Vreme povratka kuci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Molim te više zaćuti jer ću se uveriti na tvom primeru da ispit nema cenu. Još ako si neki demokratski kadar onda si provereno kupila diplomu jer si bila nesposobna da naučiš.

Epa vidis, nisam bila ni u jednoj stranci, i sve sam stekla svojim radom i zalaganjem, a ko to ne shvata ilimu ne odgovara, neka crkne od muke!:)

Nego nekom nije shvatljivo da neko nema vezu i protekciju jer je navikao na to.
 
Sve sam ispite JA licno polagala, ali moji drugari, sa istim nivoom znanja (kao izbeglice) su padali, dok su ovi prosli.:evil:

Наглашаваш да си све испите лично полагала, то значи да твоји другари нису лично полагали или??? :hahaha::hahaha:

Кажем ја, те зле избеглице су из досаде дошле са циљем да ти отежају живот :evil:
 
Epa to je istina. Polazem pismeni iz jednog (teskog) predmeta i jedna izbeglica u sred casa pita "Profesorka, kako ovo, nije mi jasno pitanje?" I ova joj objasni sve, i zapise, i dobije 9 (a pazi, nije joj jasno pitanje bilo).
?

pojedinacnim primerima bih mogla zatvoriti temu, a ti ne odgovaras na moje postavljeno pitanjue..

kada si bila u stanju samostalno zavrsiti fax, mozes i procitati pitanje i dati konkretan odgovor
 
Rat je prestao odavno.

Ni Papa ni hrvatski Predsednik nisu kao sto su ranije bili.

Svet osmatra situaciju....

DOSAO JE MOMENAT da se Srbi vrate na SRPSKE ZEMLJE u Krajinu odakle su bili grubo oterani pre jednu deceniju.


Sasvim je bilo logicno da su ih braca Srbi primili u teskim momentima kada su morali napustiti svoje domove dok je TRAJAO RAT.

Kao sto je sada logicno (kada je rat odavno prestao) da se ugosceni VRATE SVOJIM KUCAMA.

Ne bi bilo logicno da ti brat pruzi ruku u nevolji, a ti to da iskoristis pa mu se ZA UVEK uselis u kucu.

Vekovna srpska ognjista izbeglica su U KRAJUNI, A NE U SRBIJI!
Patriotima je mesto tamo, a ne da iz Srbije vicu kaako im treba vratiti Krajinu. Vrata Krajine su im otvorena za povratak!

A i nekako je malo DVOLICNO: ako su se u ratu borili da ostanu na "vekovnim srpskim zemljama" zasto sada, KADA IH ZOVU NAZAD na te iste zemlje - ne zele da se vrate?

Neko bi jos mogao da pomisli da se nisu borili za te zemlje nego za neke privilegije koje su tamo imali.
Dosta,dosta lose napisan post.Potpuno nepoznavanje uzroka koji su doveli do posledica.Potpuno nepoznavanje psihe oba naroda,korene sukoba,vreme dolaska,pokatolicenje i opstanak pravoslavlja,svi nesporazumi i konacan odlazak,tj.neuspeo hrvatski pokusaj fizickog unistenja srpskog naroda na tim prostorima.Ono sto se najbolje moze videti iz ovog ocajnog posta jeste autorovo nepoznavanje zivota.
 
Rat je prestao odavno.

Ni Papa ni hrvatski Predsednik nisu kao sto su ranije bili.

Svet osmatra situaciju....

DOSAO JE MOMENAT da se Srbi vrate na SRPSKE ZEMLJE u Krajinu odakle su bili grubo oterani pre jednu deceniju.


Sasvim je bilo logicno da su ih braca Srbi primili u teskim momentima kada su morali napustiti svoje domove dok je TRAJAO RAT.

Kao sto je sada logicno (kada je rat odavno prestao) da se ugosceni VRATE SVOJIM KUCAMA.

Ne bi bilo logicno da ti brat pruzi ruku u nevolji, a ti to da iskoristis pa mu se ZA UVEK uselis u kucu.

Vekovna srpska ognjista izbeglica su U KRAJUNI, A NE U SRBIJI!
Patriotima je mesto tamo, a ne da iz Srbije vicu kaako im treba vratiti Krajinu. Vrata Krajine su im otvorena za povratak!

A i nekako je malo DVOLICNO: ako su se u ratu borili da ostanu na "vekovnim srpskim zemljama" zasto sada, KADA IH ZOVU NAZAD na te iste zemlje - ne zele da se vrate?

Neko bi jos mogao da pomisli da se nisu borili za te zemlje nego za neke privilegije koje su tamo imali.

Izuzetno primjeceno, a onog ko se protivi mogao bi ti licno da uhvatis i povuces do Krajine !:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
NAVEDI MI TO GOSTOPRIMSTVO U CRTAMA!!!

i, priseti se da su cene zakupa stanova skocila 300% preko noci!!!

ZA POSLEDNJE CU RECI DA JE NECUVENA LAZ....
kako vam ne dosadi da se tako lazete


a predhodni pojedinacni primeri samo govore o tebi kao osobi- A NE O POMOCI SRBIJE IZBEGLICAMA I PROGNANIM!!!:bljak::bljak::bljak:

Pitala si me da ti "crtam". "Nacrtala" sam ti i opet ti nije jasno.

.................
 
Benkovac pre par godina. Nije usamljen slucaj mada se obicno sluze "suptilnijim" metodama zastrasivanja.
Da sam na mestu tih ljudi ne bi mi palo na pamet da se vratim.

Da, ali ipak je drugacije kad se vise ljudi vrati zajedno, onda nema "usamljenih slucajeva" zastrasivanja.;)

A, znas da imaju i kuce sa bazenima :flert:

I to EKO bazenima ;)

To ne znam, al' znam da kad odem u citav Cerak, Banovo brdo, Skojevsko naselje i Vidikovac, sve cujem "bosanski" jezik a tamo su stanovi ihahaj lepi.
 
Pa da, vi se tome smejete, dok mi zivimo u karton sitiju, vi zivite u lepim stanovima, ali zato se ne cudi sto mislim da treba da idete kuci.

Jos se smeje!

Idi bre odakle si dos'o.

Ја сам свој на своме, хвала, а ти се вараш ако мислиш да ћеш ако сутра одем опет на своје ући у приватни стан.

Нису ти избеглице криве што си ти као староседелац неспособна за живот и не можеш да изађеш из картона. :(
 
Ја сам свој на своме, хвала, а ти се вараш ако мислиш да ћеш ако сутра одем опет на своје ући у приватни стан.

Нису ти избеглице криве што ти као староседелац неспособна за живот и не можеш да изађеш из картона. :(

Ja i ne zivim u kartonu i daleeeko sam od izbeglica, ali da ste navikli na privilegije, navikli ste.

Pokusajte da se vratite kuci, eto to je tema i to imam da kazem. Mozda nije tako strasno, a vi zivite u ubedjenju da jeste.
 
Ja i ne zivim u kartonu i daleeeko sam od izbeglica, ali da ste navikli na privilegije, navikli ste.

Pokusajte da se vratite kuci, eto to je tema i to imam da kazem. Mozda nije tako strasno, a vi zivite u ubedjenju da jeste.

Малопре си написала да живиш, није срамота што си признала, срамота је што не можеш боље од тога :(

Моја једина привилегија је да су чланови моје породице све то преживели, и то је то, да сам чекао помоћ државе завршио бих у неком колективном центру.

Понављам ти, концентриши се, ја сам свој на своме, уредно плаћам порез, струју и остало. Ти иди где год хоћеш тако блентава, ја ти и поред свих глупости које си написала на овој теми желим да никад не осетиш на својој кожи како је то бити избеглица.
 
Малопре си написала да живиш, није срамота што си признала, срамота је што не можеш боље од тога :(

Моја једина привилегија је да су чланови моје породице све то преживели, и то је то, да сам чекао помоћ државе завршио бих у неком колективном центру.

Понављам ти, концентриши се, ја сам свој на своме, уредно плаћам порез, струју и остало. Ти иди где год хоћеш тако блентава, ја ти и поред свих глупости које си написала на овој теми желим да никад не осетиш на својој кожи како је то бити избеглица.

Zao mi je. Ali niste trebali da verujete Slobodanu i Ratku Mladicu, niti svim "vasim" vodjama.

A vi (vecina) ih i dan - danas prizivate. To mi nije jasno, a sto je bilo, bilo je, bice i povratka jednog dana.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top