Javasluk u zatvorima Srbije, ubijen covek /74/ pritvoren zbog bacanja petardi!

zemunski kej

Elita
Poruka
20.273
Kad god pogledam novine , pokvari mi se raspolozenje. Covek S.B /74/ je ubijen u zatvoru u Padinskoj skeli tako sto je umro od unutrasnjeg krvarenja ,slomljenih rebara.silovan drskom od metle. Stavljen u celiju sa trojicom siledzija ,ubica. Ubijeni je pritvoren jer je prodavao i bacio petardu za N.Godinu ,nije zeleo da plati kaznu od 30 000 din. Posle smrti supruge ,tesko je ziveo iskljucena mu je struja. Imao je 2 sina Jednog u Becu ,drugog kod njega u Mladenovcu.Posle sahrane onaj iz Beca uzima mladjeg brata i odvodi ga iz ove kaljuge u Austriju.
https://www.telegraf.rs/vesti/hroni...je-ubijeni-stanimir-zavrsio-u-padinskoj-skeli
Sta me je rastuzilo i razbesnelo,je sto je to posledica ovog nastranog drustva. Kako je moguce da niko danima ne proverava zatvorske celije ,jer je to dugo trajalo. Kakvi su to kadrovi postavljeni,imali iko castan i savestan u ovoj drzavi? Posle se cudimo kad se dogodi Ribnikar.Nista nije slucajno.Ne valja vlast.
 
У старој или новој Скели?
У Старој није могао бити у ћелији са убицама јер је то затвор полуотвореним типа за, ипак мања кривична дела.
У новој тек није, међу окорелима могао завршити неко ко је само продавао петарде.
Нешто ти је промакло.
 
У старој или новој Скели?
У Старој није могао бити у ћелији са убицама јер је то затвор полуотвореним типа за, ипак мања кривична дела.
У новој тек није, међу окорелима могао завршити неко ко је само продавао петарде.
Нешто ти је промакло.
Eto desilo se,javasluk. Neko nije odradio posao. Predpostavljam ciji je kadar.
 
Jeste, on za petardu u zatvor a danas citam ovi sto pretili vucicu iz vrnjacke banje ,
premlatili zenu i nisu ni gonjeni.
https://www.kurir.rs/crna-hronika/4...m_medium=web_home&utm_campaign=adria_internal

3126771_asdasdas_ff.jpg
 
Kad god pogledam novine , pokvari mi se raspolozenje. Covek S.B /74/ je ubijen u zatvoru u Padinskoj skeli tako sto je umro od unutrasnjeg krvarenja ,slomljenih rebara.silovan drskom od metle. Stavljen u celiju sa trojicom siledzija ,ubica. Ubijeni je pritvoren jer je prodavao i bacio petardu za N.Godinu ,nije zeleo da plati kaznu od 30 000 din. Posle smrti supruge ,tesko je ziveo iskljucena mu je struja. Imao je 2 sina Jednog u Becu ,drugog kod njega u Mladenovcu.Posle sahrane onaj iz Beca uzima mladjeg brata i odvodi ga iz ove kaljuge u Austriju.
https://www.telegraf.rs/vesti/hroni...je-ubijeni-stanimir-zavrsio-u-padinskoj-skeli
Sta me je rastuzilo i razbesnelo,je sto je to posledica ovog nastranog drustva. Kako je moguce da niko danima ne proverava zatvorske celije ,jer je to dugo trajalo. Kakvi su to kadrovi postavljeni,imali iko castan i savestan u ovoj drzavi? Posle se cudimo kad se dogodi Ribnikar.Nista nije slucajno.Ne valja vlast.

Meni je smrt ovog dede gora na neki način od pokolja u mladenovcu i ribnikaru, ne znam zašto....
ono se desilo odjednom nekako i to je to
a ovog su njih TROJICA ubijali DANIMA i SVI SU ZNALI šta se dešava, LEKAR PRVI.
eto zato možda....i? gde je sad ta SPC da bilo šta kaže?
sve više razumem, ove samomrzeće srbe, iako smatram da ni to nije pravi put, ali ih razumem
posle ovoga se čoveku zgadi da bude srbin i postaje srbo-ustaša, najgori mrzitelj srba....
 
Mislis da to postoji? Mozda je sve bilo popunjeno? Stavili ga zajedno sa krimosima ,javasluk.

ma najcrnje je to što to uopšte nisu nikakvi krimosi već balavanderi koji su umislili da su krimosi!
služili su prekršajne za saobraćaj a jedan je imao samo 10 dana da odleži!
to je još gore, jer su ovo NASUMIČNO izabrana deca sa ulice, i ubiše čoveka!
to je ono što je najjezivinije u celoj priči!
 
ma najcrnje je to što to uopšte nisu nikakvi krimosi već balavanderi koji su umislili da su krimosi!
služili su prekršajne za saobraćaj a jedan je imao samo 10 dana da odleži!
to je još gore, jer su ovo NASUMIČNO izabrana deca sa ulice, i ubiše čoveka!
to je ono što je najjezivinije u celoj priči!
Koliko treba skrenuti da siluješ nekog metlom i to još kad treba da odležiš 10 dana?
 
Kad god pogledam novine , pokvari mi se raspolozenje. Covek S.B /74/ je ubijen u zatvoru u Padinskoj skeli tako sto je umro od unutrasnjeg krvarenja ,slomljenih rebara.silovan drskom od metle. Stavljen u celiju sa trojicom siledzija ,ubica. Ubijeni je pritvoren jer je prodavao i bacio petardu za N.Godinu ,nije zeleo da plati kaznu od 30 000 din. Posle smrti supruge ,tesko je ziveo iskljucena mu je struja. Imao je 2 sina Jednog u Becu ,drugog kod njega u Mladenovcu.Posle sahrane onaj iz Beca uzima mladjeg brata i odvodi ga iz ove kaljuge u Austriju.
https://www.telegraf.rs/vesti/hroni...je-ubijeni-stanimir-zavrsio-u-padinskoj-skeli
Sta me je rastuzilo i razbesnelo,je sto je to posledica ovog nastranog drustva. Kako je moguce da niko danima ne proverava zatvorske celije ,jer je to dugo trajalo. Kakvi su to kadrovi postavljeni,imali iko castan i savestan u ovoj drzavi? Posle se cudimo kad se dogodi Ribnikar.Nista nije slucajno.Ne valja vlast.
Uzas. Razumem da zatvor nije Hajat, ali nije moguće da niko od stražara nije znao i čuo šta se dešava da obavesti nadređene da ga sklone. On sam jadan nije smeo se žali ko zna šta je sve čuo u kakvom su dilu pojedini stražari i zatvorenici.
 
Kad god pogledam novine , pokvari mi se raspolozenje. Covek S.B /74/ je ubijen u zatvoru u Padinskoj skeli tako sto je umro od unutrasnjeg krvarenja ,slomljenih rebara.silovan drskom od metle. Stavljen u celiju sa trojicom siledzija ,ubica. Ubijeni je pritvoren jer je prodavao i bacio petardu za N.Godinu ,nije zeleo da plati kaznu od 30 000 din. Posle smrti supruge ,tesko je ziveo iskljucena mu je struja. Imao je 2 sina Jednog u Becu ,drugog kod njega u Mladenovcu.Posle sahrane onaj iz Beca uzima mladjeg brata i odvodi ga iz ove kaljuge u Austriju.
https://www.telegraf.rs/vesti/hroni...je-ubijeni-stanimir-zavrsio-u-padinskoj-skelihttps://www.telegraf.rs/vesti/hroni...je-ubijeni-stanimir-zavrsio-u-padinskoj-skeli
Sta me je rastuzilo i razbesnelo,je sto je to posledica ovog nastranog drustva. Kako je moguce da niko danima ne proverava zatvorske celije ,jer je to dugo trajalo. Kakvi su to kadrovi postavljeni,imali iko castan i savestan u ovoj drzavi? Posle se cudimo kad se dogodi Ribnikar.Nista nije slucajno.Ne valja vlast.
то се дешава свуда
ако завршиш у затвору тамо сигурно није све пуно пристојни људи (и затвореници и чувари исти к.)
 
ma najcrnje je to što to uopšte nisu nikakvi krimosi već balavanderi koji su umislili da su krimosi!
služili su prekršajne za saobraćaj a jedan je imao samo 10 dana da odleži!
to je još gore, jer su ovo NASUMIČNO izabrana deca sa ulice, i ubiše čoveka!
to je ono što je najjezivinije u celoj priči!
Да је био са неким мафијашима и тешким кримосима, вероватно нико од њих не би дирао деду од 74 године.
 
Relativno skoro je neki klinac izbo mog prijatelja, jer su vređali nekog tipa sa devojkom, a moj prijatelj im rekao da ih ostave na miru.

Ima više bolesnika na ulici nego što možete da zamislite.

Ne samo na ulici.
Zatvori su mesta gde zatvorenici rade stvari koje inače ne bi, zbog pokazivanja pripadnosti klanovima.
Taj što je imao desetak dana do izlaska je sigurno u stanju da odvagne šta bi mu se moglo desiti ako nešto vrluda .

Dedu su maltretirali sa ciljem.
Pretpostavljam da je trebalo da sin iz Austrije pošalje novac tati za zaštitu.
 
Ne samo na ulici.
Zatvori su mesta gde zatvorenici rade stvari koje inače ne bi, zbog pokazivanja pripadnosti klanovima.
Taj što je imao desetak dana do izlaska je sigurno u stanju da odvagne šta bi mu se moglo desiti ako nešto vrluda .

Dedu su maltretirali sa ciljem.
Pretpostavljam da je trebalo da sin iz Austrije pošalje novac tati za zaštitu.

Ma ja kažem šta se dešava na ulici gde su slobodni, tamo je tek priča za sebe. Šta je čoveku koji ima 30 i osuđen je na 30 godina, on zna da je njegov život postalo to što živi, može da uradi šta hoće.

Ne znam, doduše, kako se čovek za 30 dana našao sa ubicama, to mi nije jasno.
 
Meni je smrt ovog dede gora na neki način od pokolja u mladenovcu i ribnikaru, ne znam zašto....
ono se desilo odjednom nekako i to je to
a ovog su njih TROJICA ubijali DANIMA i SVI SU ZNALI šta se dešava, LEKAR PRVI.
eto zato možda....i? gde je sad ta SPC da bilo šta kaže?
sve više razumem, ove samomrzeće srbe, iako smatram da ni to nije pravi put, ali ih razumem
posle ovoga se čoveku zgadi da bude srbin i postaje srbo-ustaša, najgori mrzitelj srba....
ti si to odavno, srbi su ti gadni od rođenja
 

Back
Top