim ljudima.

Jelena, ja stvarno više ne znam šta ti hoćeš od mene? Ovde si poznata kao neko ko ne ume da pročita napisano, ili je glupa da to napisano shvati.
NIGDE nisam napisao da su navijači ******, pročitaj ponovo.

A naročito ne fudbaleri, to bi bilo kao da sam rekao da sam ja *****. Nemam problem sa sportom i timskom igrom, i danas igram fudbal. Kad sam bio klinac dva skauta iz dva velika kluba su bili u mojoj kući i lobirali da igram za njihove timove. Da sam hteo, mogao sam da imam fudbalsku karijeru. Nisam hteo. Pored fudbala, trenirao sam i džudo, tenis, stoni tenis, nindjucu, mačevanje… Za razliku od tebe, Beti, nisam nepokretna mesina koja voli da se tovi gledajući kako se neko drugi kreće. Osnovna razlika izmedju tebe i mene je ta što si ti posmatrač, voajer, jer ne umeš da praviš radnju. Ili, ne umeš da praviš radnju drugačije nego da sediš u svojoj glupavoj stolici ispred kompa i da sa nje provociraš. U rl-u ti je očigledno malo teže da se baviš svojim provokatorskim zanatom, pa zato dolaziš ovde, gde ti ide lakše. Evo, odgovoriću tvojoj prijateljici, pa ćete obe biti sretnije.

Nauči već jednom, ti mene ne možeš da uvrediš, osim ukoliko se ne služiš lažima. Ne poznaješ me, pa i ne možeš.

A što se tiče estrogena… Kad te budem sreo u gradu (a po teoriji u koju verujem, srešću te kad tad) pocepaću te u nekom haustoru svojim viškom estrogena, možda ćeš onda biti malo mirnija na forumu.
 
mackica ns:
Ti si napisao nešto što može, a i ne mora da se odnosi na mene i mog muža.
Ja sam napisala nešto što može, a i ne mora da se odnosi na tebe.

Onda si ti citirao moj post, zapretio mi i napisao laž.

Da, stvarno je potreban forum da svedoči:roll: Uostalom, da sam ja slušala forum onda kad je trebalo, ne bih sebi uopšte dopustila da dođem u ovakvu situaciju sa tobom.

Nisam nigde napao tebe i tvog muža. Nisam ti nigde zapretio. Šta ti znače sve ove stvari, stvarno ne razumem?

Ja sam napisao nešto što može da se odnosi na jedan deo od milijardu gledaoca fudbala. I usput sam rekao da je nemoguće da sam u pravu. Nema nikakve veze sa tvojim mužem, a kamoli sa tobom, osim ako nisi muško, pa nisi sigurna da li si *****.
Ti si prozvala one kojima je to 'asocijacija na fudbal'. Jedina osoba koja je ovde imala tu asocijaciju i tu tezu uvela u priču, sam ja. Prema tome, jesi me prozvala i još na kraju licemerno tvrdiš da nisi. I prozivaš me što ti pretim? Gde ti pretim?

A da bi se ovo napisalo, bila je potrebna velika mržnja, udružena sa potpunim odsustvom osećanja

mackica ns:

da sam ja slušala forum onda kad je trebalo, ne bih sebi uopšte dop
ustila da dođem u ovakvu situaciju sa tobom.

Da si slušala forum (nepoznate ljude, odnosno, jednu devojku) ne bi bilo – šta? Nešto sam ti loše uradio? Nisam bio dovoljno dobar prema tebi, pa moraš da mi vraćaš ovako? Ili još bolje, nisam bio dovoljno loš da bi me poštovala? Biće da je ovo drugo.
Imaš kratko pamćenje. Ili ti je mnogo stalo do forumaškog mišljenja?

Šta misliš, da li sam ja nešto slično mogao da napišem na forumu u poslednjih par meseci? Pa opet nisam.
 
Groucho Marx:
A što se tiče estrogena… Kad te budem sreo u gradu (a po teoriji u koju verujem, srešću te kad tad) pocepaću te u nekom haustoru svojim viškom estrogena, možda ćeš onda biti malo mirnija na forumu.
Ti to meni pretiš - silovanjem? :lol: Pa ti si stvarno lud. - tvoj mališa me stvarno ne zanima, pokloni ga onome ko želi da ga udomi, siroče :)
Vidim da si se raspitao okolo kako se ja zovem, pohvalno, pohvalno....;)
 
evo šta si rekao, pošto ti memorija i provera nisu jače strane ;)


1)Pa to, takvi uvek kažu da ****** ne gledaju fudbal. Kao, baš je muški mastiti brkove pred ekranom na kojem oznojani muškarci trče.(juče, 15:57)

2)Tvoj suprug je dokazani latentni gey, na osnovu onoga što si nekad davno ovde na forumu pisala o njemu. (juče, 16:24)
 
Ne pratiš fabulu radnje, uskočila si u pola priče. Ili si svesno preskočila početak. Pričao sam o tome ko je počeo.

Tvoje ime znam već skoro godinu dana. Kao i ime tvog supruga.

Ako te moj mališa ne zanima, platiću nekom velikom da to uradi umesto mene. Ali ne svojim velikim, nego svojom velikom, onom kojom piše. Čini mi se da je to tebi potrebnije. Znam ko si, snajka ;) zaebala si se što si turila sliku u profil. Prosto ne možeš da se šetkaš forumom i širiš takve baljezgarije i laži a da te neko ne kazni.
Pošto nemaš veličinu jednog Raskoljnikova, jer je za to potrebno imati svest i pamet, neko sa strane će to morati da uradi. Prljav posao, ali ebiga...
Eto, J. ex K. na ovo sam mislio kad sam spominjao otvaranje kutije. Happy?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top