Воле Мила и СПЦ

Možda bi me posavjetovala da prekinem druženje, ako bih se družio sa nekim ko je loš i ko mi nije pravi prijatelj. Ko je dobar i ko mi je pravi prijatelj, na koga mogu da se oslonim kad mi treba, taj je i njen prijatelj, bez obzira da li je Crnogorac, Srbin, Albanac...

sta trabunjas crnogorci su Srbi isto kao i hercegovci,brdjani,bokljei,licani,sumadinci,sremci itd.

crnogorska nacija je komunisticka izmisljotina iz 1945
 
Crnogorci nijesu Srbi, niti će ikad biti.

Imali ste vi svojih trenutaka, da ne cepidlacimo. Podjimo samo od gluposti koje su nekad izgovarali Krsto Zrnov Popovic ili Novica Radovic. Koreni crnogorskog nacionalzima ne leze u nekoj navodnoj autohtonoj naciji vec o zelji tamosnjih vladara da zavladaju srpskim korpusom, kralj Nikola je najeklatantniji primer.
Ipak drago mi je sto je ta prica konacno zavrsena pa svako moze biti svoj na svome. Milo je tu odradio veliki posao (iako si i njegovi biseri poznati javnosti dok je jos bio Milosevicev slinavac u CG ) i hvala mu na tome.
 
Imali ste vi svojih trenutaka, da ne cepidlacimo. Podjimo samo od gluposti koje su nekad izgovarali Krsto Zrnov Popovic ili Novica Radovic. Koreni crnogorskog nacionalzima ne leze u nekoj navodnoj autohtonoj naciji vec o zelji tamosnjih vladara da zavladaju srpskim korpusom, kralj Nikola je najeklatantniji primer.
Ipak drago mi je sto je ta prica konacno zavrsena pa svako moze biti svoj na svome. Milo je tu odradio veliki posao (iako si i njegovi biseri poznati javnosti dok je jos bio Milosevicev slinavac u CG ) i hvala mu na tome.
:super: :worth:
 
заболе ме кобаја шта воле, показали су ко су и шта су, сад би требало направити један берлински зид према њима, да никад више не присмрде у србију

to ce bidne tesko. ne samo da ih kod nas ima pola miliona nego je njihov i presednik i premijer i sve sto zivi na budzet srbije.
 
Imali ste vi svojih trenutaka, da ne cepidlacimo. Podjimo samo od gluposti koje su nekad izgovarali Krsto Zrnov Popovic ili Novica Radovic. Koreni crnogorskog nacionalzima ne leze u nekoj navodnoj autohtonoj naciji vec o zelji tamosnjih vladara da zavladaju srpskim korpusom, kralj Nikola je najeklatantniji primer.
Ipak drago mi je sto je ta prica konacno zavrsena pa svako moze biti svoj na svome. Milo je tu odradio veliki posao (iako si i njegovi biseri poznati javnosti dok je jos bio Milosevicev slinavac u CG ) i hvala mu na tome.

i ti lupas.. pa Milosevic je bio poreklom crnogorac ,a danasnji predsjednik i apsolutni vladar Srbije Boris Tadic je crnogorac itd Srbijom su uvjek vladali crnogorci ili prijecani dinarci....valjda bolji genetski matrijal

Kralj Aleksandar Karadjordjevic 1 je bio unuk Kralja Nikole rodjen je na Cetinju i odrastao na cetinju,a sam Karadjordje je bio poreklom crnogorac od vasojevica,vise od pola Srbije su poreklom crnogorci ili hercegovci itd
 
i ti lupas.. pa Milosevic je bio poreklom crnogorac ,a danasnji predsjednik i apsolutni vladar Srbije Boris Tadic je crnogorac itd Srbijom su uvjek vladali crnogorci ili prijecani dinarci....valjda bolji genetski matrijal

Kralj Aleksandar Karadjordjevic 1 je bio unuk Kralja Nikole rodjen je na Cetinju i odrastao na cetinju,a sam Karadjordje je bio poreklom crnogorac od vasojevica,vise od pola Srbije su poreklom crnogorci ili hercegovci itd

Pa znači onda da su Srbi Crnogorci, ne svi, ali poneki :mrgreen:
 
Моје село је нбг, шабане:whistling:

На њега сам и мислио. Највеће село на Балкану. У задње двије и по године од како сам овде, видио сам више сељака него по неким селима које сам обилазио... Само уђеш у ГСП аутобус и на селу си.

Црква је једино што одржава Српство у Црној Гори. Остало је нестало.
 

Back
Top