Toples i tanga

tange i toples - egzibicionizam
mislim da bi to trebalo zabraniti >neprijatno biti sa sinovima tinejdzerima na plazi a ispred vas devojka u TT a oni jadni ne znaju gde da gledaju
mislim da su devojke (zene) mnogo lepse kada nesto sakriju(grudi, . uzu) , a ne k'o na tacni
prestane da bude zanimljivo
 
Protiv sam. Nepotrebno je, a zbog toga mnogim ljudima na plazi moze biti neprijatno - parovima ("Draga, nisam je ni primetio, majke mi!!!" :lol:), roditeljima sa decom...
Iako je to plaza i svi su slobodnije obuceni, ipak je u pitanju javno mesto...
 
Ako joj lepo stoji i lepo izgleda - svaka joj cast
Priznajem, kad vidim devojku s divnim stasom i ja se zadivim
Ako ne izgleda lepo - hm, pomislim, bas je budala
Ali dobro
Ja licno nisam taj tip, a takodje verujem u devizu da je privlacnije ono sto je nedostupno i sakriveno
Stvar ukusa

I ja volim da vidim lepo žensko telo samo je problem što su nam različiti kriterijumi lepote... pa ima ovih što nose tangu i forsiraju unutrašnju lepotu :mrgreen: to već ne volem da vidim! :lol:
Mada sam lično pre za onaj kupaći što se pomalo diskretno uvlači, ne tanga nego polutanga, to meni 100x lepše.
Lično ne nosim tangu na plaži a nisam ni u toples fazonu (a ne smem ni da zamislim da u tangi sednem na pesak :eek: )
 
tange i toples - egzibicionizam
mislim da bi to trebalo zabraniti >neprijatno biti sa sinovima tinejdzerima na plazi a ispred vas devojka u TT a oni jadni ne znaju gde da gledaju
mislim da su devojke (zene) mnogo lepse kada nesto sakriju(grudi, . uzu) , a ne k'o na tacni
prestane da bude zanimljivo

A zanimljivo kome..znaci na plazu ides pozerski da te neko primeti i komentarise..da balavi na tebe..ajde malo po svetu da vidis kako svako gleda svoja posla i ne obraca paznju sta kazu komsije i sta pise po skandalu
 
Ja na plazi gotovo uopste ne gledam druge ljude jer sam zaokupljena sobom i cerkom i muzem, i nemam vremena da se bavim nebitnim ljudima.... ako se desi da vidim, ok, ali najcesce ne primecujem nista
U stvari, pravi izraz je ne zanima me
Kad me nesto zanima, ja idem ka tome i ne libim se da ucinim prvi korak da dodjem do toga sto mi treba
 
Meni je to skroz OK. Moja zena je to praktikovala na moru iskljucivo iz prakticnih razloga i ne vidim tu nista dramaticno.
Prvi ja ne volim bele grudi ili tanga ves na beloj zadnjici. :p
 
toples mi je ok, ali ne na nekoj porodičnoj plaži :D
ne volim bijele si.se :D

a za tange... ako curi dobro stoje, što da ne...nek' svako gleda svoja posla... :D
šta me briga ko je kakav, ni na ulici ne zagledam ko je u čemu.
 
ja sam ispala :ovca: sto se ne skidoh sad na moru u toples. druge se skidale...ebala me stidljivost tri puta minimum. :( sad ko da imam belu majcu i bele gace na doopetu kad se skinem. :(

pa daaaaa.......sad mogu da setam gola po gradu niko nece primetiti. :zcepanje:
 
pre par godina mi na moru... sutomore, oko 4 sata, krkljanac, jedni drugima na glavama sedimo bukvalno...babe, dede, mladi, deca, mi , rusi... dolaze mladi bracni par sa bebicom ne starijom od 7-8 meseci, jos ni ne hoda... nadju jedno metar kvadratni placa, raspakuju se i bucnu se u vodu... klinja kuka, place, nece u vodu, nece na peskir, tata ga nosa oko njihovog "kampa", ne pomaze ni sok ni sladoled, nista!... a mama skida gornji deo kupaceg i mrtva ladna leze da sunca doode... i jos joj muz skrece paznju, kao daj svi te gledaju, ona se obrecnu pa neka gledaju! nabi naocari na nos, sluske u usi i kulira riba a puz se jadan ko popisan batrga sa onom bebom... ne smeta mi ni toples ni tange, niti obracam paznju, ali ovo je bio stvarno bedak... bas mi bese zao onog cove, jasno ko dan bese da mu je neprijatno :(
 
Sta mislite kada vidite devojku na plazi u tangama ili tanga-toples
pomislim fala svemu sto nismo avganistanci pa imamo opciju da se oblacimo ili skidamo kako hocemo. a onda procitam malo vesti i forum pa shvatam da se sve vise pretvaramo u avganistance pa se malo smorim :sad2: i onda krenem da kontempliram o razlozima zasto je to tako kako jeste pa se jos vise smorim :rida:
 

Back
Top