Test neverstva i uopste prevara

Jeste li cule za hemijski preparat"Test neverstva"?Potrebno je samo nekoliko kapi spreja poprskati na donji ves partnera i za pet minuta dobicete odgovor,purpurna boja na gacicama prikazuje prisustvo sperme izvesne dame.Moze se proveriti tj.poprskati i na kosulji,bluzi,posteljini,sedistu automobila.Sprej kosta 74e i moze se naruciti putem interneta!Da li bi neka probala ovu varijantu.Koliko uposte"proveravate"partnera i na koji nacin?Razmisljate li uopste da bi vas mogao prevari i koliko ste na oprezu?:think:

:eek::eek::eek:

ajde...:)
 
Aj iskreno, jesi probala? :)
Ja mislim da moj mozak ne bi mogao da registruje istovremeno doživljaje sa obe ruke... A i zamisli tu situaciju, kao daj da vidim da li lažeš... :roll: bolje odma' da ga ostavim nego da ga stavljam na te probe i čuda... pa i ja da sam na njegovom mestu ja bi mene ostavila kada bi to uradila... bla bla bla.. :)

jesam, samo nisam tada ni sumnjala na prevaru (daleko od toga) ali sam sumnjala na nesto drugo :)
u svom saljivom decijem stilu sam uradila to! smejla sam se i pstavljala razno razna pitanja, (naravno video je sta radim jer nije nimalo glup) ali sam test doterala do kraja!
 
wanda pa ti si zena koja je jednom nogom u 22. veku :lol: a zamisli jos da sprej pokazuje dnk(advanced model),pa pospricaju novom koleZi a ono izadje da je sperma od milke iz pisarnice:lol: oboje otkaz

Немој ти мени, једном ногом у 21. а другом у 22. веку, значи да ми је врло широока...лепеза избора...:)

А ми смо дивне, нама нико не би смео да шприца..тај спреј..:rumenko:
 
:rotf::super:
Па јес ' пошто већину жена снабдева гаћама ( ја сам генерација која се сећа тих са данима), требало би да буду натпросечни да се досете да купе још један комплет, а ако су способни, онда ће им љубавница прати гаће, а?
Покушавам да дам савете мушкарцима, иако је ово пдф Жене. ..

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:gde me nađe....ja moram i da mu ih operem i opeglam pre nego ode kući:rotf::rotf:
 
Jeste li cule za hemijski preparat"Test neverstva"?Potrebno je samo nekoliko kapi spreja poprskati na donji ves partnera i za pet minuta dobicete odgovor,purpurna boja na gacicama prikazuje prisustvo sperme izvesne dame.Moze se proveriti tj.poprskati i na kosulji,bluzi,posteljini,sedistu automobila.Sprej kosta 74e i moze se naruciti putem interneta!Da li bi neka probala ovu varijantu.Koliko uposte"proveravate"partnera i na koji nacin?Razmisljate li uopste da bi vas mogao prevari i koliko ste na oprezu?:think:

Test bez gacica:
Moja sestre dobra drugarica je u dogovoru s njom, nazvala (na fiksi) bivseg momka moje sestre i nabacivala mu se jako snalazljivo da bi ugovorila sastanak. Kada je ugovorila, moja sestra ga je ponovo nazvala da se nadju u otprilike to vreme na sta je on rekao da ne moze bas tada i izvalio neku idiotsku laz. To je bilo posle sest godina zabavljanja. Kada ga je zatekla "u cekanju", pocela je da se zeza na njegov racun, na sta se on pravdao radoznaloscu i bio zgranut. Nastavili su vezu onako bezveze, ali mu nista vise nije verovala i on se stalno vracao na tu temu i nesto kao dokazivao, a ona kulirala i smejala mu se. Iz svega toga je naucila da je kvalitetnija od njega i kasnije je i raskinula sa njim jer mu je u tom raspolozenju nasla joj puno dodatnih mana koje su presudile.
Pa ko ima tako dobru i poverljivu drugaricu, moze da proba. Samo nemojte reci, nece moj MrX da padne na te gluposti. Ako je drugarica elokventna i jos ako ima lep glas pasce i Mr.X. i Mr.Y. Prvo probajte pa tvrdite.
 
Test bez gacica:
Moja sestre dobra drugarica je u dogovoru s njom, nazvala (na fiksi) bivseg momka moje sestre i nabacivala mu se jako snalazljivo da bi ugovorila sastanak. Kada je ugovorila, moja sestra ga je ponovo nazvala da se nadju u otprilike to vreme na sta je on rekao da ne moze bas tada i izvalio neku idiotsku laz. To je bilo posle sest godina zabavljanja. Kada ga je zatekla "u cekanju", pocela je da se zeza na njegov racun, na sta se on pravdao radoznaloscu i bio zgranut. Nastavili su vezu onako bezveze, ali mu nista vise nije verovala i on se stalno vracao na tu temu i nesto kao dokazivao, a ona kulirala i smejala mu se. Iz svega toga je naucila da je kvalitetnija od njega i kasnije je i raskinula sa njim jer mu je u tom raspolozenju nasla joj puno dodatnih mana koje su presudile.
Pa ko ima tako dobru i poverljivu drugaricu, moze da proba. Samo nemojte reci, nece moj MrX da padne na te gluposti. Ako je drugarica elokventna i jos ako ima lep glas pasce i Mr.X. i Mr.Y. Prvo probajte pa tvrdite.

Pa nismo mi monstrumi?! :eek:
 
Test bez gacica:
Moja sestre dobra drugarica je u dogovoru s njom, nazvala (na fiksi) bivseg momka moje sestre i nabacivala mu se jako snalazljivo da bi ugovorila sastanak. Kada je ugovorila, moja sestra ga je ponovo nazvala da se nadju u otprilike to vreme na sta je on rekao da ne moze bas tada i izvalio neku idiotsku laz. To je bilo posle sest godina zabavljanja. Kada ga je zatekla "u cekanju", pocela je da se zeza na njegov racun, na sta se on pravdao radoznaloscu i bio zgranut. Nastavili su vezu onako bezveze, ali mu nista vise nije verovala i on se stalno vracao na tu temu i nesto kao dokazivao, a ona kulirala i smejala mu se. Iz svega toga je naucila da je kvalitetnija od njega i kasnije je i raskinula sa njim jer mu je u tom raspolozenju nasla joj puno dodatnih mana koje su presudile.
Pa ko ima tako dobru i poverljivu drugaricu, moze da proba. Samo nemojte reci, nece moj MrX da padne na te gluposti. Ako je drugarica elokventna i jos ako ima lep glas pasce i Mr.X. i Mr.Y. Prvo probajte pa tvrdite.

Ако ће СВАКИ пасти, онда значи да је свако такав!

Значи, не треба ни радити тест, довољно је прочитати твој пост! :dontunderstand:
 
Test bez gacica:
Moja sestre dobra drugarica je u dogovoru s njom, nazvala (na fiksi) bivseg momka moje sestre i nabacivala mu se jako snalazljivo da bi ugovorila sastanak. Kada je ugovorila, moja sestra ga je ponovo nazvala da se nadju u otprilike to vreme na sta je on rekao da ne moze bas tada i izvalio neku idiotsku laz. To je bilo posle sest godina zabavljanja. Kada ga je zatekla "u cekanju", pocela je da se zeza na njegov racun, na sta se on pravdao radoznaloscu i bio zgranut. Nastavili su vezu onako bezveze, ali mu nista vise nije verovala i on se stalno vracao na tu temu i nesto kao dokazivao, a ona kulirala i smejala mu se. Iz svega toga je naucila da je kvalitetnija od njega i kasnije je i raskinula sa njim jer mu je u tom raspolozenju nasla joj puno dodatnih mana koje su presudile.
Pa ko ima tako dobru i poverljivu drugaricu, moze da proba. Samo nemojte reci, nece moj MrX da padne na te gluposti. Ako je drugarica elokventna i jos ako ima lep glas pasce i Mr.X. i Mr.Y. Prvo probajte pa tvrdite.

:roll::dash:
 

Back
Top