Zasto su muskarci zaljubljeni u fudbal?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam nasla jednog koji nije i jako sam sretna zbog toga, ne bih mogla da trpim da se svako vece gledaju utakmice u mom stanu, ili da raspored naseg vidjenja zavisi od tempa kojom se nasa reprezentacija probija kroz neko svetsko finale. Poznajem muskarce koji su opsednuti sportom, jedan ce svoje bracno putovanje provesti na prevenstvu u fudbalu (!!!), neki zbog toga sto uzasno (i neuspesno) zele da budu sportisti, neki zato sto nemaju drugih interesovanja, a jedan moj bivsi se aktivno bavio sportom, i mislim da je jedan od razloga sto smo raskinuli bilo i to sto sam se osecala kao da sam na drugom mestu, znate ono "ljubavi, ne znam da li se vidimo, izmoren sam od treninga". Bljak!
 
Nema veze.... proće ta vaša košarkaška euforija, pa ćemo vas vratiti tamo di vam je i mesto.... :lol:
na dno tabele.... :lol:

A što se tiče fudbala, pa to je svima poznato da postoji dogovor između mafijaških bosova (Bjeković-Zečević i Džajić-Piksi)....
da se godišnje smenjuju u osvajanju šampionske titule. :lol:
Zato ja više i ne pratim naš fudbal.... :razz:
 
Zaratrustra:
_____Zato što im je količina testosterona u krvi zanemarljivo mala, inače bi gledali u žene a ne u 22 oznojena kretena koja jure za loptom.
_____Zato što su loši ljubavnici; zato što se ne bave padobranstvom, ronjenjem, paraglajdingom; zato što ne idu zimi na skijanje, zato ne idu dva puta nedeljno na plivanje, zato što ne znaju kako izgleda bicikl, zato što šetnju prirodom smatraju gubljenjem vremena; zato što ne vole ribolov, zato što ne znaju ništa o oružju i streljaštvu; zato što ne uče neki strani jezik iz čiste zabave, zato što ne vole da čitaju, zato što ne znaju šta znači raditi na sebi; zato što nisu kreativni, zato što su nesposobni da sklapju poslovna poznanstva, zato što ništa u životu ne znaju da rade, zato što su lenjavi.
_____To ti je Milice kao da pitaš zašto neko gleda Grand Šou.

Iste ove razloge bih ja navela kao objasnjenje zasto neki muskarci opsedaju Zenski kutak, umesto da lepo gledaju fudbal..:mrgreen:

( Za Zvezdu se navija, Partizan se voli..:D )
 
zato što se u fudbalu muškarci međusobno vaćare i štipkaju NEKAŽNJENO :lol:
To ti je neki "sportski duh", "ortački zagrljaji" i tako to ...tako zadovoljavaju svoju želju za maženjem s vršnjacima istog pola :mrgreen:
Mislim, sad OZBILJNO 8) , da je to jedna od RETKIH prilika da se udruže i budu, za promenu, SOLIDARNI. Okupljeni oko istog cilja (makar naoko), imaju eto oni neki SVOJU temu i tako :D



xi xi xi xi xi xi Kad ne toroču s frizerom i ne idu na kafenisanje, moraju NEKAKO da se druže, jel? :lol: A ovde ima i dohvata za bulju ortaka i takoC :P
 
Kazanova:
ratovanja, sada se neke igre ublazuju ili cak sve vise prave da vode ka realnosti.

Cak je zanimljivo koliko uskarci vole kompjuterske igre (pucacke ili strategijske). To nam je u prirodi i jednostavno je jace od nas. Ja licno volim strategijske igre gde se konkretno ratuje, gde se mora upravljati vojskom... naravno i fudbal je tu, kao modifikovano bojno polje.

Ne znam da li sam lepo objasnio?!


:shock:

kakve to veze ima sa igricama!
Ja obožavam da koljem monstere, pucam i ubijam, varam i kradem im item-e, ne stoji ti ta teza da igrice igraju samo muškarci :P
I moja drugarica isto - ubija Nemce celo popodne, zaboravi da jede, jbt :lol:
 
vostanuo vozyeban :)


nego NINA: šoping podiže nivo oksitocina u krvi, što znači da pruža osećaj sreće i uzbuđenja :D
ZATO žene vole; čak je poznat OSEĆAJ kao kada se zaljubiš - kada recimo vidiš strava cipelice or something :) Ko i čokolada, i šopinhgje stvar koja podiže kvalitet življenja....


etoC,mi mi da se uzbuđavamo, a oni bi da se vaćare u fuTbalu :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top