UBIJEN POLICAJAC...

Strašno. Nedavno je u nekoj pucnjavi ubijen saobraćajni policajac, to znamo.

A da je došlo do sukoba policajca sa nekim počiniocem saobraćajnog prekršaja, i da je policija bila grublja bilo bi "opet policija onako postupa sa građanima". Ili još gore, da je u ovom sukobu nastradao počinilac saobraćajnog prekršaja (vatrenim oružjem), bila bi ovde tema "Opet policija ubija građane Srbije".
Koliko i šta treba da se desi da se shvati da policija mora oštrije da reaguje, da uvek pred počinioce jačih saobraćajnih (ne krivičnih) prekršaja MORA da stupi sa jednom rukom na oružju, a na sumnjiv potez počinioca policajac mora da pripremi oružje? Šta treba da se desi da se shvati da se MORA poslušati svako naređenje ovlašćenog službenog lica, a ne ulaziti u fizički ili oružani sukob s njim?

Kada će da se shvati da su i policajci ljudi koji su otišli na posao i da moraju da budu zaštićeni od ovakvih ludaka?



Lepo si to skockao osim sto si zaboravio da dodas jednu malu sitnicu :

Ovo nije drzavna policija nego partijska.
 
ko li ce pruziti zastitu beguncu...???
dal ce ga uhvatiti pre nego zbrise u susedne drzave..???
sigurno je samo jedno---da policajci moraju jos da mnogo uce....pocinilac je policajcu uzeo pistplj iz futrole i ubio ga....???? zar to nije malo nelogicno...???
 
Neka mafija, sigurno...

ma mestani su verovatno maksimalno angazovani u svercu---sigurno...ali ovde se radi o tuci u kafani---odlasku iz kafane i pravljenju saobracajnog prekrsaja te bezanje sa lica mesta...poznati pocinilac je nadjen u kuci u selu---poveden u stanicu---u sluzbenom vozilu uzima policajcu sluzbeni pistolj iz futrole i smrtno ga ranjava....kako neprofesionalno ponasanje policajaca...!!!
 
ma mestani su verovatno maksimalno angazovani u svercu---sigurno...ali ovde se radi o tuci u kafani---odlasku iz kafane i pravljenju saobracajnog prekrsaja te bezanje sa lica mesta...poznati pocinilac je nadjen u kuci u selu---poveden u stanicu---u sluzbenom vozilu uzima policajcu sluzbeni pistolj iz futrole i smrtno ga ranjava....kako neprofesionalno ponasanje policajaca...!!!

Ili je neprofesionalno ponasanje policajca, ili su mozda zajedno ucestvovali u nekim nedozvoljenim radnjama, bili ortaci...(?!):idea:
 
Država to je partija.....
a možda nekom demokrati lepše zvuči i ovako :

"država to sam JA"

da to je vec vidjeno...a i na zapadu kom stremimo je dokazano da covek posle 2 mandata pomisli da je drzava ON...naucno dokazano da covek gubi realnost---a i prakticno---ko ne sprovede svoje ideje u 2 mandata nema sta vise da trazi u vrhu drzave....kod nas se primeri zapada selektivno primenjuju...
 
nazalost policajac je izgleda zrtva sopstvene (i kolegine ) gluposti i nemara , mislim uhapse pocinoca , strpaju ga u kola i ovaj mrtav ladan , onako uhapsen, u policijskom autu uzima policajcu pistolj i puca u njega ... mislim kakvo je to hapsenje kad ti se desi da te uhapseno lice ubije iz tvog rodjenog pistolja i jos iskoci iz auta ?:think:
 
treba shvatiti da ni policija nije ono sto je bila ni ono sto mi zamisljamo da treba da bude

velika su previranja, promene, npr u nekim sluzbama koje rade sa gradjanima u kraljevu, kad dodjes kao da si usao u kafic, dekoltirane, razgolicene, ali nove radnice. bave se i oni, policajci, svojom dobrobiti, birokratija u punom naletu, stari radnici, experti su ili penzionisani ili skrajnuti

sta ce biti niko ne zna. mene ne bi iznenadilo da sutra osvane neka privatna agencija kako obezbedjuje objekte policije, ili radi deo njihovih poslova. demokratija je milina jedna beskrajna
 
nazalost policajac je izgleda zrtva sopstvene (i kolegine ) gluposti i nemara , mislim uhapse pocinoca , strpaju ga u kola i ovaj mrtav ladan , onako uhapsen, u policijskom autu uzima policajcu pistolj i puca u njega ... mislim kakvo je to hapsenje kad ti se desi da te uhapseno lice ubije iz tvog rodjenog pistolja i jos iskoci iz auta ?:think:

Kakav sex na radnom mestu.
 
treba shvatiti da ni policija nije ono sto je bila ni ono sto mi zamisljamo da treba da bude

velika su previranja, promene, npr u nekim sluzbama koje rade sa gradjanima u kraljevu, kad dodjes kao da si usao u kafic, dekoltirane, razgolicene, ali nove radnice. bave se i oni, policajci, svojom dobrobiti, birokratija u punom naletu, stari radnici, experti su ili penzionisani ili skrajnuti

sta ce biti niko ne zna. mene ne bi iznenadilo da sutra osvane neka privatna agencija kako obezbedjuje objekte policije, ili radi deo njihovih poslova. demokratija je milina jedna beskrajna

to nije demokratija---to je srpsko poimanje demokratije---tacnije receno anarhija koja ima za cilj jos vece slabljenje drzave...a sve u poznatom cilju....a za sve je opravdanje tranzicija...
 
Nažalost, rekao bih da se nije ispoštovala policijska procedura.
Nisu policajci u Americi glupi, lisice na ruke i nema mrdanja.
Ovako je besmisleno izgubljen život, jer se išlo po sistemu lako ćemo, nema opasnosti..
Dodao bih i to, da je sudstvo ove zemlje nikakvo, kazne su smešne, policije se više niko i ne boji
i lako se diže ruka na policajca, jer nema straha od sankcije.
U ozbiljnim državama, to se tretira kao napad na državu, i takav zaglavi iza brave
za dugo, dugo vremena.
 
Nažalost, rekao bih da se nije ispoštovala policijska procedura.
Nisu policajci u Americi glupi, lisice na ruke i nema mrdanja.
Ovako je besmisleno izgubljen život, jer se išlo po sistemu lako ćemo, nema opasnosti..
Dodao bih i to, da je sudstvo ove zemlje nikakvo, kazne su smešne, policije se više niko i ne boji
i lako se diže ruka na policajca, jer nema straha od sankcije.
U ozbiljnim državama, to se tretira kao napad na državu, i takav zaglavi iza brave
za dugo, dugo vremena
.

u ozbilnim zemljama, policija ne ide da obezbedjuje secu drveca, a koja se vrsi iz politikantskokontrovreznobiznismenskih razloga

policaija gradi autoritet, tesko i sporo, ali se autoritet gubi lako i brzo

ubica ranka panica nije otkriven, iako je na trgu bio vrlo mali broj onako maskiranih policajaca
 
Nažalost, rekao bih da se nije ispoštovala policijska procedura.
Nisu policajci u Americi glupi, lisice na ruke i nema mrdanja.
Ovako je besmisleno izgubljen život, jer se išlo po sistemu lako ćemo, nema opasnosti..
Dodao bih i to, da je sudstvo ove zemlje nikakvo, kazne su smešne, policije se više niko i ne boji
i lako se diže ruka na policajca, jer nema straha od sankcije.
U ozbiljnim državama, to se tretira kao napad na državu, i takav zaglavi iza brave
za dugo, dugo vremena.

pa sadasnja vlast je dugo vremena ucila narod kako se treba suprostaviti institucijama a posebno policiji...
 
A kako to da samo policajac i osumnjiceni budu u vozilu? Kako to da nema i drugog policajca? u takvim slucajevima kad je samo 1 policajac upotrebljava se vozilo koje zicanom mrezom brani policajca koji vozi dok osumnjiceni sedi iza naravno vezanih ruku..
 

Back
Top