Da li je istina da Rusi više vole Bugare nego Srbe?

Za Srbiju je većina Rusa čula tek nakon 2015 i neuvođenja sankcija. Pre toga su za Srbiju znali taman koliko o Albaniji ili o San Marinu. Verovatno ni danas većina ne znaju koje veroispovesti su Srbi i koji jezik govore.
Malo manje laganja: u Americi je meni i jednom našem paru je jedna Ruskinja rekla da nas voli zato što smo Srbi.

Veoma dobro znaju ko im je prijatelj a ko okreće ćurak naopako. Ne zavaravajte se istočni susedi, članstva i naoružavanja Ukra su vam zapamćena za sva vremena.
 
Malo manje laganja: u Americi je meni i jednom našem paru je jedna Ruskinja rekla da nas voli zato što smo Srbi.

Veoma dobro znaju ko im je prijatelj a ko okreće ćurak naopako. Ne zavaravajte se istočni susedi, članstva i naoružavanja Ukra su vam zapamćena za sva vremena.
Baš ce Rusi s tobom da se druze, nisu toliko propali.
 
Jeste.
Srbi ne lažu o tome kad su došli na Balkan, ne lažu o svom poreklu, ne prisvajaju
Vinčansku kulturu itd.
Za razliku od ostalih na Balkanu...
Rusi su Hrvate štiklirali kao Hitlerove saradnike a Bugarsku kao izdajnički u zemlju koja nije propustila da ih izda i zahebava, niti jednom, od prvog momenta otkako su ih oslobodili od Turaka.
 
Pitanje sadrži u sebi generalizaciju tako da mi je jako teško da odgovorim. Sve zavisi od čoveka. Meni Rusi kad ih vidim deluju kao da ne vole nikoga :)
Gavariš po russkii? Na Zapadu su uzdržani jer su konstantno pod pritiskom medija i propagande, inače samo Druga Rusija diže nos, kao i srpska pokondirenost.
 
Navrati malo do Antalije
HAHAHAHAHAHA
pa se zapricaj sa nekim Rusom na plaži pa da vidiš koliko zna i koliko ga boli uvo za Srbiju.
prosečan rus na plaži u antaliji:
1709405579077.png

Zna o Srbiji koliko tvoja baba o Etiopiji.
moja baba prilično zna o etiopiji za razliku od vas iz pasivnih krajeva koje je tito doselio
 
HAHAHAHAHAHA

prosečan rus na plaži u antaliji:
Pogledajte prilog 1508032
Zavaravaj se koliko hoćeš. Ni obrazovani Rusi nisu znali ništa o Srbiji pre 2014. Posle je Rosija24 stalno imao reportaže o Srbiji, čulo se o jedinoj zemlji koja im nije uvela sankcije, bez toga Rusi i dalje ne bi imali pojma gde je i kakva je Srbija.
moja baba prilično zna o etiopiji za razliku od vas iz pasivnih krajeva koje je tito doselio
Nije Tito nego kralj Milan.
 
Zavaravaj se koliko hoćeš. Ni obrazovani Rusi nisu znali ništa o Srbiji pre 2014. Posle je Rosija24 stalno imao reportaže o Srbiji, čulo se o jedinoj zemlji koja im nije uvela sankcije, bez toga Rusi i dalje ne bi imali pojma gde je i kakva je Srbija.

Nije Tito nego kralj Milan.
Nije Tito nego kralj Milan.
Nije Kralj Milan nego Ferdinand I, sam znaš kako su i zbog čega Dimitrovgrad i Bosilegrad završili u Srbiji.
 
Mora da si ti onda iz Bosilegrada kad te toliko svrbi Dimitrovgrad. Uvek vas je bolelo što su Dimitrovgrađani bogatiji i školovaniji od vas propalih dole.
Dabome, kako da ne. A u novinama sam čitao i da su Bugari iz Dimitrovgrada otkrili da mogu da tamo žive i da putuju u Sofiju da bi obavljali razne uslužne delatnosti i da se od tada sa vama ne govori. Vidiš, Sofija nije Pariz, bez obzira što se nekom iz Dimitrovgrada možda tako čini. :kafa:
 
Dabome, kako da ne. A u novinama sam čitao i da su Bugari iz Dimitrovgrada otkrili da mogu da tamo žive i da putuju u Sofiju da bi obavljali razne uslužne delatnosti i da se od tada sa vama ne govori. Vidiš, Sofija nije Pariz, bez obzira što se nekom iz Dimitrovgrada možda tako čini. :kafa:
Pariz nije baš neki grad. Bolje da si uporedio sa nekim lepšim gradom pa da ti poruka ima smisla npr. Varšava,Prag, Berlin, Venecija...
 
Bas naprotiv. Matoriji Rusi ne znaju nista van sovjetskog dvorišta. Kad sam 2013/14 bio u Moskvi vecina nije znala za Srbiju uopšte.
A ti si anketirao koliko tačno Rusa?

Baš ce Rusi s tobom da se druze, nisu toliko propali.
Ne, nego će sa tobom.
Jel si ovo ti anketirao prosečnog Rusa, pa pao sa stolice od napora?
2024-03-02_201950.png
 
Bas dobro za tebe. Mozes da se zaposlis kod predsednika da mu budes prevodilac za kineski.
Kad smo kod predsednika, evo nam i njega sa onim živopisnim gradonačelnikom, tj onim malo južnije od vas. :D

Čovek deluje kako deluje, al’ bar juri žene a ne diže međunacionalne tenzije kao ti ovde. Viš kako ljudi fino vrbuju birače, a ne kao ti. :lol:
 

Back
Top