Tata, mama, ja sam gay!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evi:
Zasto motke, covece!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadam se da si procitao moj stav, da se razumemo, neke stvari ne, jednostavno nisu normalne, ali nee motke.
Zasto ne motke? Pa bolest treba leciti a ne dopustiti joj da se mirno siri. Ima penicilin i za geyove? Slazem se da jeste pregrubo i nije mozda ljudski...ali jel ima neko drugo resenje i lek protiv takvih....vidis ideja za temu.... :wink:
 
evi:
Malo cu odlutati od teme: mala sam bila, i kroz pricu nekih starijih (meni vrlo bitnih ljudi)...... oni se obrate mene i kazu... znas bolje i *****, i *****, i ..... samo nikad narkoman!
ma necu uopste da biram izmedju dva zla.ali ako se nesto tako desi bicu tu.
tamo na dom i porodica najbolji odgovor je dala devojka od nekih 18 god a ovde vidim matore konje koji lupetaju sve u 16!
ona rece "ako dete ima 15 god videla bih da li je to adolescentski hir,trazenje sebe ili sta vec.pomogla da mozda se vrati na hetero stranu(lepo je ona to rekla ja sad ne mogu da se setim) a ako dete ima 20 i neku onda bih prihvatila,to je ipak njegov zivot"
zrelo razmisljanje,ona je npr spremna da bude majka i sa 18
 
hanibal77:
ma necu uopste da biram izmedju dva zla.ali ako se nesto tako desi bicu tu.
tamo na dom i porodica najbolji odgovor je dala devojka od nekih 18 god a ovde vidim matore konje koji lupetaju sve u 16!
ona rece "ako dete ima 15 god videla bih da li je to adolescentski hir,trazenje sebe ili sta vec.pomogla da mozda se vrati na hetero stranu(lepo je ona to rekla ja sad ne mogu da se setim) a ako dete ima 20 i neku onda bih prihvatila,to je ipak njegov zivot"
zrelo razmisljanje,ona je npr spremna da bude majka i sa 18
E da ako ti mislis da je devojcica od 18 pametnija od nekog od 30 samo zato sto brani tvoju stranu....vrlo zrelo.
Adolescentski hir ili bilo sta drugo...to je nenormalno...ko prihvati nenormalno taj je i sam nenormalan.
 
Pera_Zdera:
E da ako ti mislis da je devojcica od 18 pametnija od nekog od 30 samo zato sto brani tvoju stranu....vrlo zrelo.
Adolescentski hir ili bilo sta drugo...to je nenormalno...ko prihvati nenormalno taj je i sam nenormalan.
pero,ozbiljno te upozoravam da prestanes da me vredjas,prijave ce leteti samo tako!
ako ti se ne svidja sta pisem stavi me na ignorisanje,to je bar lako.bolje nego da te banuju
 
hanibal77:
a zasto mislis da si to ti?ja nisam bila konkretna pa mozes da prijavljujes do sutra.nisam mislila na tebe al ako ti tako mislis...
Da sad bi ja mogao da pricam hipoteticku pricicu o nekoj glupoj bisexualki sa poremecenim pogledima na svet...i naravno da kobojagi ne znamo o kome se radi.

Ti kazes da mi normalni treba da imamo tolerancije prema geyovima. A zasto onda ti sama nemas tolerancije premanama normalnima? Zasto se ti toliko trudis i napadas nas da mi prihvatimo te ideje kao normalne. Shvati da to za nas nije normalno i prihvati to tako. Bas se pitam kako bi ti prihvatila da ti dodje tvoje dete i da ti kaze "Mama ja sam straight". Ja mislim da bi ga ti tukla motkom. :lol:
 
Pera_Zdera:
Da sad bi ja mogao da pricam hipoteticku pricicu o nekoj glupoj bisexualki sa poremecenim pogledima na svet...i naravno da kobojagi ne znamo o kome se radi.

Ti kazes da mi normalni treba da imamo tolerancije prema geyovima. A zasto onda ti sama nemas tolerancije premanama normalnima? Zasto se ti toliko trudis i napadas nas da mi prihvatimo te ideje kao normalne. Shvati da to za nas nije normalno i prihvati to tako. Bas se pitam kako bi ti prihvatila da ti dodje tvoje dete i da ti kaze "Mama ja sam straight". Ja mislim da bi ga ti tukla motkom. :lol:
lupas lupas
nemam ja nista protiv heterosexualaca dok oni postuju gejeve i bisex!
znaci razliciti smo ali se postujemo!
kad budes prestao da ih nazivas bolesnima(ne dobronamerno vec potcenjivacki)onda mozemo da pricamo.ovako sve je uzalud
 
Pera_Zdera:
Branim pravo na normalnost.
Nikako ne podrzavam kad neko hoce da
- bude qurva
- konzumira narkotike
- bude gey
- kad hoce da siri svoje bolesne ideje
ne podrzavas?to je ok,ni ja ne podrzavam mazanje noktiju crnim lakom.pa opet ne skacem kao pomahnitala na te ljude!
ti se ponasas kao razdrazen bik(molim da se uvazi ovo kao stilska figura poredjenje a ne kao uvreda)
 
hanibal77:
lupas lupas
nemam ja nista protiv heterosexualaca dok oni postuju gejeve i bisex!
znaci razliciti smo ali se postujemo!
kad budes prestao da ih nazivas bolesnima(ne dobronamerno vec potcenjivacki)onda mozemo da pricamo.ovako sve je uzalud
Pa da lupamo (se) uzajamno obostrano.
Zasto bi ja bre prihvatio da su geyevi normalni kad nisu normalni?
To jeste bolest ma sta ko rekao. To je devijantno nenormalno ponasanje...prema tome bolest. I to psihicke prirode. Drugog objasnjenja (osim u 2% slucajeva gde je to greska prirode - rodjeni sa greskom) nema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top