Zašto Izrael jednostavno ne prestane ratovati

Zašto Izrael već jednom ne prestane ratovati

  • Zato što ili slušaju, ili ih štiti USA

    glasova: 17 47,2%
  • Zato što misle da su uvek u pravu

    glasova: 8 22,2%
  • Isprobavaju svoje novo naoružanje

    glasova: 0 0,0%
  • Bore se za svaki metar zemlje osvojen u prethodnim ratovima

    glasova: 11 30,6%

  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .

Slusj jeso,ja vidim da si ti opsednut Izraelom i Jevrejima,ali to je licno tvoj problem.Ono sto se mene tice je da ne dovodis svaki put Srbiju u vezu s jevrejima i to negativno,tj.pljuvanjem.Ovde je tema Jevreji i Palestinci,i niko senije udaljio od teme ,pa ni ja,zato se nemoj koristiti jeftinim trikovima i provocirati nekakvu toboznju mrznju protiv Jevreja.Tebi je jako bitno da Amerikanci pomazu Izrael,da ne bi negde tamo u svetu jos puklo,a mene boli neka stvar sto ce negde puci,ja hocu da nas svi ostave na miru,al tebi to ocigledno nije vazno.Ako ti pokusavas mene da nazoves antisemitom,zato sto sam vise na strani Palestinaca,onda ni ti nisi nista drugo nego mrzitelj muslimanskog naroda,posto se stavljas na stranu Izraela,i jos gore,posto ovde vices parole,da ih sve trebaju poubijati.Razmisli drugi put,pre nego nesto napises


Muslimani nisu narod ako neznas.

Meni je bitno da puknu ameri ali pre toga da nam sto vise muslimane sredu.

Palestinci su isto semiti kao i Jevreji. Ja tebi kazem da si Antijudejistkinja.

I ti vices glupe parole zao mi je jadne dece i ostalih civila u gazi.

Ali sta bi ti radila kad bi ti danju i nocu rokali iz Kosova za Raketama.

Rekla pustite ih bili su pre nas ovde. Netreba mo se braniti.

Rat je rat ruzan mucan i tako dalje.

Ja sam ti reko sta smo radili Sarajevu 4 godina i mi to smatramo odbranom pa i israelci se brane.
 
Da dodam da je nam israel 90tih vise oruzije prodao od Rusa.

I da je Israel bio protiv bombardovanje Srbije.

I da dan danas jos uvek israelske novine pisu o muslimanima u bosni ko palestiski teroristi pacali bombe na vojsku iz bolnize ili tekve neke zgrade.

Pročitao sam gomilu gluposti na Krsti,ali ti što odvaljuješ...svaka ti čast...em si polupismen..em si.....:grudvanje::grudvanje2:
 
По твојим постовима се види високоумна интелигенција код тебе.
Шта ћеш онда овде???Ово је форум за пунолетне...и ...ево ти два динара иди купи себи лизалицу....

Ili si ikad cuo za Univerzitet.

Nisi dobro onda. z:D

Mala mi je inteligencija.

Ti koji pise srbi stari od ameba. Srbi napravili Babilon, Rim i sta jos.

Srbi su bili kelti, tracani, sarmati i tako dalje.

Srbin je bio Isus i svi sveci. Pa hajde ne pricaj.

I ti znas sve sta Mosad radi. z:D
 
ПЕТ ЗАПОВЕСТИ ЗА ЈЕВРЕЈЕ

“Јевреји морају научити ових пет ствари: 1. волите један другога. 2. Волите пљачку. 3. Волите банчење. 4. Мрзите ваше господаре. 5. Не говорите никада истину.“ (Талмуд, Песахим 113а ).
 
ПЕТ ЗАПОВЕСТИ ЗА ЈЕВРЕЈЕ

“Јевреји морају научити ових пет ствари: 1. волите један другога. 2. Волите пљачку. 3. Волите банчење. 4. Мрзите ваше господаре. 5. Не говорите никада истину.“ (Талмуд, Песахим 113а ).


A sto nepises stari zavet u mesto talmuda.

Inace kad si pametan znao bi da dosta naseg naroda po talmud slabo nesto razume. z:mrgreen:
 
Zašto ovaj glupi Izrael ne prestane, ratovati, sa Palestincima ? Zašto, zbog 360km2, eto zbog toga ratuju. Zašto jednostavno ne puste tih 1,4 milion Palestinaca da žive u tom glupom pojasu Gaze, i da smire strasti na Bliskom Istoku :rtfm:

1. Taj mali glupi pojas Gaze pre podne putuje za Izrael gde su svi zaposleni.
2. Onda se vrate u taj mali glupi pojas Gaze pa raketiraju Izrael
3. Onda Izrael njima dostavlja naftu za jedinu elektranu u gradu
4. Onda oni opet raketiraju Izrael
 
A sto nepises stari zavet u mesto talmuda.

Inace kad si pametan znao bi da dosta naseg naroda po talmud slabo nesto razume. z:mrgreen:

Па стављам Талмуд да народ сазна истину!
Мени је обичај да говорим и пишем истину,да ли се неко слаже са тим или не???то је већ његов проблем...
 
ПЕТ ЗАПОВЕСТИ ЗА ЈЕВРЕЈЕ

“Јевреји морају научити ових пет ствари: 1. волите један другога. 2. Волите пљачку. 3. Волите банчење. 4. Мрзите ваше господаре. 5. Не говорите никада истину.“ (Талмуд, Песахим 113а ).

The Talmud (T. Pesachim 113a) records Rav’s business advice to his son Aibu, which included the idea to "sell your wares while the sand is still on your feet" (i.e., do not procrastinate, and sell as soon as possible). The idea of diversification -- i.e., dividing one’s assets into thirds: 1/3 in land, 1/3 in business, and 1/3 kept liquid -- is also mentioned in the Talmud (T. Bava Metzia 42a). Advice is provided as to the ideal occupation, which, according to Rabbi Chisda, is needle work (T. Berachos 63a). Another sage believed that investing in business was better than being a farmer (T. Yevamos 63a). Rabbi Papa claimed that he became wealthy by being a beer brewer and recommended this occupation since it allowed one to become affluent and to be charitable (T. Pesachim 113a). Rabbi Yochanan’s opinion was that raising small cattle would make one wealthy (T. Chullin 84b).

Дакле, где ти то видиш?

расправа које је занимање најбоље- трговац, фармер, кројач, пивничар?
 
Па стављам Талмуд да народ сазна истину!
Мени је обичај да говорим и пишем истину,да ли се неко слаже са тим или не???то је већ његов проблем...


hej pitanje sto si napisao talmut a ne pored toga stari zavet.

Nije pitanje sto stavis talmut ludaku jedan.

Od tvoje istine i da nepricam.
 
Aha,ipak treba negde da odu,a gde bi ih ti to smestio kad si se na onoj temi onoliko smejao da bi Jevreji mogli doci u Srbiju

Sta pricam jos stobom West bank treba za Jordaniju kao sto je bilo pre 40 godina Gaza za Egipat.

Jevreji iz tih delova da se isele u Israel.

Pa ako neznas gde je West Bank a gde Gaza sta onda hoces da pricas samnom.
 
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/7809289.stm

Bush says Hamas to blame for Gaza

hamas ne prestaje sa raketiranjem juznog izraela, izraelski tenkovi na pis do gaze, bombardovanje ne prestaje

znaci `invazija`, kako se izrazavaju na eu tv stanicama

mislim ipak da je to jos jedna usa ujdurma za stvaranje straha i nesigurnosti kod svog i eu naroda, skretanje paznje sa katastrofalnih posledica SEKE, racun placaju slabi - civili gaze, mada strada i po neki hamasovac
 
Zašto ovaj Izrael ne prestane, ratovati, sa Palestincima ? Zašto, zbog 360km2, eto zbog toga ratuju. Zašto jednostavno ne puste tih 1,4 milion Palestinaca da žive u tom glupom pojasu Gaze, i da smire strasti na Bliskom Istoku :rtfm:

hahahaaha.... kako da puste kad su stoka zbog kojih se radjaju idioti kao sto je bio hitler... jedna stoka radja drugu.
 
Zasto nas boli qita sta radi Izrael. Mi nismo bili sposobni da sacuvamo nasa vekovna ognjista i Srpski Jerusalem (tj. Kosmet), a mi cemo kao da im delimo lekcije kako i sta treba da rade :roll:
Da su Srbi i Srbija ravnali sve od reda kao sto to danas radi Izrael mozda bi danas i kao narod i drzava bili u mnogo bolje polozaju. Sta ocekujete od Izraela, Srpsku taktiku, zauzmi-povuci se ;) hoce hoce, ali kad se povuku za njima nista nece ostati
 

Back
Top