Tata, mama, ja sam gay!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde metnuse ovu temu: Muzika, Tinejdzeri, Savremen muskarac, Ljubav i sex! Mislim da je prikladnije na podforumu Film jer, zaboga, radi se o insertu iz filma!
A i tema je okupila homofobe ko niko! Bolje da smisle novi podforum Drustvo u uzem smislu, socio nesto, ili da jednostavno premeste temu na dom i porodica jer se radi o porodici (cale, sin). Neko ovo Gay nekim ogranicenim ljudima toliko pada u oci da ne shvataju da se radi o odnosima bliznjih a ne o homoseksualcima. Ali nasumnjiviji je onaj ko napada odredjen krug ljudi bez razloga. Da nije mozda i on u tom krugu?
 
krejzi_dajmond:
Gde metnuse ovu temu: Muzika, Tinejdzeri, Savremen muskarac, Ljubav i sex! Mislim da je prikladnije na podforumu Film jer, zaboga, radi se o insertu iz filma!
A i tema je okupila homofobe ko niko! Bolje da smisle novi podforum Drustvo u uzem smislu, socio nesto, ili da jednostavno premeste temu na dom i porodica jer se radi o porodici (cale, sin). Neko ovo Gay nekim ogranicenim ljudima toliko pada u oci da ne shvataju da se radi o odnosima bliznjih a ne o homoseksualcima. Ali nasumnjiviji je onaj ko napada odredjen krug ljudi bez razloga. Da nije mozda i on u tom krugu?
Zapravo, tema i postoji na Dom i porodica.
 
krejzi_dajmond:
Gde metnuse ovu temu: Muzika, Tinejdzeri, Savremen muskarac, Ljubav i sex! Mislim da je prikladnije na podforumu Film jer, zaboga, radi se o insertu iz filma!
A i tema je okupila homofobe ko niko! Bolje da smisle novi podforum Drustvo u uzem smislu, socio nesto, ili da jednostavno premeste temu na dom i porodica jer se radi o porodici (cale, sin). Neko ovo Gay nekim ogranicenim ljudima toliko pada u oci da ne shvataju da se radi o odnosima bliznjih a ne o homoseksualcima. Ali nasumnjiviji je onaj ko napada odredjen krug ljudi bez razloga. Da nije mozda i on u tom krugu?
Amin!!:)
 
Pera_Zdera:
I toliko dobrih devojaka otislo u lezbejke...i ja se isto cudim toj konstataciji...prosto ne mogu da verujem...Zasto? Pa nema ko da im zabrani...pa se promovisu...kao i na ovoj temi npr...a niko normalan da ih ugasi i obrise...Kad se neka bolest pojavi treba je unistiti a ne dopustiti da se siri...Da, nisam tolerantan za Gey-ove...i ne treba niko normalan da bude tolerantan prema nenormalnima. Samo teranje ljudi da misle o takvim stvarima je u stvari cista propaganda....ovde neometana...cak pojedini admini su ocigledno geyovi...

Odgovor na pitanje je:
Ne zeli on svome sinu zlo vec dobro, zato je tako i reagovao...A kakvu ti reakciju roditelja ocekujes na tako nesto... Kao ok sine samo tako...pa onda bi to bilo bolesno na kvadrat...

Btw i pitanje i situacija i tema su odvratni.
auuu pero pa ti ne mozes da mi oprostis sto sam izmedju tebe sa kaucem i peach izabrala nju :( ma proci ce i to
 
voodoo_doll:
Saltam ja tako jutros programe, i naletim sasvim slucajno na neki film ili seriju, nisam provalila, i scena ovakva- sin (jako lici na Danila Ikodinovica) kaze calu da je gay, a padre da samari i kaze mu da mu se kune da ce mu naci zenu!! i tako, tenzija, swadja, nerazumevanje...
E sad, ja sedim tako i razmisljam zbog cega vise nikom nije stalo do srece bliznjih, nego samo do toga "sta se selo da kaze"?
Slušaj.
Ti kada budeš imala sina pa ti on kaže da je srećan kada ga neko nategne u du.pe, ti ga obavezno pohvali, boli te **** "šta će da kaže selo".
Važna je njegova sreća.
 
Sta ti bre mislish da nekoga bole dupe za tvoje prijavljivanje,,,,,ko ti se nesvidja njega prijavish i onda ga banuju.........hehe.nece ici......................bash mi nisi super............


I jos nesto:roditelji cesto nanjuse da im je sincic *****....aj keva nekako al bogmi sa caletom neznam kako bi islo........nisma imao iskustva nadam se da me moj sin nece iznendaiti,,,,,,
 
joockey:
Sta ti bre mislish da nekoga bole dupe za tvoje prijavljivanje,,,,,ko ti se nesvidja njega prijavish i onda ga banuju.........hehe.nece ici......................bash mi nisi super............


I jos nesto:roditelji cesto nanjuse da im je sincic *****....aj keva nekako al bogmi sa caletom neznam kako bi islo........nisma imao iskustva nadam se da me moj sin nece iznendaiti,,,,,,
hehe pa ici ce,ti si meni jos vise super
 
Kad god bih razmisljala o ovakvoj temi uvek sam bila u prici, ok ne mozes da se mesas nekom da li ce da voli vise bate ili seke, ali stvar je u tome sto je to postalo in i sto to vecina radi iz fazona. Naravno nisam za to da ih biju po ulici, ali nisam ni za to da se dozvoli da usvajaju decu.

A kad je rec o sopstvenom detetu, joooooj ne znam, strasno. Sve mislim, ma ne to je ne moguce da se desi bas meni ili ti njemu.
 
evi:
Kad god bih razmisljala o ovakvoj temi uvek sam bila u prici, ok ne mozes da se mesas nekom da li ce da voli vise bate ili seke, ali stvar je u tome sto je to postalo in i sto to vecina radi iz fazona. Naravno nisam za to da ih biju po ulici, ali nisam ni za to da se dozvoli da usvajaju decu.

A kad je rec o sopstvenom detetu, joooooj ne znam, strasno. Sve mislim, ma ne to je ne moguce da se desi bas meni ili ti njemu.
Pitaj Le Piaf-a, njemu je do yaya da mu sin bude derpe. Fuj. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top