Toples i tanga

pa ono jes, sad da nedajboze izadjes na ulicu po ovoj vrucini svaki 4-5 nosi majicu, a nas na noz docekuju ako primete da nemamo brus ispod bluze ili da dojimo dete na ulici... gde su tu ravnopravnoS i demokratija?! :rtfm:
pravda za doode! :lol:
al dzaba, bas mi shit to eksponiranje na javnim plazama, pred decom i penzosima :bljak: bice da je 5-6 vekova pod turcima uzelo svoj danak
 
pa ono jes, sad da nedajboze izadjes na ulicu po ovoj vrucini svaki 4-5 nosi majicu, a nas na noz docekuju ako primete da nemamo brus ispod bluze ili da dojimo dete na ulici... gde su tu ravnopravnoS i demokratija?! :rtfm:
pravda za doode! :lol:
al dzaba, bas mi shit to eksponiranje na javnim plazama, pred decom i penzosima :bljak: bice da je 5-6 vekova pod turcima uzelo svoj danak

Al zato sto volis privatne setnje, samo za njegove oci, a? ..:per:
 
jok nego nosim brus 24-7 :lol:... nista lepse nego kad privodis dan kraju, ne ides nigde i znas da niko nece da dodje i konacno skines onu spravu za mucenje, bacis je i kazes asta la vista :lol: a on tebi i'll be back :(
 
Što tome fali?

Fali okolnim ocnim zivcima koji pocnu da se jeze od pogleda na rastresene dojke ukrasene opuzlom guzom u kojoj su nestale tracice gacica isto kao sto ne prijaju pogledu ni mlohave muske trbusine prelivene preko gaca ili dlakava dupeta.

Nekako se po pravilu skidaju bas te rastresene isto k'o sto se pljeskaju po stomaku oni koji misle da je sexy imati domacinski a ne sportski trbuh. Kako ljudi nisu sazidani od plastike vec od mesa bolje je tresuljke drzati na okupu:)
 
Fali okolnim ocnim zivcima koji pocnu da se jeze od pogleda na rastresene dojke ukrasene opuzlom guzom u kojoj su nestale tracice gacica isto kao sto ne prijaju pogledu ni mlohave muske trbusine prelivene preko gaca ili dlakava dupeta.

Nekako se po pravilu skidaju bas te rastresene isto k'o sto se pljeskaju po stomaku oni koji misle da je sexy imati domacinski a ne sportski trbuh. Kako ljudi nisu sazidani od plastike vec od mesa bolje je tresuljke drzati na okupu:)
okolni ocni zivci ne treba nikome da predstavljaju problem, bez obzira na to kako ko izgleda. jedan je zivot da bi razmisljao o tome sta ce neko o tebi da misli......ako mu je gust da raspusti stomacinu il mlohave sise onda nek upravo to uradi...
 
Pa necu ja da metnem u aps gologuze ljude:lol:...malko ova danasnja, posebno forumska tolerancija ide u apsurd pa ne samo da covek vise ne sme da kaze kako ima negativno misljenje vec i kad vidi treba da ne vidi, cak i kad vidi ne treba da pomisli, a kad pomisli ne sme sebi da dozvoli da oseti da l' mu je nesto ok il' ne itd itd:lol:...al' skroz kapiram da je moj ukus nevazan coveku koji se skida k'o sto je i meni nevazno da l' on misli kako je moje pokriveno telo greh prema Adamu i Evi. Tolerancija je ne daviti druge moralisanjem a jednoumlje zahtevati da je svima lepo i skladno isto. Brate nije pa streljaj:mrgreen:
 
pa upravo ti imas pravo na misljenje on ima pravo da raspusti mlohavu dlakavu guzicu, na kraju ni tebi ni njemu ni iz dzepa ni u dzep....meni jedino smeta sto se kod nas jos uvek osudjuju ljudi za sve sto rade a sti je drugacije od ocekivanog...bio to taj bikini odnosno nedostatak istog ili gomila drugih tema koje se mogu naci na forumu (sta imas da budes sa nekim druge nacionalnosti ili vere, sta imas da budes sam i neozenjen/neudata posle tridesete godine, sta ovo sta ono...ebote svi brinu tudja posla, samo svoja ne :) )
 
jok nego nosim brus 24-7 :lol:... nista lepse nego kad privodis dan kraju, ne ides nigde i znas da niko nece da dodje i konacno skines onu spravu za mucenje, bacis je i kazes asta la vista :lol: a on tebi i'll be back :(

Vidi

july-29th-national-no-bra-day.jpg


:malav:
 
Kod toplesa je problem sto devojke kad imaju male grudi onda ih je blam a kad imaju velike onda im smeta sto svi (prirodno) gledaju u njih.
Zenama nikada ne mozes ugoditi... :) Sto se mene tice, kao sto rekoh tanga toples idealna varijanta! ;)
 
Не, него маторке и са лошим сисама су најслободније; ретко када ћеш да видиш младу, лепу девојку у топлесу...осим оних наших што у сваку сису показују да су уградиле 2 сома евра.

Мени се свиђ. оне које не носе брусеве.
Хоћу рећи, није то сад опредељујуће у избору лол него ако је већ са или без, онда може и без гаћа.
 
Не, него маторке и са лошим сисама су најслободније; ретко када ћеш да видиш младу, лепу девојку у топлесу...осим оних наших што у сваку сису показују да су уградиле 2 сома евра.

Мени се свиђ. оне које не носе брусеве.
Хоћу рећи, није то сад опредељујуће у избору лол него ако је већ са или без, онда може и без гаћа.

Zavisi, nije to svuda isto. ;)
A ima istine da se po nudistickim plazama po najvise covek moze nagledati mlitavih matorih sisica i visecih duppeta.

Да, додао бих и то, лепо је кад јој ватам сисе преко мајице (што би рекао Саул)...хаха

+1 :super:
 

Back
Top