Pantenol rastvor i AD kapi

Misliš za kosu, kao dodatak šamponu?

Pozdrav, devojke
Da li je neko probao da koristi pantenol rastvor u kombinaciji sa AD kapima, ako jeste, kakva su iskustva i da li ima efekta?
ja sam probala pantenol rastvor odlican je za regeneraciju generalno..hidrataciju lica, kose, a AD kapi znam par ljudi koji koriste i kazu da je kosa pocela da im raste dosta... Takodje postoje kreme za lice sa AD kapima i pantenolom...
 
ja sam probala pantenol rastvor odlican je za regeneraciju generalno..hidrataciju lica, kose, a AD kapi znam par ljudi koji koriste i kazu da je kosa pocela da im raste dosta... Takodje postoje kreme za lice sa AD kapima i pantenolom...
Koliko si ga dugo koristila? Čitala sam da može svaki dan da se stavlja na kosu ili pre svakog pranja kose.. Ali ono što me zanima, posle koliko vremena si primetila da radi? ☺️
 
Kao "masku", pre pranja kose
Neće ti škoditi.
Ranije je bio popularan recept: šampon + pantenol + ad kapi+ ricinusovo ulje.
Samo jednom sam pravila/ i potrišila/ bočicu takvog rastvora.Moja kosa je pregusta oduvek.

Što se tiče Pantenol rastvora, uvek ga imam u kući.
Povremeno tupfer natopim i očistim lice.Mogla bih češće ali se ne setim i mrzi me.
 
Negde sam postavljala linkove. Prvo proveri poroznost dlake i na osnovu toga ces videti da li ti trebaju proteinske ili hidratantne maske.

Kreni sa ovom npr.

1714477659761.png


Ricinusovo ulje utrljano u koren, teme, sat pre pranja je veoma dobro. Mozes da dodas i ulje od lavande ili ruzmarina.
 
Koliko si ga dugo koristila? Čitala sam da može svaki dan da se stavlja na kosu ili pre svakog pranja kose.. Ali ono što me zanima, posle koliko vremena si primetila da radi? ☺️
posto sam ja jako lenja bila u koriscenju stavim sad pa ne koristim sedam dana napredak i nije bio neki, ali moja drugarica koristi AD kapi i kroz par nedelja su se videli rezultati, mislim da ne duze od dve nedelje... a jedna devojka mi je preporucila ruzmarinovo ulje par kapi u sampon..
 
Negde sam postavljala linkove. Prvo proveri poroznost dlake i na osnovu toga ces videti da li ti trebaju proteinske ili hidratantne maske.

Kreni sa ovom npr.

Pogledajte prilog 1539532

Ricinusovo ulje utrljano u koren, teme, sat pre pranja je veoma dobro. Mozes da dodas i ulje od lavande ili ruzmarina.
Hvala !
Probala sam ricinusovo i kupila pravo, prirodno. Medjutim ta tekstura je toliko gusta, "teška", a moja kosa tanka i baš mi je izmasti pa sam odustala
Za ruzmarin sam čula da je super prokuvati vodu sa njegovim grančicama i onda naprskati na kosu, baš mi je skoro koleginica rekla da joj je kosa brže krenula da raste
 
Hvala !
Probala sam ricinusovo i kupila pravo, prirodno. Medjutim ta tekstura je toliko gusta, "teška", a moja kosa tanka i baš mi je izmasti pa sam odustala
Za ruzmarin sam čula da je super prokuvati vodu sa njegovim grančicama i onda naprskati na kosu, baš mi je skoro koleginica rekla da joj je kosa brže krenula da raste
Ulje utrljavas u teme, ne moraš duž dlake.
I moja kosa je tanka i na nju utiče i promena plime i oseke na jugu Afrike. 🙄
 

Back
Top