Zašto Izrael jednostavno ne prestane ratovati

Zašto Izrael već jednom ne prestane ratovati

  • Zato što ili slušaju, ili ih štiti USA

    glasova: 17 47,2%
  • Zato što misle da su uvek u pravu

    glasova: 8 22,2%
  • Isprobavaju svoje novo naoružanje

    glasova: 0 0,0%
  • Bore se za svaki metar zemlje osvojen u prethodnim ratovima

    glasova: 11 30,6%

  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
sreco apsolvent se postaje samo na faxu
tako da...imahs ti josh dosta trave da popasesh:)
u najboljem mozesh da budesh maturant,u shta chisto sumnjam

PA da jeste los sam izbor upotrebila ^^. Al sam metaforicki mislila... U pravu si jos je velik put predamnom, al smo mi vec prosli istoriju Srba, sada ucimo druge zemlje, tako da smo zavrsili u neku ruku sa Balkanom ^^, A za fakultet ne planiram istoriju da upisem :(
 
to ti je sve odskora uvezeno da rnta za sicu-tipa vecina nashih gastosa i tako to
al pre toga nemci i ostali multikulturalisti su bili oko 90% homogeni
pa bili su homogeni , bila je i Srbija za vreme Obrenovica homogena i cista ,a sada nije ,ali da su toliki sovinisti ne bi onda uvozili ni te strance nego bi sve sami radili ko pre 100 godina
znam ja da ih ne vole oni ,ali opet im dozvoljavaju da se sakupljaju i mnoze se a partije koje se zalazu za restriktivne mere prema njima nikada ne mogu da ostvare neke znacajnije uspehe ,osim par slucajnih izleta
 
pa ja ne znam za gotovop nijednu etnicki cistu zemlju a da je "srecna" sad to sto neko ima siptara i madjara a neko marokanca ,pakija ili senegalca to i nije neka razlika

Ja znam. I to znam da je korelacija izmedju raznolikosti sa jedne i stabilnosti i drustvene solidarnosti sa druge priblizno 1. Ako mislis da je Britaniji bolje sad, sa Birmingemom prepunim Pakistanaca, ili Francuzima sa celim arondismanima Pariza okupiranim od raznorazne nadrndane fukare i nezaposlenog arapskog basibozuka, nego sto im je bilo pre toga ili sto bi im bilo bez njih, onda se ljuto varas.
 
pa bili su homogeni , bila je i Srbija za vreme Obrenovica homogena i cista ,a sada nije ,ali da su toliki sovinisti ne bi onda uvozili ni te strance nego bi sve sami radili ko pre 100 godina
znam ja da ih ne vole oni ,ali opet im dozvoljavaju da se sakupljaju i mnoze se a partije koje se zalazu za restriktivne mere prema njima nikada ne mogu da ostvare neke znacajnije uspehe ,osim par slucajnih izleta

bravo
dolazimo do poente
bila je ZA vreme Obrenovica ali recimo za vreme i pre 1. ustanka nije
nego su lepo Turci tipa Izetbegoviceva familija dobili shut kartu u Bazniju
tako su sve zemlje evrope reshavale slichne probleme kroz istoriju
zato smo tada bili deo modernog sveta a danas...:(
problem je nestao kasnije kada se odustalo od evropske tradicije kroz razna bratstva i ostale izmete
 
PA da jeste los sam izbor upotrebila ^^. Al sam metaforicki mislila... U pravu si jos je velik put predamnom, al smo mi vec prosli istoriju Srba, sada ucimo druge zemlje, tako da smo zavrsili u neku ruku sa Balkanom ^^, A za fakultet ne planiram istoriju da upisem :(

nisam ni mislio na istoriju Srba nego ostalih danas civilizovanih evropskih naroda i na koji nachin su postigli unutrashnju stabilnost i etnichku homogenost od preko 90%....do ovog poslednjeg upliva turaka,jermena i ostalih boshnjana
 
Poslednja izmena:
Ja znam. I to znam da je korelacija izmedju raznolikosti sa jedne i stabilnosti i drustvene solidarnosti sa druge priblizno 1. Ako mislis da je Britaniji bolje sad, sa Birmingemom prepunim Pakistanaca, ili Francuzima sa celim arondismanima Pariza okupiranim od raznorazne nadrndane fukare i nezaposlenog arapskog basibozuka, nego sto im je bilo pre toga ili sto bi im bilo bez njih, onda se ljuto varas.
pa ja sam i napisao bas u postu iznad da ih domincilno stanovnistvo ne voli , sto je svima jasno , ali opert ne postoji toliki drustveni koncenzus da se oni najure ili makar da im se onemoguci da dalje dolaze bar za sada , kada bi 80% ili samo 60 recimo Nemaca bilo cvrsto opredeljeno da se sva imigrantska boranija poslalje u zavicaj , verovatno da ih ne bi ni bilo
 
More postoji jos kako. Holandjani su prvi obrnuli kola niza stranu, prestali da se pretvaraju da su liberalni, ovo-ono, ****-palac, i uveli nenormalno restriktivne zakone. Taj konsenzus ce i da jaca, i nadam se da ce rezultirati slanjem svih Arapa u Maroko, Turaka u Anadoliju, crnaca u... 'de bilo, tamo pravih drzava ionako nema, a i ove nase gastarbajtere neka slobodno sutnu nazad, da nam sela malo ozive. Sta ce u Becu i Stokholmu kad je bolje da sedi u Przogrncima i ore zemlju? Bolje i za Svedjane i za Srbiju.
 
da bas bi bilo super da budemo etnicki cisti ko Nemacka i pogotovo Francuska , bilo bi skoro dzaba shita i donera na svakom cosku :D

Французи чине само 83% становништва у својој држави међутим око 5 % од тих 83% сматрају се нероманизовани елемнти у Бретањи, Нормандији, Корзици.
 

Back
Top