Zasto su muskarci zaljubljeni u fudbal?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moj muže je stvarno zaljubljen u fudbal. Ali, onda ja mogu da se dočepam kompa i piskaram ovde:razz:
I ide dva puta nedeljno sa drugarima na fudbal, zakupili su neku salu. Dođe umoran, oznojan, ali skroz pozitivan i srećan:-) . Ne bih mu to uskratila nikada.
Ne kapiram zašto ženama to toliko smeta; mislim kad on gleda fudbal, ti radiš nešto drugo...
Stvarno su žene nekad sebične:?
 
istrazivach:
Bavim se sportom ali ne fudbalom i ne pratim ga...ali........Kazu da mushkarci najvishe razmisljaju o sportu i seksu a da zene ne razmishljau o sportu...cure,da li je i to tachno?

Ma jest i nije to tacno...neke cure ne vole sport a neke vole! Sve smo drugacije.....
Sta se tice mene,ja gledam uvjek fudbal sa svojim momkom ili ocom ;) ali nije toliko obsedut sa tim utekmica....gleda ju ako je ja sa njim gledam :D :D :D
 
Nikako ne mogu da skapiram muškarce koji stalno gledaju fudbal. Mogu da odgledam neki deo baš, baš dobre utakmice ali sve ostalo mi je najgore gubljenje vremena. Baš ne kapiram poentu. Kad sam bio klinac plakao sam svaki put kad je Zvezda izgubila, ali to je bilo kad sam bio klinac. I tad sam utakmice gledao samo u pauzama igranja fudbala. Danas odigram fudbal jednom u dve nedelje a ne pada mi na pamet da ga gledam na tv-u.

I deluje malo pederski. Da nije toliko muškaraca koji ga gledaju, rekao bih da ga gledaju samo latentni ******. Ali nemoguće da ih toliko ima. Mislim, sediš, ne pomeraš se iz fotelje, piješ pivo, pušiš i gledaš oznojane tipove u kratkim šorcevima kako se vataju za dupe i ljube nakon svakog postignutog gola? Ako je to muška zanimacija, onda stvarno ne znam šta je to biti muškarac.

/
Moram da dodam, da me ne shvate pogrešno. Sve je to lepo i divno, neka svako gleda šta hoće, meni samo nije jasno kako :)
 
groucho zbog ovoga ti predstoji linc od zaljubljenika u fudbal i ultra muskarcina :lol: izuzetno ti je interesantan pristup ideji o latentnom homoseksualizmu, pogotovo ako uzmemo u obzir kako se fudbaleri u nastupu strasti vataju za intimne delove, tapsu po zadnjicama, skidaju jedni drugima sortseve i skacu kao da igraju trule kobile.
takvi ce ti reci da samo ****** ne gledaju fudbal.
ja obozavam britanski fudbal, brz, sirov, neisfoliran.pocela sam sa italijanskim, ali on mi je suvise nasminkan da bih toliko uzivala.tako ja natankujem pivo sednem i navijam , psujem, urlam, penim pusim i pijem.arsenal je puko skroz, to me potresa.
 
Struja:
groucho zbog ovoga ti predstoji linc od zaljubljenika u fudbal i ultra muskarcina :lol: izuzetno ti je interesantan pristup ideji o latentnom homoseksualizmu, pogotovo ako uzmemo u obzir kako se fudbaleri u nastupu strasti vataju za intimne delove, tapsu po zadnjicama, skidaju jedni drugima sortseve i skacu kao da igraju trule kobile.
takvi ce ti reci da samo ****** ne gledaju fudbal.
ja obozavam britanski fudbal, brz, sirov, neisfoliran.pocela sam sa italijanskim, ali on mi je suvise nasminkan da bih toliko uzivala.tako ja natankujem pivo sednem i navijam , psujem, urlam, penim pusim i pijem.arsenal je puko skroz, to me potresa.

Pa to, takvi uvek kažu da ****** ne gledaju fudbal. Kao, baš je muški mastiti brkove pred ekranom na kojem oznojani muškarci trče.
Vidiš, ranije nisam razmišljao o tome, ali čini mi se da je tvoj pristup dobar. Gledanje fudbala i jeste savršena stvar za žene :) Možda i bolje od striptiza...
 
mackica ns:
Ipak mislim da muškarci koji gledaju fudbal teško da gledaju fudbalere kao sexualne objekte na TV-u:lol:
Dok ne znam šta bih rekla za one kojima je to prva asocijacija za fudbal:?

Mi navijali za Čelzi:-(

Pa stvarno ne znam šta ti ovo trebalo? Što otvaraš kutiju kad znaš kako je teško posle zatvoriti je?

Tvoj suprug je dokazani latentni gey, na osnovu onoga što si nekad davno ovde na forumu pisala o njemu. Pročitaj bilo koju knjigu iz psihologije koja se bavi tom tematikom ili pitaj bilo kojeg psihologa ili psihijatra. Da te ne podsećam na situaciju, znaš o čemu si pisala.

Ne znam šta bi ti rekla za nas kojima je to asocijacija (jedna od, a ne prva), ali znam šta je meni rekao zatvorski psiholog, onomad u Padinjaku (pljačka one banke u Cirihu, namesili su mi, nisam kriv ;) ). Ležao sam tamo par godina, prošao psihoanalizu i saznao da sam u period latencije (5,6 godina) ušao sa potpuno raščišćenom situacijom oko toga. Prema tome, dokazano sam ne-latentan :) A i da sam kompletan, 100% *****, ne znam zašto bio zbog toga bio lošiji čovek.

Rekao sam da nemam baš ništa protiv gledaoca fudbala, ali mi je potpuno nejasno da zdravi i pravi ljudi sede kući i gledaju kako se drugi ljudi igraju. Pa i da gledam ženu kako liže sladoled i meni bi se lizao sladoled, ne bih mogao da je gledam. Ne, čekaj ovo zvuči pederski, a ja nisam *****. Aj iz početka, novi primer -> Pa i da gledam ženu kako se igra sa mačkicom i meni bi se igralo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top