Test neverstva i uopste prevara

Vala baš, ovo je tačno u 90% slučajeva.
Al' što ima mastora i majstorki....znaju da prevare....problem je sto ima mnogo
onih što misle da znaju.
Btw pričale mi bivše, što je problem sa savešću kad se to desi...ne mogu da izdrže
kako ih grize
. (Ne švaler za bradavice nego savest za dušu)
A meni milo što me prevarile .... :-P

:hahaha::hahaha:

e, moj mladicu....lagale su Vas qchke
 
A znate sta ja radim:rumenko:
Kada stavljam njegove kosulje ili majice na pranje ja svaku njusnem...al to je samo zato sto volim da osetim taj miris..miris njegove koze pomesane sa nekim parfemom..
Malo sam fiju,a!?

i ja to radim. :rumenko:
pa, nismo fiju! :lol:

a sto se prevare i tog famoznog spreja tice, to samo podstice paranoju.. :mrgreen:
jer kad neko nekog prevari, to se vec oseca.. veza pocinje da se menja, pojavljuju se sitni ali bitni znakovi.. :confused:
sad mi pade na pamet ona pesma od Tap 011 "Panika"

..panika - kad shvatis da gubis njega
kad vidis da drugu gleda
panika - kad poljubac nije vreo
osecaj te ne vara
panika -ti mozes da cinis cuda
i mozes da pratis ga svuda
panika -taj osmeh je radi reda
osecaj te ne vara..


valjda ima istine u tome. :neutral:
 
Jeste li cule za hemijski preparat"Test neverstva"?Potrebno je samo nekoliko kapi spreja poprskati na donji ves partnera i za pet minuta dobicete odgovor,purpurna boja na gacicama prikazuje prisustvo sperme izvesne dame.Moze se proveriti tj.poprskati i na kosulji,bluzi,posteljini,sedistu automobila.Sprej kosta 74e i moze se naruciti putem interneta!Da li bi neka probala ovu varijantu.Koliko uposte"proveravate"partnera i na koji nacin?Razmisljate li uopste da bi vas mogao prevari i koliko ste na oprezu?:think:

Baš me zabole...:zzzz:
 
i ja to radim. :rumenko:
pa, nismo fiju! :lol:

a sto se prevare i tog famoznog spreja tice, to samo podstice paranoju.. :mrgreen:
jer kad neko nekog prevari, to se vec oseca.. veza pocinje da se menja, pojavljuju se sitni ali bitni znakovi.. :confused:
sad mi pade na pamet ona pesma od Tap 011 "Panika"

..panika - kad shvatis da gubis njega
kad vidis da drugu gleda
panika - kad poljubac nije vreo
osecaj te ne vara
panika -ti mozes da cinis cuda
i mozes da pratis ga svuda
panika -taj osmeh je radi reda
osecaj te ne vara..


valjda ima istine u tome. :neutral:


A koji su to sitni ali bitni znaci....:think:
 
Jeste li cule za hemijski preparat"Test neverstva"?Potrebno je samo nekoliko kapi spreja poprskati na donji ves partnera i za pet minuta dobicete odgovor,purpurna boja na gacicama prikazuje prisustvo sperme izvesne dame.Moze se proveriti tj.poprskati i na kosulji,bluzi,posteljini,sedistu automobila.Sprej kosta 74e i moze se naruciti putem interneta!Da li bi neka probala ovu varijantu.Koliko uposte"proveravate"partnera i na koji nacin?Razmisljate li uopste da bi vas mogao prevari i koliko ste na oprezu?:think:

joj Duki,dame imaju sekret,a gospoda spermu:D
mojne da te neko cuje van foruma,ima da te rasture od zajebancije:whistling:
 
Test neverstva je i puls na ruci. Uhvatis sagovornika obema rukama za njegove zlgobove, korene saka, onda svoje palceve stavis na njegove vene i pocnes sa pitanjima. Ali pitanja treba postavljati tako da odgovor bude da ili ne iskljucivo.

Prvo se pocne sa banalnim pitanjima tipa "Da li imas brata?" "Znas li da vozis?" "Znas li da citas?" puls onda ravnomerno kuca jer je osoba iskrena. Ako na postavljeno pitanje slaze, onda se puls jedne sake ubrzava u odnosu na drugu. To je nepogresivo.
 
Test neverstva je i puls na ruci. Uhvatis sagovornika obema rukama za njegove zlgobove, korene saka, onda svoje palceve stavis na njegove vene i pocnes sa pitanjima. Ali pitanja treba postavljati tako da odgovor bude da ili ne iskljucivo.

Prvo se pocne sa banalnim pitanjima tipa "Da li imas brata?" "Znas li da vozis?" "Znas li da citas?" puls onda ravnomerno kuca jer je osoba iskrena. Ako na postavljeno pitanje slaze, onda se puls jedne sake ubrzava u odnosu na drugu. To je nepogresivo.

Au Vendi! MORAM da te ispravim!
Puls se meri u produžetku korena palca i to isključivo sa kažiprstom i srednjim prstom, a možeš i domalim ako uspeš sve da ih staviš u niz! Palčevima osećaš svoj puls! I meri se na arterijama a ne na venama, pošto arterije pulsraju!
Ali pošto ni detektor laži ne važi kao validan dokaz na sudu, samim tim ni ovo laičko merenje!
Ali kad nekoga dovoljno poznaješ dovoljno je da mu gledaš u oči i generalno u lice dok pričate, postoji milion sitnih znakića, pa ko ume da protumači - super!
 
Jeste li cule za hemijski preparat"Test neverstva"?Potrebno je samo nekoliko kapi spreja poprskati na donji ves partnera i za pet minuta dobicete odgovor,purpurna boja na gacicama prikazuje prisustvo sperme izvesne dame.Moze se proveriti tj.poprskati i na kosulji,bluzi,posteljini,sedistu automobila.Sprej kosta 74e i moze se naruciti putem interneta!Da li bi neka probala ovu varijantu.Koliko uposte"proveravate"partnera i na koji nacin?Razmisljate li uopste da bi vas mogao prevari i koliko ste na oprezu?:think:

cim nabavim novog frajera javljam ti se da mi das tu adresu za sprej.:hahaha:
 

Back
Top