Feminizam i ekologija

Nesto vrtim internet i izleti mi clanak iz nekih usa novina o uticaju ekologije i klimatskih promena na feminizam. :eek:

Da li smatrate da zaista postoji uticaj klimatskih premena na zene ili su to gluposti istrazivaca da prikazu kao da nesto rade?
Klimatske promene utiču na žene onoliko koliko utiču i na sve ostale, a deo feministkinja, naročito progresivističkog usmerenja prosto nije mogao a da se ne dohvati i klime, a još manje da propusti tako lepu priliku da tako nešto moderno i progresivno ugradi u svoje teorije.
 
Uticaj klimatskih promena je na svim nivoima, na sva živa bića planete tako da mi nije jasna fokusiranost samo na feministkinje.. osim ako one imaju nešto što nam nauka krije :mrgreen:
Kako bi progresivističko krilo feminizma moglo da propusti takvu priliku kao što su klimatske promene? Mora se ići u korak s vremenom, ionako ima i članaka o uticaju klimatskih primena i na kućne ljubimce.
 
Nesto vrtim internet i izleti mi clanak iz nekih usa novina o uticaju ekologije i klimatskih promena na feminizam. :eek:

Da li smatrate da zaista postoji uticaj klimatskih premena na zene ili su to gluposti istrazivaca da prikazu kao da nesto rade?
Ja cu se usrati vise od tog slepackog nametanja kvazi feminizma na sve strane
Ko sta radi samo iskacu neki clanci jake zene, majke kraljice pickematerine
Ajde bre vise smorise, da te koze znaju sta je feminizam ne bi se busale citatima i clancima iz novina
 
Klimatske promene utiču na žene onoliko koliko utiču i na sve ostale, a deo feministkinja, naročito progresivističkog usmerenja prosto nije mogao a da se ne dohvati i klime, a još manje da propusti tako lepu priliku da tako nešto moderno i progresivno ugradi u svoje teorije.
Naravno.Mislim da oni koji financiraju feminaci pokrete također financiraju i pokrete klimatskih histeričara pa nije ni čudo da se sada to dvoje objedinjuje.

Samo čekam sličan članak koji će govoriti o tome kako klimatske promjene jako utjeću na pripadnike LGBTQ zajednice.
 

Back
Top