Vreme povratka kuci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rat je prestao odavno.

Ni Papa ni hrvatski Predsednik nisu kao sto su ranije bili.

Svet osmatra situaciju....

DOSAO JE MOMENAT da se Srbi vrate na SRPSKE ZEMLJE u Krajinu odakle su bili grubo oterani pre jednu deceniju.


Sasvim je bilo logicno da su ih braca Srbi primili u teskim momentima kada su morali napustiti svoje domove dok je TRAJAO RAT.

Kao sto je sada logicno (kada je rat odavno prestao) da se ugosceni VRATE SVOJIM KUCAMA.

Ne bi bilo logicno da ti brat pruzi ruku u nevolji, a ti to da iskoristis pa mu se ZA UVEK uselis u kucu.

Vekovna srpska ognjista izbeglica su U KRAJUNI, A NE U SRBIJI!
Patriotima je mesto tamo, a ne da iz Srbije vicu kaako im treba vratiti Krajinu. Vrata Krajine su im otvorena za povratak!

A i nekako je malo DVOLICNO: ako su se u ratu borili da ostanu na "vekovnim srpskim zemljama" zasto sada, KADA IH ZOVU NAZAD na te iste zemlje - ne zele da se vrate?

Neko bi jos mogao da pomisli da se nisu borili za te zemlje nego za neke privilegije koje su tamo imali.

Slazem se.:)
 
piss_on_croatia.jpg
 
NAVEDI MI TO GOSTOPRIMSTVO U CRTAMA!!!

Ahahahahaha!

Dolazi majka sa detetom u crvenom koznom kompletu (izbeglica iz Bosne) u dom zdravlja i buni se sto treba da kupi ampulu za spricanje jer zaboga, kako to za njih nije obezbedjeno? A nasi dolaze u pocepanim ritama i kupuju, jer ima treba i jer prosto, tih ampula NEMA u domu zdravlja. Kako za sve tako i za njih. Ali ne, ova u crvenom koznom kompletu nasla da se svadja, jer je navikla da joj je sve obezbedjeno.

Dalje, da ne pricam o jednom "kampu" gde su bile smestene zene i deca, pa je taj kamp postao okolnim muskarcima poznat po "necemu".

Dalje, njih su propustali profesori na svakom ispitu, dok smo mi morali debelo da ucimo i padamo na ispitima, vodila se politika "neka on/ona je izbeglica" pa im se gledalo kroz prste, nista nisu ucili, a samo su prolazili iz godine u godinu itd itd.


mislis da je to dovoljan razlog da neko stavi glavu u torbu?

Zasto u torbu. Nece biti da je bas tako. Nije to Kosovo. Vredi probati, ako nista drugo.
 
Poslednja izmena:
Ahahahahaha!

Dolazi majka sa detetom u crvenom koznom kompletu (izbeglica iz Bosne) u dom zdravlja i buni se sto treba da kupi ampulu za spricanje jer zaboga, kako to za njih nije obezbedjeno? A nasi dolaze u pocepanim ritama i kupuju, jer ima treba i jer prosto, tih ampula NEMA u domu zdravlja. Kako za sve tako i za njih. Ali ne, ova u crvenom koznom kompletu nasla da se svadja, jer je navikla da joj je sve obezbedjeno.
:roll::roll::roll:
Dalje, da ne pricam o jednom "kampu" gde su bile smestene zene i deca, pa je taj kamp postao okolnim muskarcima poznat po "necemu".
:eek:
Dalje, njih su propustali profesori na svakom ispitu, dok smo mi morali debelo da ucimo i padamo na ispitima, vodila se politika "neka on/ona je izbeglica" pa im se gledalo kroz prste, nista nisu ucili, a samo su prolazili iz godine u godinu itd itd.

ZA POSLEDNJE CU RECI DA JE NECUVENA LAZ....
kako vam ne dosadi da se tako lazete


a predhodni pojedinacni primeri samo govore o tebi kao osobi- A NE O POMOCI SRBIJE IZBEGLICAMA I PROGNANIM!!!:bljak::bljak::bljak:
 
ZA POSLEDNJE CU RECI DA JE NECUVENA LAZ....
kako vam ne dosadi da se tako lazete


a predhodni pojedinacni primeri samo govore o tebi kao osobi- A NE O POMOCI SRBIJE IZBEGLICAMA I PROGNANIM!!!:bljak::bljak::bljak:

Nije necuvena laz, studirala sam u to vreme kako mozes TI da mi kazes da je laz kad sam videla svojim ocima kako prolaze lako na ispitima?

Drugo, koji primeri govore o meni kao osobi? To su cinjenice i ja nemam veze s tim, pu, pu daleko bilo!
 
Nije necuvena laz, studirala sam u to vreme kako mozes TI da mi kazes da je laz kad sam videla svojim ocima kako prolaze lako na ispitima?

Drugo, koji primeri govore o meni kao osobi? To su cinjenice i ja nemam veze s tim, pu, pu daleko bilo!

Хахаха генијално, избеглице су криве што ниси могла да положиш испите :hahaha::hahaha::hahaha:

Јашта, да није било њих ти би све положила из прве:evil: :mrgreen:
 
Hiljadu puta su preko svih sredstava informisanja pozivani da se vrate.

Imaju i politicku stranku u Saboru koja se bori za njihove interse.

Sta jos fali?

(I Nemci su biljali Francuze u 100 ratova, a danas su najbolji prijatelji)
Ti se sigurno salis............svaki seljak moze da tupi preko sredstava javnog informisanja,...............nego nadji ti nama neki dokument, potpisan od srpske i hrvatske strane, kojim se obezbedjuju uslovi za povratak Srba u Krajinu................zar ti mislis posle svega sto se desilo da to ide samo tako, govorom preko radija:roll:...............takve stvari se resavaju pismeno a ne usmeno
 
da si studirala u to vreme, mogla si videti SAMO PRIVILEGIJE KA DOMACIMA!!!

nisi jedina studirala u to vreme

Epa to je istina. Polazem pismeni iz jednog (teskog) predmeta i jedna izbeglica u sred casa pita "Profesorka, kako ovo, nije mi jasno pitanje?" I ova joj objasni sve, i zapise, i dobije 9 (a pazi, nije joj jasno pitanje bilo).

A ja odlicno odgovorila, pomoc nisam ni smela da pomislim da trazim i dobila 7!:eek:

Хахаха генијално, избеглице су криве што ниси могла да положиш испите :hahaha::hahaha::hahaha:

Јашта, да није било њих ти би све положила из прве:evil: :mrgreen:

Sve sam ispite JA licno polagala, ali moji drugari, sa istim nivoom znanja (kao izbeglice) su padali, dok su ovi prosli.:evil:


da li je tako? Kao ono kad premlate starca (Srbina) pa jos nahuskaju psa da ga siluje...

Kad je i gde to bilo?
 
Poslednja izmena:
Pa Bavarci otvoreno govore da treba da se odvoje od Nemacke, Kvibek u Kanadi ima partije koje traze odvajanje (zamalo nisu pobedili na referendumu za izdvajanje), u Puerto Ricu hoce da se odvoje od SAD...

To je sve normalno i nista se ne radi u tajnosti...

A radi se o "normalnim zemljama".

I nikakve bukagije ne vuku nego dele letke i prospekte u kojima se zalazu za svoje ideje.

Bukagije vuku u Kini.
I.....................sto se ne odvoje......................bice da neko ne da:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top