Tata, mama, ja sam gay!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pera_Zdera:
Pa da lupamo (se) uzajamno obostrano.
Zasto bi ja bre prihvatio da su geyevi normalni kad nisu normalni?
To jeste bolest ma sta ko rekao. To je devijantno nenormalno ponasanje...prema tome bolest. I to psihicke prirode. Drugog objasnjenja (osim u 2% slucajeva gde je to greska prirode - rodjeni sa greskom) nema.
ja ne lupam!
ok ne prihvatas.a zasto se najvise od svih gejeva ovda guzis ama na svaku temu o njima?
 
Pera_Zdera:
Pa da lupamo (se) uzajamno obostrano.
Zasto bi ja bre prihvatio da su geyevi normalni kad nisu normalni?
To jeste bolest ma sta ko rekao. To je devijantno nenormalno ponasanje...prema tome bolest. I to psihicke prirode. Drugog objasnjenja (osim u 2% slucajeva gde je to greska prirode - rodjeni sa greskom) nema.
Bravo Pero, zasluzio si Nobelovu nagradu za medicinu...!!!
"O'sh te prijavim???
 
Gazdarica:
Pero, ti nemas pravo da nameces drugima svoj svjetonazor... Jednostavno, pusti ljude da zive svoj zivot...
Cijela filozofija je u tome - Zivi i pusti druge da zive...

Zasto je to tako tesko za shvatiti?
Pa tek vi nemate pravo da drugima namecete svoj (nenormalni) izbor, a to tako besomucno radite.
Zao mi je ali ja necu da stojim i da gledam dok se zlocim odigrava. Ja cu nesto i da uradim...koliko je u mojoj moci.
Necu da dopustim i da gledam....kako mi dete postaje gey...kako bilo ko ovde postaje gey...kako nam nacija postaje gey....ja to ne zelim i ako treba i boricu se protiv toga!

To ti je zasto.
 
hanibal77:
ne podrzavas?to je ok,ni ja ne podrzavam mazanje noktiju crnim lakom.pa opet ne skacem kao pomahnitala na te ljude!
ti se ponasas kao razdrazen bik(molim da se uvazi ovo kao stilska figura poredjenje a ne kao uvreda)
Opet cipke i krompirace. Ali zato skaces na svakog ko je protiv geteva.
Ti se ponasas bas kao dama....( i ovo je sarkazam a ne uvreda) da i ja tebi prevedem. A ako sam ja bik ti onda ispadas krava...ocigledno stilska.... :lol: (figurativno receno...jel)
 
shto sad upravi vodovoda?...ja sam konto da je ok zaljuchati 3tju temu o gejoznima...al jock...na nozh pa to ti je...ma bole me...el je do mene il svi na forumu imaju problema s komunikacijom?..shta god ja napiso neko me pljune...hvalio...qdio...neko se nadje pametan da se posere na to shto napisah...el to neki trend?....sad ja kao jadan...mislim u sushtini me bole anus...al kontam ako sam vetj napisao neshto shto nije bash za pljuvanje....il osudu il shta ja znam shta vetj...onda mora da se branim i dokazhem svoju nevinost pred javnosti...

e da ok je to pusti druge da zhive...al ja zaista ne bih voleo da moji klinci gledaju gej parade...mislim jeste to do toga kako ja vaspitam i sve...i ok je ko otje da bude gej...budi brate ko ti brani...ja sam samo protiv javnog reklamiranja te struje...znachi nisam neki puritanac...il nacist...il shta ja znam shta...al mi smeta kad ljudi taj nachin , stil , il shta vetj reklamiraju na sva zvona kao neshto shto je bezmalo potreba....ako se nisi oqshao u gej kombinacijama...ispade da nisi tolerantan...a o open mind-u i da ne govorimo...mada je sve ovo bekrajna tema u kojoj ima bezbroj argumenata...al opet mislim da je komentar o peticiji suvishan
 
Pera_Zdera:
Opet cipke i krompirace. Ali zato skaces na svakog ko je protiv geteva.
Ti se ponasas bas kao dama....( i ovo je sarkazam a ne uvreda) da i ja tebi prevedem. A ako sam ja bik ti onda ispadas krava...ocigledno stilska.... :lol: (figurativno receno...jel)
pero ne bih bila s tobom u paru za sva blaga ovog sveta,ti mi se to udvaras kad hoces da budem tvoja krava?ne ne stvarno mi je zao ali nisi moj tip
 
Zaista mi se ne da, da ponovo pojedincima ovdje drzim lekciju iz istorije...
Reci cu tek (i to po ko zna koji put) da istrazivanja pokazuju da se procenat homoseksualno orijentisanih osoba, u ukupnoj populaciji, ne mijenja... Mijenja se samo odnos drustva prema njima...
Buduci da na "Domu i porodici" ima slican topic, na kojem se vodi mnogo pristojniji razgovor, ili sto bi jedan moj kolega rekao akademska rasprava, ovaj ide pod kljuc!
Vrijedjanja drugih ucesnika u rasprava na osnovu nacionalne, vjerske, rasne ili seksualne pripadnosti, nisu i nece biti dozvoljena!
Pojedinci bi, cini se, trebali to da apsolviraju, prije nego se ovdje ukljuce u rasprave!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top