Javasluk u zatvorima Srbije, ubijen covek /74/ pritvoren zbog bacanja petardi!

Koliko treba skrenuti da siluješ nekog metlom i to još kad treba da odležiš 10 dana?

ovoliko...

1711018794862.png
 

Ovo su monstrumi koji su stravično zlostavljali Stanimira (74) u zatvoru: Penzioner preminuo od povreda FOTO​

1711018475-322110861_1114930019200923_8456651513725111487_n-ubij-750x458.jpg
Foto:Facebook/privatna arhiva

Srećko S. (20), Saša S. (21) i Dalibor P. (21) koji su osumnjičeni da su u februaru brutalno zlostavljali i mučili Stanimira B. (74) u ćeliji zatvora u Padinskoj skeli robijali su zbog kazni za prekršaje koje nisu imali ili hteli da plate.

Dvojica osumnjičenih za jezivi zločin u zatvoru osuđeni su na kazne zatvora zbog saobraćajnih prekršaja, a jedan od njih je imao i prekršaj zbog lične karte koju nije imao prilikom legitimacije.
Tako je Srećko S. zbog saobraćajnih prekršaja završio iza rešetaka na 370 dana, dok je Dalibor P. zbog istih prekršaja i lične karte morao da robija 175 dana.
Treći osumnjičeni Saša S. u zatvoru je završio zbog toga što nije imao kartu za prevoz, pa je zbog toga otišao u zatvor na 10 dana!?

Upravo u tih 10 dana zatvora, on je učestvovao u brutalnom zlostavljanju Stanimira B. (74) čoveka koji je iza rešetaka završio jer nije imao da plati novčanu kaznu od 30.000 dinara zbog petarde koja je bačena sa terase njegovog stana za doček Nove godine, odnosno 31. decembra 2020.

„Unutrašnja kontrola, upravnik smenjen“: Oglasilo se Ministarstvo pravde o smrti zatvorenika u Padinskoj Skeli


Zatvorenik iz straha za život nije smeo da prijavi zlostavljanje: Monstrumi stravične metode mučenja primenjivali, kobno bilo veče nakon što je žrtva pregledana


U šoku komšije penzionera koji je preminuo nakon stravičnog zlostavljanja u Padinskoj Skeli: „Nismo ni znali da je u zatvoru“


Bio u zatvoru zbog bačene petarde

Presuda u koju je „Blic“ imao uvid otkriva kako je Stanimir B. (74) završio iza rešetaka, gde je na kraju ubijen.
Osumnjičeni Srećko S. (20), Saša S. (21) i Dalibor P. (21) saslušani su u tužilaštvu 14. marta, gde se Srećko S. branio ćutanjem, a druga dvojica osumnjičenih su iznela svoju odbranu.
Prema naredbi o sprovođenju istrage, osumnjičeni su od polovine januara do 4. februara 2024. godine u KPZ Padinska skela zajednički izvršili krivično delo i pri bezobzirnom nasilničkom ponašanju lišili života oštećenog Stanimira.

Sumnja se da su oni, u sobi u kojoj su zajedno boravili, nesrećnog čoveka svakodnevno psihički, fizički i seksualno zlostavljali, pošto mu je nestalo novca kojim je u zatvorskoj kantini kupovao namirnice za osumnjičene.
Svakodnevno su ga šamarali, tukli nogama i rukama u predelu glave i tela, a jednom prilikom ga je Dalibor P, kako se sumnja, kolenom udario po telu i rebrima, dok ga je drugom prilikom seksualno zlostavljao drškom od metle.
 
Да је био са неким мафијашима и тешким кримосима, вероватно нико од њих не би дирао деду од 74 године.

al baš baš teškim, onima koji postrojavaju programere iz BIA, to da, slažem se
al takvih više i nema, porokali su ih sve...
evo sa kim su bili u ćeliji

1711018860697.png
 
ti si to odavno, srbi su ti gadni od rođenja

pošto se baviš sa mnom, mojom ličnošću, i mojim boravkom na K. što mi jako prija
jer ti misliš o meni, ja za tebe ne znam ni da postojiš, toliko si mi bitan,
pogledaj šta sam napisao još prvog dana, dok tebi još nije stigla notifikacija šta pisati o ovoj temi...
ako su tebi OVO srbi, onda da...

Čoveka koji služu PREKRŠAJNU kaznu od 30 dana, spakuju sa krvožednim krvopijama, koji ga UBIJU, eto tek tako...
Meni je više GADNO da se izjašnjavam kao SRBIN,
ako su i ova trojica isto to, ne mi nismo isti narod,

oni su neki drugi narod, jer narod Nikole Tesle i Jove Zmaja to ne radi, nemoguće...
meni se sve u SRBIJI gadi, iskreno da vam kažem...Srbija je rupa zločinaca i krvopija postala...
sad vidim što mi se i gadi, zbog ovakvih lica dole, koja se tebi ni malo ne gade
pošto voliš ovakvu Srbiju, dobru samo za ološ i nitkove


OVO SU LICA ZLA! SREĆKO, SAŠA I DALIBOR OSUMNJIČENI ZA SILOVANJE CIMERA DO SMRTI Terete ih da su se BRUTALNO IŽIVLJAVALI u zatvoru​

Autor: Kurir Hronika
CRNA HRONIKA - 21.03.2024. 11:17h
  • Srećko Stefanović (20), Saša Stanković (20) i Dalibor Petrović (22), trojica su osumnjićenih za brutalno prebijanje i silovanje penzionera iz Mladenovca, Stanimira Brajkovića (74) u zatavoru Padinska skela u Beogradu!
Istagu protiv njih, podsetimo, vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu koje ih sumnjiči za teško ubistvo u saizvršilaštvu.

Na predlog tužilaštva, posle saslušanja, sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu je osumnjičenima odredio pritvor da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovili krivično delo.

1711018971955.png


***OVAJ LEVO LIČI NA PAVLA GRBOVIĆA!****
 
то се дешава свуда
ако завршиш у затвору тамо сигурно није све пуно пристојни људи (и затвореници и чувари исти к.)

А Прецедник није тамо.. Он би тамо био истакнути члан!
 
pošto se baviš sa mnom, mojom ličnošću, i mojim boravkom na K. što mi jako prija
jer ti misliš o meni, ja za tebe ne znam ni da postojiš, toliko si mi bitan,
pogledaj šta sam napisao još prvog dana, dok tebi još nije stigla notifikacija šta pisati o ovoj temi...
ako su tebi OVO srbi, onda da...


sad vidim što mi se i gadi, zbog ovakvih lica dole, koja se tebi ni malo ne gade
pošto voliš ovakvu Srbiju, dobru samo za ološ i nitkove


OVO SU LICA ZLA! SREĆKO, SAŠA I DALIBOR OSUMNJIČENI ZA SILOVANJE CIMERA DO SMRTI Terete ih da su se BRUTALNO IŽIVLJAVALI u zatvoru​

Autor: Kurir Hronika
CRNA HRONIKA - 21.03.2024. 11:17h
  • Srećko Stefanović (20), Saša Stanković (20) i Dalibor Petrović (22), trojica su osumnjićenih za brutalno prebijanje i silovanje penzionera iz Mladenovca, Stanimira Brajkovića (74) u zatavoru Padinska skela u Beogradu!
Istagu protiv njih, podsetimo, vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu koje ih sumnjiči za teško ubistvo u saizvršilaštvu.

Na predlog tužilaštva, posle saslušanja, sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu je osumnjičenima odredio pritvor da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovili krivično delo.

Pogledajte prilog 1518314

***OVAJ LEVO LIČI NA PAVLA GRBOVIĆA!****
bagra ciganska...to nisu srbi
kad smo bili pod turskom vlašću nabijanje na kolac su obavljali cigani...pacovi ne dve noge
 
Ne samo na ulici.
Zatvori su mesta gde zatvorenici rade stvari koje inače ne bi, zbog pokazivanja pripadnosti klanovima.
Taj što je imao desetak dana do izlaska je sigurno u stanju da odvagne šta bi mu se moglo desiti ako nešto vrluda .

Dedu su maltretirali sa ciljem.
Pretpostavljam da je trebalo da sin iz Austrije pošalje novac tati za zaštitu.

Вукојебина Србистан.
 
bagra ciganska...to nisu srbi
kad smo bili pod turskom vlašću nabijanje na kolac su obavljali cigani...pacovi ne dve noge

Svi genetičari tvde da su rasna mešanja pogubna, evo i dokaza zašto...
da, pacovi na 2 noge je pravi izraz, baš to...
Ne samo na ulici.
Zatvori su mesta gde zatvorenici rade stvari koje inače ne bi, zbog pokazivanja pripadnosti klanovima.
Taj što je imao desetak dana do izlaska je sigurno u stanju da odvagne šta bi mu se moglo desiti ako nešto vrluda .

Dedu su maltretirali sa ciljem.
Pretpostavljam da je trebalo da sin iz Austrije pošalje novac tati za zaštitu.

ma ovo su samostalni igrači, lokalna ciganska mafija, znali su da ima sina u austriji i kao nek ti šalje malo parica
e sad će DO KRAJA ŽIVOTA NJIMA SLATI PARICE! eble ih pare!
verovatno su pucali na 5 - 10 000eur...da prestane mučenje...
 
DEKICI SU IZNUDJIVALI NOVAC PO NEČIJEM NALOGU I POD ZAŠTITOM!
LEKAR JE DEDU SA SLOMLJENIM REBRIMA VRATIO U ĆELIJU!
30 DANA JE MUČEN SVI SU ZNALI!
DEDA JE VEROVATNO I SPAKOVAN U ZATVOR
DA BI MU SE IZBILO IZ DŽEPA 15 - 20 000EUR
tj njegovom sinu

komšinica
policajci
sudije
tužilac
čuvari
upravnik
CIGANI
nastavi niz...

kad je murija ikada izašla na teren na 31.12 zbog bacanja petardi*?!
votafak*? i ko je ikada osudjen*?
i ko uopšte od klinaca ide u zatvor za saobraćajni prekršaj?!
 
sva trojica moraju da se osude na višegodišnje robije mada u Srbiji je sve moguće
Verovatno će biti osuđeni sva trojica ali malo je verovatno da je doprinos nastupanju smrti žrtve sve trojice jednak.Zato je verovatnije da će samo jedan biti osuđen na dugogodišnju kaznu a ostali na kraće kazne.Samo je jedna od povreda izazvala smrt.
Istraga i suđenje daće odgovor na ta pitanja.
 
Verovatno će biti osuđeni sva trojica ali malo je verovatno da je doprinos nastupanju smrti žrtve sve trojice jednak.Zato je verovatnije da će samo jedan biti osuđen na dugogodišnju kaznu a ostali na kraće kazne.Samo je jedna od povreda izazvala smrt.
Istraga i suđenje daće odgovor na ta pitanja.

па пази јесте, јер само једног да није било, не би га могли мучити овако
двојица су га држала увек, док га је трећи мучио
па у круг...
 
Драги Боже...па ово нема ни у нејурнебиснијим америчким Филмовима..
кад сам данас прочитао целу Хронологију и разлог Декиног притварања
ЛАКА МУ ЗЕМЉА..

Па ово је невероватноо:roll::roll:

baš zato što je tolko neverovatno i SUMNJIVO
sam i otvorio ovu temu!

https://forum.krstarica.com/threads/stanimir-74-ubijen-i-mucen-planski.997070/#post-48743521
 
Да је био са неким мафијашима и тешким кримосима, вероватно нико од њих не би дирао деду од 74 године.
Ovo je u stvari istina. Imaju neki čudan i nakaradan sistem vrednosti, ali da muči običnog dedu prekšajca u zatvoru nema šanse.
Fukara ciganska je naravno bila u pitanju.
Međutim opet ono pitanje, šta rade koji moj ti čuvari i kako nijedan nije čovek da to spreči...ej imaš oca tog godišta pi*d* ti materina i daješ balavcima garavim da "zavode red".
Jajare najobičnije, nisu ni potplaćeni jer od čega bi ih ovi plaćali. Sise obične samo da legne plata. Znači dno. To je ono najgore u svemu.
 
Како другачије Робови да се сете да су им Господари дијаболици, а Чувари психопате...

Када бес победи страх, ето устанка у Србији.

јер, на Платоново питање нико није одговорио: "Ко чува чуваре?"
 

Back
Top